Pizza Pizza İş ilanları ve İş Başvurusu formu 2019

Pizza Pizza İş İlanları Güncellendi!

Pizza Pizza iş ilanları ile ilgili merak edilenleri ele alacağımız yazımızda; personel alımı yapılan şubeleri, açık iş pozisyonlarını, personel maaşlarını ve Pizza Pizza iş başvurusunu nasıl yapılabileceğiyle ilgili bir çok konuya  yazımızda yer vermeye çalışacağız.

Türkiye’deki yapılanmasına İzmirde start veren firma, şu anda 45’i aşkın şehrimizde büyük bir mağaza haritasıyla müşterilerine hizmet vermektedir. Yeni açılacak ve mevcut şubelerindeki çalışan eksikliklerini yayınladığı ilanlarla dolduran firma, ülke çapında istihdam oluşturmaya 2018 yılında da devam etmektedir.

Birkaç başlık halinde inceleyeceğimiz Pizza Pizza iş ilanlarının alt başlıkları aşağıdaki gibi olup detaylı bilgiye yazımızın devamında ulaşabilirsiniz. 

 • İş İlanları
 • Açık İş Pozisyonları
 • İş Başvurusu Nasıl Yapılır
 • İş Başvurusunda İstenilen Evraklar
 • Çalışma Şartları ve Personel Maaşları

Pizza Pizza İş İlanları

pizza pizza iş ilanları

Pizza Pizza Restoranı – İş Başvurusu

Facebook  Twitter   www.pizzapizza.com.tr  BAŞVUR  

Kurulduğu günden bu yana hizmet kalitesine paralel olarak marka değerini arttırmaya devam eden bu büyük kurum, genellikle pizza yapımı ve mutfak personeli ilanları yayınlamaya devam etmektedir. Şube içi personelin haricinde, ihracat uzmanı ve finans uzmanı ihtiyaçları içinde çeşitli duyurularda bulunmaktadır.

Pizza Pizza iş ilanlarını genellikle Secretcv.com ve benzeri yayın yapan web siteleri üzerinden yayınlamaktadır. Bu yayın organlarından ve sitemiz üzerinden iş başvurusu formunu dolduran personel adayları, kolaylıkla iş ilanlarına müracaatta bulunabilirler.

Pizza Pizza Açık İş Pozisyonları

Firma iş ilanlarında dikkat çeken en önemli başlıklar; engelli personel ilanları ve yarı-tam zamanlı eleman ilanları oluşturmaktadır. Yasalar gereği bünyesinde engelli eleman kontenjanları bulundurma gerekliliği bulunan firma, Pizza Pizza engelli personel ilanları ile bu yükümlülüğünü yerine getirme gayreti içerisindedir.

İş başvurusunda bulunacak adayların içerisinde tercihen deneyimli elemanlara yönelen firma içerisinde, bay – bayan gözetmeksizin vasıflı, vasıfsız bütün eleman profilleri için çalışma olanakları tanımaktadır. Pizza Pizza çalışma koşulları ve kurumsal yapısı itibari ile güven veren bir firma olsa da, restoran sektöründeki diğer iş ilanlarını inceleyip karşılaştırma yapmak isteyenler Restoran İş İlanları sayfamızdan Burger King, Dominos, Mc Donald’s ve KFC İş İlanları başlıklı ilanlara ulaşabilirler.   

Pizza Pizza iş ilanlarında belirtilen personel alımı yapılacak iş pozisyonlarını aşağıdaki tablomuzdan inceleyebilir, bir an önce iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır

Eleman alımı yapılan pozisyonlarda kendinize uygun bir pozisyon bulabildiyseniz eğer, iş başvurusu yapmak için sadece internet bağlantınızın olması yeterlidir. Secretcv.com, Kariyer.net ve Yenibiris.com gibi web siteleri üzerinden Pizza Pizza insan kaynaklarına ulaşan iş başvuruları içerisinden değerlendirme yapan firma yetkilileri, eleman alımı yaparken son derece dikkatli davranmaktadır.

İş Başvurusunda İstenilen Belgeler

İş başvurularında talep edilen belgeler, birçok kişininde tahmin edilebileceği gibi belli başlı standart çeşitliliktedir.  SSK ve firma kayıtlarının yapılabilmesi için gerekli olan evraklardan oluşmaktadır.

Bunun yanı sıra firma isteklerine ve pozisyona göre değişkenlik gösterebilen belgeler bulunmaktadır.Bunlar içerisinde pozisyonunuza göre temizlik, ve mutfak ile ilgili çeşitli sertifikalar istene bilmektedir.

Zorunlu olarak istenilen belgeler e-devlet sisteminden çıkartabileceğiniz kolaylıkta olup, maddeler halinde şu şekilde sıralanmıştır.

 • Adli Sicil Kaydı
 • Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği
 • İkametgah Belgesi
 • Askerlik Durum Belgesi
 • Kimlik Fotokopisi
 • SGK Hizmet Dökümü
 • Öğrenim Durum Belgesi

Çalışma Şartları ve Personel Maaşları

Pizza Pizza çalışma şartları, Türkiye koşulları göz önüne alındığında fazlasıyla personel dostu bir sistemin işlediğini görebiliriz. Müşteri ve personel memnuniyetinin birbirine paralel olarak artacağını benimseyen firma, çalışma saatleri ve personel maaşlarının yanı sıra sosyal hak ve belirli dönemlerde ikramiye ve prim sistemi uygulamaktadır.

Çalışma Saatleri
Açılış Saati 09:00
Öğle Arası 12.30 – 13.30
Kapanış Saati 22:00
Resmi Bayramları – Açık
Dini Bayramlar 13:00 – 22:00

Pizza Pizza çalışma koşulları ve eleman maaşları ile ilgili daha detaylı bilgiyi aşağıdaki tablomuzdan öğrenebilir ve iş başvurusu yapabilirsiniz.

Pizza Pizza iş ilanlarını ele aldığımız yazımızın sonuna gelirken, firmaya ait yazılarımızdan Pizza Pizza! Pizza Yapım Elemanı İş İlanları! Başvuru Formu İçin Tıklayınız. başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

 

Leave a Reply