Halk Bankası Gişe Yetkilisi İş İlanları ve Personel Alımları

Halk Bankası gişe yetkilisi iş ilanları yayınlandı! İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları Halk Bankası tarafından güncellenmeye devam ediyor. Eleman – personel alımlarıyla ilgili detaylar ve Halk Bankası Başvuru Formu sayfamızda!

Halk Bankası Gişe Yetkilisi iş ilanları başvurusu

Halk Bankası Gişe Yetkilisi İş İlanları ve Başvuru Formu

Halk Bankası Gişe Yetkilisi İş İlanları

Türkiye’de özel ve kamu bankaları gişe yetkilisi iş ilanları aracılığıyla bu alanda çok fazla sayıda personel alımı gerçekleştirmektedir. Halk Bankası insan kaynakları da bu alanda iş başvurusu yapmayı düşünenler için her yıl alım yapmaktadır. Bu yazımız aracılığıyla Halk Bankası gişe yetkilisi işi için başvuru şartları neler, çalışma şartları nasıl gibi sorularınıza cevap alabilirsiniz.

İş Başvurusu Süreci

Halk Bankası yılın farklı dönemleri gişe yetkilisi kadrosu için eleman alımı yapmaktadır. Bunun için sınava girmek şarttır. Belirli ve düşük bir ücret karşılığında sınava başvuru yapılabilmektedir.  Sınav ücretini yatırırken açıklama kısmına bilgilerinizi vermenizi öneririz.

Bu sınav için ilanı, Halk Bankasının internet adresindeki ana sayfanın alt kısmında yer alan Halk Bank Kariyer linkinden duyuru ve ilanlar bölümünden yılın farklı dönemi için takip etmeniz mümkün.

halk bankası başvuru şartları

Halk Bankası İş İlanları ve İş Başvuru Şartları

Ayrıca yılın farklı dönemleri Halk Bank stajer alımı da yapmaktadır. Halk Bank Kariyer sitesinden başvuru yapabileceğiniz staj için bilgiye https://kariyer.halkbank.com.tr internet linkinden ulaşabilirsiniz.

Gişe Yetkilisi İçin Aranılan Özellikler

  • İnternet sayfasında belirtilen tabloda ki üniversitelerden mezun olunması.
  • Kamu hakları mahrumiyeti  bulunmaması,
  • Görevi sürekli yapmaya engel olabilecek özür sahibi olunmaması.
  • T.C  Vatandaşı olması
  • Adli suçlar nedeniyle hükümlülüğü olmaması
  • Adaylarla ilgili yapılacak olan araştırmalar sonucu itibariyle davranışları, tutumları ve sicil bilgileri açısından uygun bulunması.
  • Erkekler için askerlikle ilişiği olmaması.
  • Yapılacak olan sınavın ardından mülakatta başarılı olan adaylar işe alınmaktadır.

Halk Bankası Çalışma Koşulları

Bu kadroda personel maaşları 3000 ila 4000 TL arasında değişmektedir. Bankacılık sektöründeki ücretlerin seviyesi dikkate alınarak düzenlenmiş olan maaş sistemine ek olarak Halk Bank personeline senede 4 kez ikramiye vermektedir.

Ayrıca  geçerli olan merkezi yabancı dil sınavlarından belirli puanı yakalayan adaylara ek olarak dil tazminatı da ödenmektedir.

İş Başvurusu Yapmak İçin Tıklayınız
Diğer Halk Bank İlanları

Leave a Reply