Aksa Akrilik İş İlanları 2021! Başvuru Formu ve Açık İş Pozisyonları

aksa akrilik iş ilanları
Aksa Akrilik İş Başvurusu

Aksa Akrilik iş ilanları yayınlandı! İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları Aksa Akrilik  insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Eleman ve personel alımlarıyla ilgili detaylar ve Aksa Akrilik İş Başvurusu Formu sayfamızda!

Aksa akrilik iş ilanları
Aksa Akrilik İş İlanları ve İş Başvurusu

Facebook    Twitter     İnsan Kaynakları     İnternet Adresi     BAŞVUR

Aksa Akrilik İş İlanları ve İş Başvurusu Formu Yayınlandı

Aksa Akrilik, Akkök Holding çatısı altında hizmet vermektedir. 1968 yılından beri akrilik elyaf sektöründe yer almaktadır. Akrilik elyaf üretiminde hizmet veren Aksa Akrilik, sektörün gelişmiş şirketlerinden bir tanesidir.

Aksa Akrilik firmasında çalışmak isteyen adaylar, internet üzerinden yayınlanmakta olan Aksa Akrilik iş ilanlarını inceleyerek başvuruda bulunabilirler. Aksa Akrilik, bünyesinde bulunan açık iş pozisyonlarını ve güncel iş ilanlarını kariyer portallarında yayınlamaktadır.

Aksa Akrilik İş Başvurusu Süreci Hakkında

aksa akrilik iş ilanları
Aksa Akrilik İş Başvurusu

Aksa Akrilik bünyesinde çalışmak isteyen adaylar, internette bulunan birçok kariyer portalından ya da firmanın resmi internet sitesi üzerinden yayınlanmakta olan Aksa Akrilik iş ilanlarını inceleyerek kendilerine en uygun açık iş pozisyonlarına karar verebilirler.

Aksa Akrilik iş ilanları; açık iş pozisyonları, iş tanımları ve pozisyonun gerektirdiği yetkinlikler konusunda bilgi veren niteliktedir. Adaylar, internette yayınlanmakta olan başvuru formunu temin ederek dikkatli bir şekilde doldurup sisteme yüklemelidir. Böylece Aksa Akrilik iş başvurusu taleplerini firma yetkililerine ulaştırmış olurlar.

Aksa Akrilik bünyesine yapılan tüm iş başvurusu talepleri firmanın insan kaynakları departmanına iletilmektedir. İnsan kaynakları yetkilileri; adayların doldurmuş oldukları başvuru formunu inceleyerek eleme yapmaktadır. Yapılan eleme sonucunda belirli bir miktarda aday ikinci aşamaya geçmeye hak kazanır.

İkinci aşama adayların bilgi, beceri ve yetkinliklerini sorgulayan uygulamalardan oluşmaktadır. Bu uygulamalar; yetkinlik bazlı mülakat, değerlendirme merkezi uygulamaları, yabancı dil seviye belirleme sınavı, kişilik envanteri ve çeşitli sınavlardan oluşmaktadır. İkinci aşamada yer alan bu uygulamaları başarı ile tamamlayan adaylar, Aksa Akrilik bünyesinde çalışmaya hak kazanırlar. İnsan kaynakları yetkilileri, işe alım sürecini başarılı bir şekilde tamamlayan adaylara iş teklifinde bulunmaktadır.

Aksa Akrilik Kariyer.net İş İlanları

Aksa Akrilik iş ilanlarının çeşitli kariyer portallarında ve iş arama siteleri üzerinde sıklıkla yayınlandığından bahsetmiştik. Kariyer.net’de bu iş bulma siteleri içerisinde en fazla edilen platformların başında yer almaktadır. Şehir bazlı olarak sıklıkla Kariyer.net üzerinden personel alımlarına devam eden Aksa Akrilik, kariyer.net üzerinden kendilerine ulaşan iş başvurularına yine bu site üzerinden geri dönüş yapmaktadır.

İlgili  Ülker Bitlis İş İlanları 2021! İş Başvuru Formu ve Personel Alımı

Kariyer.net üzerinde Aksa Akrilik ilanlarına başvuru yapabilmek için öncelikle Kariyer.net sitesine üye olup, profil hazırlamanız gerekmektedir. E-mail adresiniz ile siteye ücretsiz olarak üye olduktan sonra, sistem sizi otomatik olarak profil sayfanıza yönlendirecektir. Cv ve başvuru formu yerine geçecek olan profil sayfanızı eksiksiz olarak doldurmalı, rakiplerinize karşı sizi bir adım öne çıkaracak olan referans ve sertifikalarınızı belirtmelisiniz.

