Süvari Çalışma Şartları ve Personel Maaşları

Süvari çalışma şartları ve firma da ki  işleyişi incelediğimiz yazımızda; mesai saatlerinden çalışma koşullarına, sosyal hak ve olanaklardan personel maaşlarıyla ilgili bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

Çalışma Şartları
Mesai Süresi / 8.50 Saat
Özel Sağlık Sigortası
Doğum İzni
Haftalık İzin / 2 Gün
Yıllık İzin / 15 Gün
Resmi ve Dini Bayram İzni / 1 – 4 Gün
Prim ve İkramiye Sistemi / Senede 4 Defa

Erkek giyim denildiğinde pek çok kişinin aklına gelen Süvari, giyim sektöründe ilk temellerini 1967 yılında atmıştır. Asıl atılımını bundan 30 yıl sonra yapan firma erkek giyim ürünlerinde neredeyse lider konumuna oturmuştur. Ülkemizde 150’den fazla satış mağazası bulunan marka her geçen gün eleman alımına devam ediyor.

süvari çalışma şartları

Süvari Çalışma Şartları ve Çalışan Koşulları

Süvari Çalışma Şartları ve Çalışan Maaşları

Süvari çalışma şartları ve Süvari çalışma koşulları hakkında birçok nokta merak ediliyor. Firma her pozisyon için eleman alımı gerçekleştirmektedir. Genel olarak alımlar mağaza sorumlusu, satış danışmanı, kasiyer ve depo elemanı şeklinde olmaktadır. Süvari çalışma şartları eğer size uygun gelirse bir an önce başvuruda bulunmanızı öneriyoruz.

Süvari çalışma koşulları içerisinde çalışanlara genellikle mesai saatleri ağır gelmektedir. Bunun sebebi mesai süresi 08.00 ila 22.00 arasında olmasıdır. Ancak sistemin vardiyalı olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Günlük en fazla 8 saat çalışan personeller, bu süreyi geçirdiğinde fazla mesai ödemesi almaktadır.

Süvaari’ de Çalışmak

Yıllık izin kullanmak isteyen kişilerin ise en az 1 yıl çalışması gerekiyor. Bunu dışında haftalık izin 1 gündür. Firma çalışanlarına sosyal haklar konusunda yardım olmaktadır. Yemek, yol ve sigorta gibi giderler karşılanmaktadır.

Personel ücretleri ise elbette pozisyonlara ve işin yoğunluğuna göre değişiyor. İşe yeni başlayan çalışanlar asgari ücretin yüzde 10 üzerinden maaş almaktadır. Pozisyona ve kıdeme göre maaşlarda artış görülmektedir.

Firmanın çalışma şartlarını ele aldığımız yazımızın sonuna gelirken, firmaya ait Süvari İş İlanları! İş Başvurusu Formu ve İlan Detayları! başlıklı yazımızı inceleyerek iş başvurusu yapabilirsiniz.

Leave a Reply