Borusan Çalışma Saatleri! Mesai Saatleri ve Tatil Günleri

Borusan çalışma saatleri ve firmada ki işleyişi incelediğimiz yazımızda; mesai saatlerinden açılış – kapanış saatlerine, iletişim ve çağrı merkezi numaralarından resmi ve dini bayram tatilleriyle ilgili bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

Borusan Çalışma Saatleri ve Firma Detayları

Çalışma Saatleri
Açılış Saati 10:00
Öğle Arası –
Kapanış Saati 22:00
Resmi Bayramları – Açık
Dini Bayramlar -14:00 – 22:00

Borusan Otomotiv, 1984 yılında Borusan Oto adı ile BMW distribütörü olarak kurulmuş ve günümüzde 4 şirket ile yoluna devam etmektedir. Borusan Otomotiv, ana çalışan sayısı 583 kişi, destek ekip çalışanları ile 900 kişi ve yetkili servisleri ile 1.400 kişiye istihdam sağlamaktadır.

borusan otomotiv çalışma saatleri

Borusan Otomotiv çalışma saatleri nedir, kaçta açılır, kaçta kapanır, mesai süresi nedir, resmi tatillerde ve bayram tatillerinde çalışır mı? Tüm bu soruların cevabını merak edenler için detaylı bir araştırma yaptık ve Borusan Otomotiv açılış-kapanış saati hakkında bulduğumuz detayları sizlerle makalemizin devamında paylaşıyor olacağız.

Borusan Mesai Saatleri! Açılış – Kapanış Saatleri

Kurulduğu yıl 16 otomobil ile 2 motosiklet satışı gerçekleştiren Borusan Otomotiv, bugün birçok değerli markayı bünyesinde bulundurmaktadır. Borusan Otomotivin 4 şirketi de aynı çalışma saatleri ile hizmet vermektedir.

Borusan Otomotiv açılış-kapanış saati sabah saat 08.00 ile akşam saat 18.00 saatleri arasındadır. Borusan Otomotiv çalışma saatleri içerisinde öğlen saat 12.00’de öğle tatili molası verir. Bir saatlik yemek molasının ardından saat 13.00 itibariyle mesaiye tekrar başlar ve akşam saat 18.00 itibariyle mesaisi sona erer. Borusan Otomotiv haftanın 5 günü Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri bu saatler arasında hizmet vermektedir.

 

Borusan Hafta Sonu ve Resmi Tatiller

Hafta içi 08.00 ile 18.00 saatleri arasında hizmet veren Borusan Otomotiv hafta sonu Cumartesi ve Pazar günleri hafta sonu tatili nedeniyle hizmet vermemektedir. Bunun yanı sıra Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda yine hizmetlerine ara vermektedir. Bayram arifelerinde sabah saat 08.00 ile öğlen saat 13.00 arası yarım gün olarak hizmet veren Borusan Otomotiv, Milli Bayramlar ile resmi tatil günlerinde hizmet vermemektedir.

Firmanın çalışma saatlerini ele aldığımız yazımızın sonuna gelirken, firmaya ait Borusan İş İlanları ve Personel – Eleman Alımları 2019 başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Leave a Reply