Atu Duty Free iş ilanları, iş başvurusu ve personel alımları

Atu Duty Free iş ilanları
Atu Duty Free iş ilanları, iş başvurusu ve personel alımları

Atu Duty Free iş ilanları yayınlandı! 2020 İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları Atu Duty Free insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Eleman – personel alımlarıyla ilgili detaylar ve Atu Duty Free 2020 İş Başvurusu Formu sayfamızda!

Atu Duty Free iş ilanlarını takip ediyorsanız eğer firmanın personel alımları ile ilgili kafanıza takılabilecek bir çok sorunun cevabını yazımızın devamında bulabileceksiniz. Peki nedir bu sorular?

İş başvurusu nasıl yapılır? Personel ve Eleman alımı yapılan iş pozisyonları nelerdir? Başvuru formu nasıl doldurulur? Gibi soruların yanında çalışma şartları ve Atu Duty Free personel maaşlarıyla ilgili bir çok detayı sizlere sunuyoruz.

Atu Duty Free iş ilanları ve eleman alımları

2000 yılından itibaren hava limanı işletmeciliği ve perakende satış işletmeciliği yapan Atu Duty Free, geniş hizmet ağı ve profesyonel eleman kadrosuyla müşterilerine hizmet vermektedir. Çok geniş bir network ağına sahip olan firma, oluşan açık iş pozisyonlarında değerlendirmek üzere 2020 yılının geri kalanında da personel alımı yapmaktadır.

Atu Duty Free de çalışmak isteyenler için çeşitli iş arama sitesi ve kariyer platformlarında Atu Duty Free güncel iş ilanları yayınlanmaktadır. İş formu doldurulabilen ilanları incelediğimiz de birçok kesime hitap eden çeşitli iş ilanları görülmektedir. Bunlar içerisinde; deneyimli eleman alımı, lise mevzunu iş ilanları, emekli iş ilanları, vasıfsız iş ilanları ve ek iş arayanlar için bir çok iş fırsatı yer almaktadır.

Atu Duty Free iş ilanlarını yazımızın devamında detaylı bir şekilde inceleyebilir, eleman – personel alımı yapılan açık iş pozisyonları içerisinden tercih ettiğiniz bir iş ilanına başvuru formu yollayabilir yada sitemizde yer alan cv örneklerinden birini doldurarak müracaatta bulunabilirsiniz.

Atu Duty Free Açık İş Pozisyonları

Atu Duty Free iş ilanları ve personel alımı yapılan pozisyonları incelediğimizde Türkiye genelinde bir çok kesimi kapsayan eleman aranıyor başlıklı duyuruları görmekteyiz. Bunlar içerisinde özellikle İstanbul, Ankara, İzmir ve İstanbul başta olmak üzere bir çok şehirde ürün tedarik uzmanı, depo ekip elemanı, mağaza takım lideri ve satış danışmanı alımları yapıldığı görülmektedir.

Belirtmiş olduğumuz iş pozisyonlarının yanı sıra zaman zaman stajyer, par time ve engelli personel iş ilanları da yayınlanmakta olup, çalışmak isteyen emekli vatandaşlarımıza da ek iş imkanları sunulmaktadır

Buraya kadar firma ilanlarını ve eleman ve işçi alımı yapılan pozisyonlardan bahsettik. Tabi ki iş başvurusu yapmadan önce ilk akla gelen Atu Duty Free iş başvurusu nasıl yapılır? Cv yada Özgeçmiş doldurma ve personel maaşları ne kadar? gibi sorular olmaktadır. Yazımızın devamından tüm bunların cevabını bulabilirsiniz.

