ADESE Market İş İlanları 2020

Adese Market iş ilanları yayınlandı! İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları Adese insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Sayfamız üzerinden Eleman – personel alımlarıyla ilgili detaylar ve Adese İş Başvurusu Formu doldurabilirsiniz.

ADESE Market İş İlanları

ADESE Market iş ilanları başlıklı yayınları ile kasiyer, kasap reyonu, depo elemanı ve insan kaynakları pozisyonları için  personel alımları yapacağını açıklamıştır.Başta Ankara, Aksaray, Afyonkarahisar, Bolu, ve Isparta olmak üzere illere göre başlıklarla yayınlanan ADESE Market iş ilanları ile ilgili detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz. Yoğun talep gören firma ilanlarında genel mağaza içi ilanların yanı sıra; muhasebe, satın alma, insan kaynakları gibi ofis personelleri içinde personel alımları gerçekleştirilecektir.

Adese İş İlanları - iş başvurusu

Adese İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Facebook       Twitter      www.adese.com.tr    BAŞVUR          Mersin, Karaman, Ankara, Aksaray, Afyonkarahisar, Bolu, Konya, Isparta

ADESE Market Açık İş Pozisyonları

Düzenli olarak açık iş pozisyonlarıyla ilgili duyurularını güncelleyen ADESE Market, en son hali ile yayınlanan ilanlarında çok sayıda; kasiyer, kasap, depo görevlisi  ve satış danışmanı eleman alımı yapacağını duyurmuştur.

Kasiyer Adese iş ilanlarıSektörünün saygın firmaları arasında yer alan Adese Market, gün geçtikçe mağaza sayısını arttırmakta ve yeni açılan şubeleri için depo elemanından reyon görevlisine, kasiyerden engelli personele kadar bulundurduğu iş pozisyonlarına yapılan iş başvurularını değerlendirmeye devam etmektedir. İş ilanlarına müracaatta bulunmak isteyenler, sayfamızın altında yer alan iş başvurusu formunu doldurarak iş başvurularını gerçekleştirebilirler.

Personel alımı yapılan pozisyonları ve şehirleri aşağıdaki tabloda inceleyebilir ve iş başvurunda bulunabilirsiniz.

Perakende market sektöründeki; Bim, A101, Şok Market gibi diğer firmaların iş ilanlarıMarket İş İlanları sayfamızdan inceleyebilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Aranılan Nitelikler

Her geçen gün marka değerini arttırarak yoluna devam eden ADESE Market, şubelerinde görevlendireceği elemanlarda olması gereken özellikleri kısaca şu şekilde ifade etmiştir.

  • Takım Çalışmasına Elverişli,
  • Güler Yüzlü ve İnsan İlişkilerinde Başarılı,
  • Çözüm Odaklı ve Liderlik Vasıflarına Sahip,
  • Lise ve Üstü Eğitimli,
  • Kişisel Bakımına Özen Gösteren,
  • Erkek Adaylar İçin Askerlik Hizmetinden Muaf yada 2 Yıl Tecilli.

Adese Market İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Adese Market iş ilanlarına başvuru yapabilmeniz için internet erişimine sahip olmanız yeterlidir. Personel ve eleman alımı ilanlarını internet üzerinde yayın yapan birçok iş arama platformunda yayınlayan Adese Market, iş başvuru formu doldurmak isteyen personel adayları için bu platformlarda yayınlanan iş ilanlarını sıklıkla güncellemektedir. Çalışma şartları, çalışma saatleri ve personel maaşları gibi bilgilerinde yer aldığı Adese ilanları sayfasından, iş başvurusu yapabilirsiniz.

Kariyer.net gibi iş bulma sitelerinin dışında kendi kurumsal sayfası üzerinde yer alan Adese Market 2020 İş Başvuru Formu‘nu erişime açan firma, kendilerine ulaşan başvuru formlarına en kısa sürede geri dönüş sağlamaktadır.

İnsan Kaynakları

Adese personel alimlari

Adese İnsan Kaynakları

İttifak Artı programı çerçevesinde İttifak Holding çalışanlarına, grup şirketlerinin ürün ve hizmetlerinden sağlanan özel fırsatlar, düzenlenecek dönemsel kampanyalar ile de ekstra avantajlar sunulmaktadır. Bu olanakların yanı sıra sosyo-kültürel hayatımızdaki birçok gereksinim, özel anlaşmalar çerçevesinde İttifak Artı programına dahil olan çalışan ve çalışan ailelerine özel fiyatlarla sunulmaktadır. Bugüne kadar giyim, eğitim, gıda, genel hizmet alanlarındaonlarca anlaşma yapan İttifak Holding, İttifak’lı olmanın artılarını tüm çalışanlarına sunmaktadır.
[alert-success]İletişim Adresleri[/alert-success]
  • Musalla Bağları Mahallesi, Gökler Sokak No:4 42010 Selçuklu / Konya / Türkiye
  • Telefon 90 332 221 40 00 – 221 42 42
  • 90 332 221 42 35
  • Konum

Leave a Reply

Enable Notifications.    Ok No thanks