HasTavuk Çalışma Şartları ve HasTavuk İş İlanları! HasTavuk Maaşları Ne Kadar?

HasTavuk iş ilanları yayınlandı! İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları HasTavuk insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Eleman – personel alımlarıyla ilgili detaylar ve HasTavuk İş Başvurusu Formu sayfamızda!

HasTavuk Çalışma Şartları

HasTavuk Çalışma Şartları – HasTavuk Çalışma Saatleri

 

HasTavuk Çalışma Şartları ve Personel Maaşları

İş başvurusu yapacaklar personelinin çalışma şartları için özellikle hassasiyet gösteren HasTavuk firmasının ilanlarına mutlaka bir göz atmalı. HasTavuk yılın her dönemi iş ilanlarını güncelleyerek çalışmalarını sürdürüyor.

HasTavuk Hakkında

1972 senesinde Bursa ili sınırları içerisinde kurulan HasTavuk gelişen teknolojiyle birlikte kendini yenileyen ve yeşile önem veren bir firma. Yumurta üretiminden et pilici üretimine, yem üretiminden yumurtalık piliç üretimine kadar tavukçuluğun her alanında çalışmalarını yürüten firma Türkiye’de civciv üretiminin büyük bir bölümünü karşılamaktadır.

Balıkesir’de ve Bursa’daki tesislerinde çalışmalarını sürdüren marka, mavi yakalı ve beyaz yakalı çalışanlar için istihdam olanağı  sunmaktadır. 1000’in üzerinde mavi yakalı elemanı bünyesinde barındıran firma insan kaynakları aracılığıyla yılın her dönemi alım yapmaktadır.

HasTavuk Firmasında İşe Alım Aşamaları

Gıda mühendisi, veteriner hekim, ziraat mühendisi, üretim işçisi, kümes bakım işçisi ve engelli personel çalıştıran firmanın başvuru şartları için web adresinden pozisyona göre arama yapabilirsiniz. Firmanın web adresinde kurumsal yazan kısımdan insan kaynaklarının olduğu bölüme girmeniz halinde pozisyonlar için aranan şartları görebileceğiniz gibi bilgileri doldurarak başvuru da yapmanız mümkün.

HasTavuk İş Başvurusu Şartları

HasTavuk İş Başvurusu Şartları ve Aranılan Özellikler

 

HasTavuk Çalışma Koşulları

Üretim işçilerinin ve kümes bakım işçilerinin vardiyalı çalıştığı firmada bu pozisyonlar için personel maaşları 2019 yılı için asgari ücret üzerinden hesaplanır. Hastavuk çalışma şartları bakımından personelin huzur içerisinde çalışabileceği bir ortam sunmaktadır. Ayrıca firmaya işe başlamadan önce 3 ağaç dikme şartı da vardır. İşe başlamadan önce kesimhane elemanlarına ve üretim ya da kümeslerde çalışacaklara hijyen eğitimi verilmektedir.

Firmanın normal çalışma düzeni sabah 8:00 ile akşam 18:00 arasıdır. Ayrıca firma yılın bazı dönemleri boş kadroları için kariyer sitelerinden de ilana çıkmaktadır. Eğitim durumunuza ve istediğiniz işe göre ayrıca firmanın sitesinden genel başvuru yapabilmeniz de mümkün.

İş Başvurusu Yapmak İçin Tıklayınız
Diğer HasTavuk İş İlanları İçin Tıklayınız.

Leave a Reply