Boyner Çalışma Saatleri! Mesai Saatleri ve Tatil Günleri

Boyner çalışma saatleri ve firmada ki işleyişi incelediğimiz yazımızda; mesai saatlerinden açılış – kapanış saatlerine, iletişim ve çağrı merkezi numaralarından resmi ve dini bayram tatilleriyle ilgili bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

Boyner Çalışma Saatleri ve Firma Detayları

Çalışma Saatleri
Açılış Saati 10:00
Öğle Arası –
Kapanış Saati 22:00
Resmi Bayramları – Açık
Dini Bayramlar -14:00 – 22:00

1981 yılında kurulan Boyner bir mağazalar zinciridir. Ülke genelinde 80’den fazla mağazası ve 5 binden fazla çalışanı olan Boyner mağazaları, kadın, erkek, genç, çocuk giyim, spor giyim, kozmetik ve aksesuar ürün grupları ile ev kategorisinde yerli ve yabancı birçok seçkin markanın satılını gerçekleştirmektedir.

boyner çalışma saatleri

Peki, Boyner açılış-kapanış saati nedir, çalışma günleri, mesai süresi, hafta sonu tatillerinde açık mı, bayram ve resmi tatil günlerinde açık mı gibi konular yazımızın devamında yer almaktadır. Boyner çalışma saatleri sabah saat 10.00 ile akşam saat 22.00 arasındadır.

Boyner Mesai Saatleri! Açılış – Kapanış Saatleri

Ülke genelinde birçok şehirde hizmet veren Boyner çalışma saatleri sabah saat 10.00’da başlar ve öğle tatili molası verilmeden kesintisiz olarak akşam saat 22.00’ye kadar devam eder. Boyner açılış-kapanış saati ülkedeki tüm şubelerinde standarttır. Haftanın her günü Pazartesiden Pazara kadar çalışma saatleri standart olarak devam etmektedir.

Boyner Hafta Sonu ve Resmi Tatiller

Boyner mağazaları hafta sonu tatili olan Cumartesi ve Pazar günleri hizmetlerine ara vermemektedir. Hafta içinde olduğu gibi standart çalışma saatlerinde kesintisiz olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Resmi tatil günleri olan 30 Ağustos, 19 Mayıs, 29 Ekim, 15 Temmuz, 23 Nisan, 1 Mayıs ve 1 Ocak günlerinde açık olan mağazalar, Kurban Bayramı ve Ramazan Bayramı gibi dini bayram tatili günlerinde sadece birinci günü öğleden sonra açılır. Bayramın diğer günleri normal çalışma saatleri düzeninde hizmet vermeye devam eder.

Boyner Genel Müdürlük çalışma saatleri ise haftanın 5 günü Pazartesiden Cumaya kadar sabah saat 09.00’da mesaiye başlar ve öğlen 12.00’de öğle tatili molası verilir. Öğle tatili molasından sonra mesaiye başlayan Genel müdürlük akşam saat 18.30’da kapanır.

Firmanın çalışma saatlerini ele aldığımız yazımızın sonuna gelirken, firmaya ait Boyner İş İlanları ve Personel – Eleman Alımları 2019 ve Boyner Satış Danışmanı İş İlanları! İş Başvuru Formu ve İlan Detayları başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Leave a Reply