Profil sayfamızda gerekli düzenlemeleri yaptıktan sonra artık Aksa Akrilik ilanlarına başvuru yapmak için hazırsınız diyebiliriz. Site üzerinden yalnızca Aksa Akrilik ile sınırlı kalmayıp, site üzerinden personel alımı yapan tüm firmaların iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

Aksa Akrilik Staj Başvurusu

Aksa Akrilik, öğrencilere kendilerini geliştirebilmeleri ve sektör içinde tecrübe sahibi olabilmeleri amacı ile staj imkanı sağlamaktadır. Öğrenciler, yaz ve kış dönemlerinde Aksa Akrilik bünyesinde stajyer olarak çalışabilirler. Yaz döneminde gerçekleşecek olan zorunlu staj başvurusu, Ocak – Şubat arasında gerçekleşmektedir. Mayıs – Haziran ayları arası ise yaz stajı dönemidir. Kış döneminde gerçekleşecek olan zorunlu staj başvurusu, Mayıs – Temmuz aylarında gerçekleşmektedir.  Eylül – Haziran arası ise kış stajı dönemidir.

Aksa Akrilik, öğrencilere sunduğu staj imkanı sayesinde onlara aldıkları eğitim alanlarında kariyer planlaması yapmaları ve hedefleri konusunda bilinçli karar vermeleri konusunda yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Buna ek olarak; üniversitelerin 3 ve 4. sınıf öğrencileri için uzun dönem staj olanağı sağlanmaktadır.

Aksa Akrilik Çalışma Hayatı Hakkında

Aksa Akrilik; çalışanları için saygılı, cinsiyet ayrımcılığına yer vermeyen, insan hakları temelli, huzurlu ve disiplinli bir çalışma ortamı sağlamayı amaçlamaktadır. Bunun yanında, çalışanları için yetenek yönetimi uygulamaları yürütmektedir. Yetenek yönetimi, çalışanların etkin performanslarının değerlendirilmesi ve çalışanların gelişimi ile ilgilenen bir uygulamadır. Çalışanların kişisel gelişimleri için yetenek yönetimine ek olarak; Akademik Destekler, Kariyer Haritaları, Geliştiren Yönetici Seminerleri, Mentor Mentee Programı, Koçluk Uygulamaları gibi çalışmalar da yapılmaktadır.

Aksa Akrilik, çalışanlarına aynı zamanda eğlenceli bir çalışma ortamı sunarak onların motivasyonunu arttırmayı amaçlamaktadır. Aksa Akrilik bünyesinde gerçekleşen sosyal etkinlikler, yine Aksa Akrilik bünyesinde yer alan çalışanlar tarafından düzenlenmektedir. AKSET (Aksa Sosyal Etkinlikler Takımı); parti, konser, gezi, kurs, seminer gibi etkinlikler organize eden gönüllü Aksa Akrilik çalışanlarından oluşan bir topluluktur.

Aksa Akrilik’te çalışanlara yönelik sosyal etkinlikleri yine AKSA çalışanları organize eder. AKSET (Aksa Sosyal Etkinlikler Takımı) parti, konser, gezi, kurs, seminer gibi etkinlikleri organize etmek için gönüllü olan AKSA çalışanlarından oluşur. Her yıl Aksa Genel Müdürü tarafından AKSET için özel bir bütçe belirlenmekte ve yıl içinde gerçekleşecek etkinlikler çalışanlardan gelen talepler doğrultusunda AKSET gönüllüleri tarafından organize edilmektedir.

AKSET’in etkinlikleri arasında dalış, tenis, model uçak eğitimleri, yelken kursları, tiyatro, konser, gezi, parti vb. organizasyonlar bulunuyor.

İletişim

Merkez Mahallesi Ali Raif Dinçkök Caddesi No:2 Taşköprü Çiftlikköy-Yalova /Türkiye Tel: +90 (226) 353 25 45 (10 lines)
Faks: +90 (226) 353 33 07
AKSA:aksa@aksa.com
Kayıtlı E-Posta adresi::aksaakrilik@hs02.kep.tr
İlgili  Ülker Erzincan İş İlanları 2021! İş Başvurusu ve Personel Alımı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.