Hugo Boss Çalışma Saatleri! Mesai Saatleri ve Tatil Günleri

Hugo Boss çalışma saatleri ve firmada ki işleyişi incelediğimiz yazımızda; mesai saatlerinden açılış – kapanış saatlerine, iletişim ve çağrı merkezi numaralarından resmi ve dini bayram tatilleriyle ilgili bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

Hugo Boss Çalışma Saatleri ve Firma Detayları

Çalışma Saatleri
Açılış Saati 10:00
Öğle Arası –
Kapanış Saati 22:00
Resmi Bayramları – Açık
Dini Bayramlar -14:00 – 22:00

Dünyanın önde gelen lüks tüketim markalarından biri olan Hugo Boss, 1923 yılında kurulmuş ve 1999 yılından beri de Türkiye’de üretim yapmaktadır. İzmir, Ege Serbest Bölgesi’ndeki üretim tesisi tekstil alanında dünyanın önde gelen üretim tesislerinden biri olarak göz doldurmaktadır.

hugo boss çalışma saatleri

İzmir’de 4.000’in üzerinde işçiye istihdam sağlayan Hugo Boss açılış-kapanış saati, özellikle firmada çalışmak isteyenler ve alışveriş için kaliteyi almak isteyen vatandaşlar tarafından merak edilmektedir. Hugo Boss çalışma saatleri, hafta sonları açık mı, bayramlarda nasıl çalışıyor, resmi tatillerde çalışıyor mu gibi sorular internet üzerinde çok araştırılmaktadır. Biz de bu konuda bir araştırma yaptık ve Hugo Boss çalışma saatleri hakkında derlediğimiz bilgileri sizinle paylaşıyoruz.

Hugo Boss Mesai Saatleri! Açılış – Kapanış Saatleri

Hugo Boss üretim tesisleri yanı sıra mağazacılık anlamında da birçok mağaza ile hizmet vermektedir. Hugo Boss çalışma saatleri Outlet mağazalarda haftanın altı günü sabah saat 10.00 ile akşam saat 19.00 arasındadır.

Outlet mağazalar Pazar günleri kapalıdır. Alışveriş merkezleri içinde yer alan Hugo Boss açılış-kapanış saati, alışveriş merkezi çalışma saatleri ile doğru orantılı olarak sabah saat 10.00 ile akşam saat 22.00 arsındadır. Öğle tatili molası verilmeden kesintisizi olarak hizmet verilmektedir. Diğer cadde mağazalarının açılış-kapanış saatleri ise sabah 08.00 ile akşam 18.00 saatleri arasındadır.

 

Hugo Boss Hafta Sonu ve Resmi Tatiller

Hugo Boss outlet mağazaları hafta sonu tatili nedeniyle Pazar günleri kapalıdır. Diğer mağazaları haftanın 7 günü hizmetlerine devam etmektedir. Resmi tatil günlerinde ve Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayram tatili günlerinde cadde mağazaları ile alışveriş merkezlerindeki mağazaları açıktır ve standart çalışma saatlerinde hizmet vermektedir. Outlet mağazaları ise resmi tatillerde açık olmasına karşın dini bayramlarda hizmet vermemektedir.

Firmanın çalışma saatlerini ele aldığımız yazımızın sonuna gelirken, firmaya ait Hugo Boss İş İlanları ve Personel – Eleman Alımları 2019  başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Leave a Reply