Beypiliç Çalışma Şartları ve İş İlanları! İş Başvurusu Formu ve İlan Detayları

Beypiliç iş ilanları yayınlandı! İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları Beypiliç insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Eleman – personel alımlarıyla ilgili detaylar ve Beypiliç İş Başvurusu Formu sayfamızda!

Beypiliç Çalışma Şartları

Beypiliç Çalışma Şartları – Beypiliç Çalışma Saatleri


Beypiliç Çalışma Şartları ve İş İlanları


1970’li yıllarda yem üretimi amacıyla Ankara’da Beypazarı’nda kurulan şirket tavuk eti üretimiyle 1986 yılında hizmetlerini devam ettirmiştir. Bolu’daki kesimhanesiyle 1987 yılında tesislerini açan firma bunlara ek olarak damızlık kümesler, kuluçka makineleri ve üretimde kullanılan kümesleriyle tam entegrasyon oluşturmuştur. Türkiye’de ilk 500 büyük şirket arasında yer almakta olan Beypiliç piliç eti sektöründe ön planda yer alan bir firmadır.

Beypiliç firmasına iş başvurusu yapmayı düşünen adaylar yazımızdan Beypiliç maaşları, çalışma şartları, çalışma saatleri hakkında genel bilgilere ulaşabilir. Beypiliç firması en çok iş ilanı veren firmalardan biri olarak adaylar tarafından prestijli bir firma olması açısından çok tercih edilmektedir. Kaliteli hizmetiyle takım çalışmasına önem veren firmanın bünyesine farklı kademelere yılın her dönemi alım yapılmaktadır.


Beypiliç Hangi Pozisyonlarda Eleman Alımı Yapmaktadır?


-Gıda, Elektrik-Elektronik, Ziraat ve Makine Mühendisleri,

-Gıda Teknikerleri, Bakım Teknisyenleri

-Veteriner Hekim,

-Piliç yetiştirme tesisleri içerisinde çalıştırılmak üzere elemanlar,

-Kesim elemanları,

-Ulaşım ve sevk bölümleri,

-Ofis çalışanları,

-Stajyerler şeklinde farklı kategorilerde firma eleman alımı yapmaktadır. Bu alanlarda iş ilanları veren firmanın açık pozisyonlarına başvurmak için web adresinden ya da kariyer sitelerinden başvuru yapmanız mümkün olacaktır. Bunun için CV göndermek ya da iş başvurusu için gereken formu doldurarak başvurularınız alınmaktadır. Firmanın web adresindeki insan kaynakları bölümünden çeşitli pozisyonlarda işleri görebilmeniz mümkün.


Beypiliç Firmasında Çalışma Şartları Nasıl?


Firmada çalışma saatlerinin genellikle 8 saat olduğunu görüyoruz. Haftada bir gün izin imkanı sunan firma 1 yılını dolduran elemanlarına yıllık izin hakkı tanımaktadır. Kesimhanedeki ve üretim tesislerindeki elemanlar vardiyalı çalışmaktadır.

Beypiliç İş Başvurusu Şartları

Beypiliç İş Başvurusu Şartları ve Aranılan Özellikler

Eleman maaşları pozisyona göre değişiklik göstermekte olup mühendisler için 5000 TL ile 13.000 TL arası olabilmektedir.Teknisyen maaşları ise 5000 TL ile 12.000 TL arası olup denetçi maaşları ise 4000 TL ile 10.000 TL arasında olabilmektedir. Ayrıca pazarlama sorumluları, insan kaynakları maaşlarının, muhasebe bölümü maaşlarının, ithalat ve ihracat bölümü maaşı 5000 TL ile 10.000 TL arasında olduğu görülmektedir. Personel maaşları olarak çağrı merkezi için 3500 TL ile 6000 TL arası bir ücret ödenmekte olup stajyerlere ise asgari ücret verilmektedir.

Beypiliç firması prestijli bir kariyer ve dolgun maaşlı işler sunarak dikkatleri üzerine çekmekte olup Türkiye’nin gıda sektöründe önde gelen firmalarından biri olarak adaylara çok farklı pozisyonlarda iş olanakları sunmaktadır.

İş Başvurusu Yapmak İçin Tıklayınız
Diğer BEYPİLİÇ İş İlanları İçin Tıklayınız.

Leave a Reply