İstanbul
Ürün Tedarik Uzmanı
Başvur
Ankara
Depo Elemanı
Başvur
İzmir
Satış Danışmanı
Başvur
İstanbul
Mağaza Yöneticisi
Başvur
Muğla
Stajyer
Başvur
İzmirGenel BaşvuruBaşvur
AntalyaYarı zamanlıBaşvur

İş Başvurusu İçin Boş Cv Doldur

İş arama ve iş başvurusu yaparken izleyeceğiniz yöntemler sizi istediğiniz işe bir adım daha yaklaştıracaktır. Ne yazık ki bu sürece tam hakim olmamanız istediğiniz konum için uygun olmanıza rağmen tercih edilmemenize sebep olabilir. Aslında karışık bir durum olmasından kaynaklı değil sadece fazla basit olmasından dolayı ne yazık ki gereken önem gösterilmemektedir.

Özellikle günümüzde ki iş arama bulma siteleri başvuru formu doldurma, cv indirme ve özgeçmiş düzenleme gibi işlemleri çok kolaylaştırmaktadır. Bunun yanında iş aramak hızlı ve efor sarf etmeden yapabileceğiniz bir şey haline gelmiştir.

Nereden başlamak gerekir diye soracak olursanız eğer sitemiz üzerinden boş cv örneği indirebilir, ister online iş arama sitelerine aktarabilir, yada yazıcıdan çıktı alarak başvuru yapacağınız kurumlara elden ulaştırabilirsiniz.

Cv doldururken dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan bir tanesi iş veren yani iş başvurularını inceleyenleri karmaşık ve düzensiz bir öz geçmişle karşılaştırmamak. Çünkü firmalar eleman alımı yaparken son derece titiz ve incelikle başvuru formlarını incelemektedir

Bu bilgiler ışında hala bir Cv hazırlamadı iseniz, aşağıda paylaşmış olduğumuz boş Cv örnekleri arasından bir tanesini bilgisayarınıza indirdikten sonra doldurmaya başlayabilirsiniz.

Cv İndir

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

En güncel, en yeni Atu Duty Free iş ilanları birçok iş arama bulma sitelerinde yayınlanmaktadır. Eleman arayan, eleman – personel alımı yapan bir çok firma açık iş pozisyonu için bu tür kariyer platformlarını kullanmaktadır.

Bu tür iş ve işçi bulma siteleri arasında en fazla tercih edilenlerin başında Kariyer.net, yenibiris.com ve iskur.gov.tr ( Türkiye İş ve İşçi Bulma Kurumu ) yer almaktadır. En güncel iş ilanlarının yanı sıra çalışma şartları ve pozisyon için aranılan nitelikleri de inceleyebileceğiniz bu platformlar üzerinden günde binlerce iş başvurusu ve personel alımı yapılmaktadır.

Yazımızın devamında Kariyer.net, yenibiris.com ve iskur.gov.tr gibi iş arama siteleri üzerinden Atu Duty Free iş başvurusu nasıl yapılır? Üyelik alma ve iş başvurusu sırasında istenilen belgeler nelerdir, Atu Duty Free çalışma şartları nelerdir gibi birçok soruya cevap bulabilirsiniz.

Kariyer.net iş ilanları

Kariyer.net tıpkı Atu Duty gibi birçok firmanın iş ilanı yayınlayarak iş başvurusu kabul ettiği iş bulma sitelerinden bir tanesidir. Birçok kategoride geniş bir arama kriteri sunarak en fazla tercih edilen iş arama sitesidir.

Örneğin vasıfsız iş ilanları, lise mevzunu iş ilanları, part time iş ilanları ve ek iş imkanları gibi arama kriterlerini daraltarak en uygun iş ilanlarını önünüze getirebilirsiniz.

Atu Duty Free kariyer.net üzerinden en yeni iş ilanlarını yayınlamaktadır. Kariyer.net üzerinden iş başvuru formları değerlendirilip onaylandığı taktirde eleman – personel alımı yapıldığı taktirde site üzerinde yayınlanan eleman ilanları güncelleştirilmektedir.

İş arıyor ve çalışmak istiyorum diyorsanız eğer mutlaka yolunuz kariyer.net’ e düşmüştür. Hatta belkide birçok defa iş başvurusu yapmış olmanız yüksek bir ihtimal. Bu yüzden gönderilen iş başvuru formları ve Cv’lere en kısa sürede olumlu veya olumsuz geri dönüş sağlanmaktadır.

