Simit Sarayı Çalışma Şartları ve Personel Maaşları

Simit Sarayı çalışma şartları ve firma da ki  işleyişi incelediğimiz yazımızda; mesai saatlerinden çalışma koşullarına, sosyal hak ve olanaklardan personel maaşlarıyla ilgili bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

Çalışma Şartları
Mesai Süresi / 8.50 Saat
Özel Sağlık Sigortası
Doğum İzni
Haftalık İzin / 2 Gün
Yıllık İzin / 15 Gün
Resmi ve Dini Bayram İzni / 1 – 4 Gün
Prim ve İkramiye Sistemi / Senede 4 Defa

Simit Sarayı 2002 yılında 4 çalışanıyla yola çıkan bir markadır. Günümüzde 21 ülkede toplamda 11.000’den fazla çalışanıyla lezzetlerini ortaya sunan markanın ilk dükkânı İstanbul’da açılmıştır. “Yılın Yükselen Yıldızı” ve “Yılın Markası” ödülleriyle de adından sıkça söz ettirmektedir.

simit sarayı çalışma şartları

Simit Sarayı Çalışma Şartları ve Çalışan Koşulları

Simit Sarayı Çalışma Şartları ve Çalışan Maaşları

Simit Sarayı çalışma şartları birçok kişinin kolay uyum sağlayabileceği bir şekildedir. Çalışma şartlarına uygun olduğunuz düşündüğünüz pozisyon için başvurularda bulunabilirsiniz.

Simit Sarayı çalışma şartları aynı zamanda üniversite öğrencilerini de kapsamaktadır. Part ime ya da full time şeklinde çalışma şartları sunan firma günümüzde pek çok alım gerçekleştirmektedir.

Simit Sarayı çalışma koşulları genellikle garsonluk, genel müdürlük, ihracat, bilgi teknolojileri, temizlik görevlisi gibi çeşitli pozisyonları kapsamaktadır. Simit Sarayı çalışma saatleri 08.00 ila 18.00 arasındadır. Part time mesai süresi ise çalışmak isteyen kişilerin durumuna göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Simit Sarayın da Çalışmak

Simit Sarayı günümüzde sadece Türkiye içerisinde değil, aynı zamanda da yurt dışında hizmet veren bir markadır. Dünya çapında hizmet veren bu markanın çalışanlarına sunduğu sosyal haklar şu şekildedir: Sağlık sigortası, yemek, erzak yardımı, yemek kartı, servis hizmeti vb.

Simit Sarayı çalışma koşulları ve çalışma saatleri eğer size uygunsa, çalışmak istediğiniz Simit Sarayı şubesi için başvuruda bulunabilirsiniz. Çalışmak isteyenlerin şu özellikleri taşıması gerekiyor:

  • Lise mezunu olmak (En az)
  • 18 yaşından büyük olmak
  • Erkek adaylar için askerlikle ilişiğin olmaması

Firmanın çalışma şartlarını ele aldığımız yazımızın sonuna gelirken, firmaya ait Simit Sarayı İş İlanlarına İş Başvuruları Devam Ediyor! başlıklı yazımızı inceleyerek iş başvurusu yapabilirsiniz.

Leave a Reply