Eti İş İlanları ve Eti Çalışma Şartları! İş Başvurusu Formu Yayınlandı!

Eti çalışma şartları ve aranılan özellikler yayınlandı! Çalışma saatleri ve personel alımı yapılan iş pozisyonları Eti insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Eleman – personel alımlarıyla ilgili detaylar ve Eti İş Başvurusu Formu sayfamızda!

Eti Çalışma Şartları

Eti Çalışma Şartları – Eti Çalışma Saatleri


Eti Çalışma Şartları ve Personel Maaşları


Türkiye’nin en büyük şirketlerinden biri olan Eti yılın çok farklı dönemleri değişik kadrolara personel alımı yapmaktadır. Bu yazımız aracılığıyla Eti çalışma şartları 2019 yılı için nasıl, işe alım süreci nasıl bunları öğrenebileceksiniz.

Eti İş Başvurusu Şartları ve Aranılan Özellikler


Eti Firması Hakkında


1961 senesinde kurulmuş olan firma bir yıl sonra Eskişehir’de üretim faaliyetlerine başlamıştır. Türkiye’de klasikleşmiş tarzda olan bisküvi çeşitleriyle öne çıkan firma 1967 yılında otomatik tesislerini kurmuştur. ‘Bir bilmecem var çocuklar, haydi sor sor sor’ sözleriyle birçok kişinin çocukluğunda hafızalarına kazınan reklam müziğiyle ünlü marka 1974 senesinde ilk yurtdışı satışını başlatmıştır. Bugünlerde 200’den fazla ürünle ve 170 binin üzerindeki satış noktalarıyla Türkiye’nin en büyük gıda devleri arasında yerini sağlamlaştırmış marka herkese hitap etmeye devam ediyor.


Eti’de Eleman Alımları


Eti şirketi teknolojik alanda ve ürün geliştirmede, tedarik zincirinde, pazarlamada, satışta, insan kaynaklarında, finansta ve bilgi işleme fonksiyonları alanında planlamaya göre iş arayanlara fırsatlar sunmaktadır.

Eti’ye personel alım koşulları arasında pozisyonların gerektirdiği özelliklere sahip yetiştirmek amacıyla üniversiteden yeni mezunlar da  alınabilmektedir. Ayrıca daha önce deneyimleri ve uzmanlıkları olanlara da fırsatlar sunulmaktadır. Eti bunlara ek olarak çalışan ihtiyaçlarında, içerisindeki kadroları değerlendirip çalışanlarına terfi gibi imkanlar sunmaktadır.

Kariyer sitelerinde ve Eti’nin web adresinde yer alan iş ilanlarına aranılan özellikler dikkate alınarak personel alan firma personelin özelliklerine göre değerlendirme gerçekleştirilip kendi içinden yetiştirerek , yönetici pozisyonları için seçimler de yapılmaktadır. Eti’ye iş başvurusu yapmak isteyenler mutlaka kariyer sitelerine bakıp yılın her dönemi kendine uygun bir pozisyon bulabilir.


Eti Firmasında Çalışanların Koşulları


Eti’de beyaz yakalı personel hafta içi çalışmaktadır ve çalışma saatleri 08:00 ile 18:00 arasıdır. Diğer personel ise hafta içi dahil hafta sonu da bir gün çalışmaktadır. Vardiyayla çalışan bu personellerin mesai saatleri  günde 3’e bölünüp 8’er saatten oluşmaktadır.

Eti İş Başvurusu Şartları

Eti İş Başvurusu Şartları ve Aranılan Özellikler

Eti’nin personeline  yemeği ve servisi de ek olarak verdiğini görüyoruz. 5 yıla kadar çalışmış olan personel yıllık 14 gün izin alabilmektedir. Daha uzun süreler firmada çalışmış personellerin biraz daha uzun senelik izinleri vardır.

Personel maaşları sektörde benzer firmalara göre daha yüksek olarak belirlenmekte olup pozisyonun gerektirdiği özelliklere ve eğitim durumuna göre de ücretler farklılaşabilmektedir.

İş Başvurusu Yapmak İçin Tıklayınız
Diğer ETİ İş İlanları İçin Tıklayınız.

One Response

  1. Tugay yalçın 19/10/2019

Leave a Reply