Yenibiris.com İlanları

Yenibiris.com’ da da en yeni Atu Duty Free iş ilanları yayınlanmaktadır. İş arayan ve eleman – personel arayan binlerce kişiyi bir araya getiren bu iş arama sitesi işçi ilanları, eleman alımı ve ek iş ilanları gibi pek çok kategoriye sahiptir.

İş başvurusu yapmadan önce site üzerinden üyelik oluşturmanı gerekmektedir. Hemen arkasından sizi cv yani öz geçmiş dolduracağınız sayfaya yönlendiren site, kapsamlı bir cv oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Boş cv örneği doldurduktan sonra site üzerinden duyurulan Atu Duty Free iş ilanlarına iş başvurusu yapabilir, iş arama kriterlerini daraltarak part time iş ilanları, işçi ilanları, stajyer iş ilanları ve engelli iş ilanları gibi başlıklarla arama yaparak başka firmaların yayınlamış olduğu iş ilanlarına iş başvurusu formu gönderebilirsiniz.

İşkur İlanları

İnternet üzerinden yayınlanan iş ilanlarına başvuru yapıyorsanız eğer, işkur iş ilanları, işkur personel alımı, eleman alımı ve işkur iş başvurusu gibi birçok başlık altında yapılan duyuruları muhakkak görmüşsünüzdür. İş ve işçi bulma başlığı altında ülkemizdeki işsizliği azaltma ve istihdam oluşturmaya yönelik faaliyet gösteren devlet kurumudur.

İşverenlere sağladığı teşvikler neticesinde birçok kurum personel ve eleman alımlarını bu platform üzerinden gerçekleştirmektedir. www.iskur.gov.tr adresinden üyelik alıp yayınlanan iş ilanlarını incelediğimizde, işkur işçi alımı, işkur engelli personel alımı ve daha pek çok kategoride iş ilanları yayınlandığını görmekteyiz.

Personel ilanı yayınlayan bir çok firma gibi Atu Duty Free iş ilanları da işkur üzerinde bulunmaktadır. En yeni Atu Duty Free iş ilanlarını buradan takip edebileceğiniz gibi, eleman arayan birçok firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İşkur üzerindeki Atu Duty Free firmasına ait iş ilanlarına başvuru yapabilmeniz için öncelikle işkur kaydınızın bulunması gerekmektedir. Üyelik oluştururken vermiş olduğunuz irtibat telefonunuza size uygun iş ilanları iletilmekte ve olası görüşmeler için bilgilendirmeler yapılmaktadır.

İşkur Kaydı Yap.

İşe Girerken İstenen Belgeler

İşe girerken istenen belgeler kısmına geldiyseniz yolun zorlu kısmını atlatmış, işbaşı yapmak için gün sayıyorsunuz demektir. Tebrik ederiz. Bu süreçte işbaşı için gerekli evraklar belli başlı E-devlet üzerinden ulaşabileceğiniz belgelerdir.

İşe girişte istenen belgeler;

 • Nüfus cüzdanı fotokopisi
 • Nüfus Kayıt örneği
 • Mezuniyet belgesi
 • İşe Giriş Sağlık Raporu
 • Kan grubu kartı
 • Adli Sicil kaydı ve Sabıka kaydı
 • İki adet vesikalık fotoğraf
 • Aile durum bildirim formu
 • Erkek çalışanlar için askerlik durum belgesi
 • İş Sözleşmesi ve Hizmet Sözleşmesi
 • SGK Tescil ve Hizmet Dökümü
 • olup firma ve çalışılacak pozisyonlara göre değişkenlik gösterebilmektedir.

İletişim Adresleri

ATÜ Turizm İşletmecilği A.Ş.

Ayazağa Mahallesi Cendere Caddesi

No: 109L 2C Blok 2 ve 7. Kat

Sarıyer – İstanbul

Tel: +90 212 4654327

Faks: +90 212 4654213

Leave a Reply