Ülker İş İlanları ve İş Başvurusu Formu 2020

Ülker iş ilanlarına yapılan iş başvuruları hız kesmeden devam ederken, ilan detayları ve Ülker iş başvurusu formu insan kaynakları tarafından yayınlanmaya devam ediyor. Ülker iş ilanları ve eleman alımlarına ayırdığımız sayfamızda, çalışma şartlarından Ülker iş başvurusu formuna, personel maaşlarından personel alımı yapılan Ülker fabrikalarına kadar merak edilen birçok konuya sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Ülker İş İlanları Yayınlandı

Ülkemizin en köklü ve en değerli markaları arasında yer alan Ülker, Yıldız Holding bünyesinde faaliyetlerine devam etmektedir. Özellikle Ülker fabrikalarında binlerce kişiye çalışma imkânları tanıyan firma, personel ilanları yayınlamaya 2018 yılında da devam ediyor.

Ülker İş İlanları

Ülker İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Sizde Ülker’de çalışmak ve firmanın personellerine sağladığı avantajlardan yararlanmak istiyorsanız, hemen başvuru formu doldurarak, tercih ettiğiniz pozisyon ve şehirde çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Peki, Ülker ilanları nerede yayınlanıyor? Ülker iş başvurusu formu nasıl doldurulur? Bunları öğrenmek için kullanabileceğiniz birkaç tane erişim kanalı bulunmaktadır. Ülker İnsan Kaynakları sayfasının yanı sıra, İşkur ve Kariyer.net gibi platformlar üzerinden firma ilanlarına erişebilir, personel alımı yapılan eleman kadrolarına iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

İşkur Ülker İlanları

İşkur olarak kısalttığımız “Türkiye İş Kurumu“, iş ve işçi bulmaya yönelik aracı görevi üstlenen devlet kurumudur. Bu güne kadar birçok sektörde milyonlarca kişiye iş olanakları sağlamış olan İşkur, çalışmalarına bu doğrultuda devam ettirmektedir.

İşveren ve iş arayanları bir araya getiren Türkiye İş Kurumu sayfalarında, Ülker A.Ş. bünyesinde değerlendirilmek üzere çok sayıda iş ilanı bulunmaktadır. İşkur üzerinden Ülker’de çalışmaya başlamak için, öncelikle İş kur kaydı oluşturmanız ve gerekli kriterleri yerine getirmiş olmanız gerekmektedir.

Aşağıda internet adresini paylaştığımız linke tıklayarak, Türkiye İş Kurumu ( İşkur ) kaydınızı yapabilir, belki de Ülker çalışanları arasında ki yerinizi alabilirsiniz.

Kariyer.net Ülker İlanları

Ülker Kariyer.net ilanlarından bahsetmeden önce, firma ilanlarının sadece Kariyer.net ile sınırlı olmadığını belirtmekte fayda var. Yenibiris.com ve Secretcv.com gibi iş ilanları siteleri üzerinden de personel ilanları yayınlayan Ülker insan kaynakları birimi, tercihlerini daha çok Kariyer.net tarafından yana yapmaktadır.

Ülkemizdeki belki de en kapsamlı iş arama sitesi olan Kariyer.net üzerinde birçok Ülker ilanına ulaşabilir, personel alımı yapılacak pozisyonlar, görev tanımları ve maaş bilgileri gibi birçok detaya ulaşabilirsiniz.

İş başvurusu yapmak için öncelikle siteye üye olmanız ve Cv yani Özgeçmiş oluşturmanız gerekmektedir. Gerekli adımları tamamladıktan sonra, Ülker insan kaynakları tarafından yayınlanan personel ilanlarına başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Ülker Açık İş Pozisyonları

Ülker Fabrikası

Eski Ülker Fabrikası

Binlerce personeli bulunan Ülker, ‘ arıyorum, çalışmak istiyorum’ diyen yüzlerce kişiye daha gelir kapısı olmaya devam ediyor.  Aynı zamanda ek iş arayanlara part time çalışma imkanı tanıyan firma, engelli vatandaşlarımızı kapsayan engelli personel alımı gerçekleştirmektedir. Her şeyden önce firma ilkelerine bağlı eleman arayışı içinde olan Ülker, yoğun çalışma temposunu yönetebilecek kişileri personel kadrolarına dahil etmektedir.

Eleman alımı yapılan pozisyonlar içerisinde; tekniker, avukat, sipariş sorumlusu, güvenlik görevlisi, şoför, satış yöneticisi, satış uzmanı, kalite güvence uzmanı, üretim mühendisi, kategori yöneticisi,  satın alma uzmanı, denetim uzmanı, yazılım uzmanı, depo elemanı, depo müdürü, laborant gibi uzmanlık gerektiren alanlar yer almaktadır.

Özellikle İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa’daki Ülker fabrikaları için çok sayıda personel alımı gerçekleştiren firmanın, personel adaylarında aradığı temel özellikler aşağıdaki gibidir.

  • Lisans mezunu, tercihen Gıda Mühendisliği, Ziraat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
  • En az 5 yıllık sektör tecrübesine sahip,
  • Microsoft Office Programları ve Sap kullanabilen,
  • Tercihen yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip,
  • Ekip çalışmasına yatkın,
  • Araştırmacı, analitik düşünebilen, sonuç odaklı çalışan,
  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
  • Aktif araç kullanabilen.

Ülker iş ilanları ve personel alımlarına ayırdığımız yazımızda, iş başvurusu yapma aşamasındaki kişiler için firma ile ilgili detaylı bilgiler sunmaya çalıştık. Yazımızın içinde bahsetmiş olduğumuz Ülker iş başvurusu formu ve diğer erişim linklerini aşağıda bulabilir, tercih ettiğiniz pozisyon ve şehir için müracaatta bulunabilirsiniz.

İşkur Ülker İş Başvurusu


Leave a Reply