Tavuk Dünyası Çalışma Şartları ve Personel Maaşları

Tavuk Dünyası çalışma şartları ve firma da ki  işleyişi incelediğimiz yazımızda; mesai saatlerinden çalışma koşullarına, sosyal hak ve olanaklardan personel maaşlarıyla ilgili bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

Çalışma Şartları
Mesai Süresi / 8.50 Saat
Özel Sağlık Sigortası
Doğum İzni
Haftalık İzin / 2 Gün
Yıllık İzin / 15 Gün
Resmi ve Dini Bayram İzni / 1 – 4 Gün
Prim ve İkramiye Sistemi / Senede 4 Defa

Türkiye’nin her bölgesine şube açmaya devam eden Tavuk Dünyası her yere hizmet götürmeye devam ediyor. Sürekli olarak verdiği ilanlarla çalışma arkadaşlarını aramaya devam eden firma, pazardaki payını genişletmeye devam ediyor. İlk mağazasını 2012 yılında açan firma günümüzde 150’den fazla şube açmıştır.

tavuk dünyası çalışma şartları

Tavuk Dünyası Çalışma Şartları ve Çalışan Koşulları

Tavuk Dünyası Çalışma Şartları ve Çalışan Maaşları

Tavuk Dünyası çalışma şartları çalışanların part veya da full time çalışmalarına göre değişkenlik göstermektedir. Her geçen gün çalışma kapasitesini genişleten firma, çalışanlarının memnuniyetini önemsemektedir. Tavuk Dünyası çalışma koşulları hakkında araştırma yaparken, sık sık TAVUK DÜNYASI ilanlarıyla karşılaşabilirsiniz. Eğer Tavuk Dünyası çalışma şartları size uygun gelecekse bir an önce başvuruda bulunabilirsiniz.

Tavuk Dünyasın‘ da Çalışmak

Tavuk Dünyası, gıda alanında en popüler markalardan biri haline geldi. Markanın bu kadar popüler olması, ona duyulan talebi de arttırmaktadır. Eğer part time olarak çalışmak istiyorsanız Tavuk Dünyası çalışma koşulları konusunda gerekli bilgilere sahip olmalısınız.

Çalışma saatleri konusunda esnek olmanız beklenmektedir. Esnek iş tanımını karşılamalısınız. Müşterilere karşı güler yüzlü olmalısınız. En az 18 yaşında olmalı ve diksiyonunuza özen göstermelisiniz. Personel ücretleri full time ve part time olarak 2 gruba ayrılmaktadır. Çalışan maaşları genel olarak asgari ücret düzeyindedir. Ancak maaşlar, aldığınız unvana göre değişkenlik göstermektedir. Mesai saatleri ise çalışılan pozisyonlara ve çalışılan konuma göre değişkenlik göstermektedir.

Firmanın çalışma şartlarını ele aldığımız yazımızın sonuna gelirken, firmaya ait Tavuk Dünyası İş İlanları! İş Başvurusu Formu ve İlan Detayları! başlıklı yazımızı inceleyerek iş başvurusu yapabilirsiniz.

Leave a Reply