Sbarro Çalışma Şartları ve Personel Maaşları

Sbarro çalışma şartları ve firma da ki  işleyişi incelediğimiz yazımızda; mesai saatlerinden çalışma koşullarına, sosyal hak ve olanaklardan personel maaşlarıyla ilgili bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

Çalışma Şartları
Mesai Süresi / 8.50 Saat
Özel Sağlık Sigortası
Doğum İzni
Haftalık İzin / 2 Gün
Yıllık İzin / 15 Gün
Resmi ve Dini Bayram İzni / 1 – 4 Gün
Prim ve İkramiye Sistemi / Senede 4 Defa

Pizza deyince akla gelen isimler arasında yerini alan SBARRO, uzun yıllardan beri hizmet vermektedir. Personellerinin ve müşterilerinin memnuniyetini son derece önemseyen firma, her geçen gün şube sayısını ve personel sayısını arttırmaktadır. Sizler de başvuruda bulunarak, SBARRO çalışanı olabilirsiniz. TAB GIDA’ya bağlı olarak çalışan firma, hazır gıda da ön planda olan bir markadır.

sbarro çalışma şartları

Sbarro Çalışma Şartları ve Çalışan Koşulları

Sbarro Çalışma Şartları ve Çalışan Maaşları

SBARRO çalışma şartları ve SBARRO çalışma koşulları SBARRO markasından ziyade TAB GIDA’nın koşullarını incelemelisiniz. Firma sadece full time değil, aynı zamanda da part time çalışma kadrosunda da alım yapmaktadır.

SBARRO çalışma şartları pozisyonlara göre değişkenlik gösteriyor. Buna bağlı olarak da çalışan maaşları da değişkenlik göstermektedir. En düşük maaş asgari ücret olarak belirlenmektedir. Çalışanların statüsü ve iş koşulları değiştikçe maaşlarda da artış gözlemlenmektedir. Firmanın belirli kriterlere göre belirlediği bir ücretlendirme politikası bulunmaktadır. Sektörün verileri de bu kriterleri etkilemektedir.

Sbarro Çalışma Saatleri ve Tatiller

Haftalık izin çalışanlar için sadece 1 gündür. Yıllık izin ise çalışanların ne kadar çalıştıkları dikkate alınmaktadır. Direkt satış işlemi olmadığı için prim uygulaması bulunmamaktadır. Ancak sigorta ve sosyal haklar konusunda çalışanların ihtiyaçları tamamen karşılanmaktadır. Dini bayram tatili – tatilleri konusunda izin kullanılmamaktadır. İzinler bu günlerde çalışanlar arasında anlaşmayla sağlanmaktadır.

SBARRO çalışma koşulları ve maaş konusu beklentinizi karşıladıysa, SBARRO firmasına başvurabileceğiniz gibi TAB GIDA firmasına da başvurabilirsiniz.

Firmanın çalışma şartlarını ele aldığımız yazımızın sonuna gelirken, firmaya ait Sbarro İş İlanları ve İş Başvurusu Formu! başlıklı yazımızı inceleyerek iş başvurusu yapabilirsiniz.

Leave a Reply