Çaykur İş İlanları ve İş Başvuru Formu Güncellendi!

Çaykur iş ilanları
Çaykur İş İlanları ve İş Başvurusu

Çaykur iş ilanları ve iş başvurularına ayırdığımız sayfamızda; kariyer fırsatlarından başvuru formu doldurmaya, 2020 personel maaşlarından, vasıfsız iş ilanlarıyla ilgili birçok bilgiye sitemizden ulaşabilir, Çaykur iş başvurusu formu indirerek müracaatınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Çaykur iş ilanları

Çaykur İş İlanları ve İş Başvurusu

Çaykur İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Türkiye Cumhuriyeti devletine ait olan Çaykur, çay üretmektedir. Çaykur; 45 adet yaş çay işleme fabrikası, 1 adet çay paketleme fabrikası, 2 adet pazarlama ve üretim bölge müdürlüğü, 7 adet pazarlama bölge müdürlüğü, anatamir fabrikası, Atatürk Çay ve Bahçe Kültürleri Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü ile hizmet vermektedir.

Bünyesinde 16.500 çalışanı bulunduran Çaykur, 6.600 ton/gün yaş çay işleme kapasitesine sahiptir. Türkiye çay sektörünün lider kuruluşu olma özelliğine sahiptir. Çaykur, her sene güncel olarak yayınladığı Çaykur iş ilanları ile bünyesinde çok sayıda yeni personel kazandırmaktadır. Her sene düzenli olarak eleman, işçi, memur ve personel alımı yapmaktadır.

Çaykur İş İlanları Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Çaykur, çay toplama mevsiminin gelmesi ile birlikte 2020 yılında çok sayıda personel, eleman, memur ve işçi alımı yapmaktadır. Ayrıca mevsimlik işçi alımı da bulunmaktadır. Çaykur iş ilanları 2020’in geri kalanı içinde yayınlanmaya devam ederken; ilköğretim, lise, ön lisans ve üniversite mezunu adaylarının iş başvurularına açıktır.

Çaykur bünyesinde çok sayıda açık kadro ve pozisyon bulunmaktadır. Ayrıca Çaykur bünyesinde staj yapabilme imkanı da vardır. İlgili bölümlerde okuyan öğrenciler Çaykur’da satjyer olarak çalışabilirler. 2020 Çaykur iş ilanları, genellikle İstanbul, Rize, Trabzon, Giresun, Artvin gibi illerde personel ve işçi alımı yapılacağını ifade etmektedir. Bunun yanında, diğer illere de iş başvurusunda bulunulabilir.

Çaykur, Türkiye Cumhuriyeti devletine bağlı bir kuruluş olmasının etkisiyle, farklı durumlardaki adaylara da iş başvurusu için fırsat tanımaktadır. Personel, eleman, memur, işçi ve mevsimlik işçi alımının yanı sıra; engelli işçi, eski hükümlü beden işçisi, sabıkalı işçi alımı gibi seçeneklere de sahiptir. Böylece, özel sektörde iş bulamayan vatandaşlar için devlet bünyesinde çalışma şansı yaratılmış olur.

Çaykur İş Başvurusu 2020 Süreci Hakkında

Çaykur tarafından 2020 yılında yapılacak olan personel, eleman, işçi ve memur alımı için başvuruda bulunmak isteyen adaylar İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden başvurularını tamamlayabilir.

Peki, Çaykur iş başvurusu nasıl yapılır? Daha önce belirtilmiş olan internet sitelerinde bulunan başvuru formunu doldurarak iş başvurularını yapabilirler. Ancak dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır.

Çaykur iş başvurusu, ilgili pozisyon için ilanların açılması ile başlamaktadır. Çaykur için yayınlanan her ilan için başvuru şartları, başvuru tarihleri ve başvuru formu farklılık göstermektedir. Bu sebeple, iş başvurusunda bulunmak isteyen adayların ilanları dikkatli bir şekilde takip etmeleri gerekmektedir. Çaykur insan kaynakları, başvuruları incelerken bu hususlara dikkat etmektedir.

Çaykur Maaş Bilgileri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Çaykur bünyesinde çalışanların maaşları, çalışılan pozisyona göre farklılık göstermektedir. Çalışanların eğitim durumları, çalışılan işin ağırlığı ve süresi maaşların belirlenmesinde dikkat edilen hususlar arasındadır. Çaykur, çalışanlarına ayın 15’inde ödeme yapmaktadır.

  • Çaykur Mühendis Maaşları;

Çaykur bünyesinde çalışan mühendislerin çalıştığı hizmet yılı, görevi ve eğitim derecesine göre belirlenen maaş ortalama 3.500 TL ile 4.000 TL arasındadır.

  • Çaykur Mevsimlik İşçi Maaşları;

Mevsimlik olarak görev yapan işçiler üretim döneminde tam zamanlı olarak çalışmaktadır. Genellikle 6 ay çalışıp 6 ay ücretsiz izin kullanmaktalardır. Maaşları ise brüt 3.000 TL üzerinden ödenmektedir. İkramiye imkanı da bulunmaktadır.

  • Çaykur İşçi Maaşları;

Çaykur bünyesinde çalışan memurlar Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’na bağlı olarak çalışmaktadır. Memur statüsünde çalışan hiç kimse yoktur. Tüm çalışanlar işçi konumundadır ve en düşük maaşları 2.5000 TL civarındadır.

İş Başvurusu Yapmak İçin Tıklayınız

İLETİŞİM BİLGİLERİ

 caykur@caykur.gov.tr
 0464 213 02 11 (20 Hat)
Fax
0464 213 02 51
 Yeşilçay Vergi Dairesi
Vergi Numarası232 007 0948
Adres 

1 Yorum

özgür tuncel

Mayıs 19, 2019

fabrika

:depo

Cevapla

Leave a Reply