LOFT Satış Danışmanı İş İlanları! LOFT İş İlanları ve Personel Alımları

LOFT Satış Danışmanı iş ilanları yayınlandı! İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları LOFT tarafından güncellenmeye devam ediyor. Eleman – personel alımlarıyla ilgili detaylar ve LOFT Başvuru Formu sayfamızda!

Loft satış danışmanı iş ilanları başvurusu

Loft Satış Danışmanı İş İlanları ve Başvuru Formu

LOFT Satış Danışmanı İş İlanları

Loft 1990’lı yıllarda kurulan, ülkemizde en önde gelen giyim ekolleri  arasında yer alan bir isim olarak yıllarca adından söz ettirmiş bir markadır. Kendine özgü tasarımlarıyla kot pantolon sektörüne adını altın harflerle yazdırmıştır.

Loft Türkiye‘nin farklı şehirlerinde, firmanın insan kaynakları tarafından çıkarılan satış danışmanı iş ilanları ile iş başvurusu yapmayı düşünenler için önde gelen markalar arasındadır. Bu yazımızda Loft firmasında iş imkanları nasıl, Loft’ta satış danışmanlığı işinin çalışma şartları, başvuru şartları neler gibi konularda bilgiler bulabileceksiniz. 

LOFT İşe Alım Süreci

Loft markasının Türkiye’de farklı şehirlerde çok sayıda mağazası bulunmaktadır. Loft firması her gün büyüyen yapısıyla sürekli olarak yeni eleman alımı yapmaktadır. Mağazalarda çalışmak üzere satış danışmanlığı, müdür yardımcılığı, muhasebe personeli, part time satış sorumlusu, depo personeli gibi çok çeşitli pozisyonlarda işe alımlar gerçekleştirilmektedir.

İlanlarda pozisyonun gerekliliğine göre farklı eğitim derecesi gerektiren kadrolar açan Loft satış danışmanlığı için en az lise mezuniyeti şartı aramaktadır.

Genellikle marka sürekli olarak kariyer portallarından satış danışmanlığı için iş ilanlarını güncellemektedir. Full time ya da yarı zamanlı satış danışmanlığı için ilanının içeriğinde bilgi bulabileceğiniz gibi bu ilanlar, Türkiye’nin önde gelen kariyer portallarında yayınlanmaktadır.

Loft başvuru şartları

Loft İş İlanları ve İş Başvuru Şartları

İnsan kaynaklarının belirlediği iş ilanlarına kariyer sitelerindeki ilgili bölümlerden başvuru yapmanız ardından yetkililer tarafından başvurularınız değerlendirilecektir. Değerlendirme ardından olumlu görülmeniz halinde telefonla bir görüşme sağlanacak ve mülakat için ilgili mağazaya çağrılacaksınız.

Mülakatlarda firma tarafından belirlenmiş olan değerlendirme prosedürlerine de uyum sağlayan adayların çalışması uygun görülecektir.

LOFT Satış Danışmanlığı İçin Gereken Nitelikler

  • Mağaza sektörü deneyimi  olması tercih sebebidir.
  • Kariyer planını mağaza sektörü çerçevesinde planlayan,
  • İletişimi kuvvetli ekip çalışmasına uyum gösterebilecek,
    En az Lise mezuniyeti olması,
  • Erkek adayların askerlikle ilişiğinin olmaması,

Değerlendirme açısından öncelikli olarak göz önüne alınma sebebi olacak niteliklerdir.

LOFT Çalışma Koşulları

Çalışanların seminerle sürekli gelişimine destek veren Loft firmasında yoğun bir çalışma temposu içerisinde olmak zorunluluğu bulunuyor. Personel maaşları 2019 yılı için de iş yüküne göre adil olarak belirlenmektedir. Satış danışmanlığı kadrosu için MAAŞ+PRİM+YEMEK şeklinde bir sisteme sahip olan Loft’un bazı mağazalarında servis imkanı da bulunmaktadır. 

İş Başvurusu Yapmak İçin Tıklayınız
Diğer Firma İlanları İçin Tıklayınız

Leave a Reply