Belediye İş İlanları

Aydın Yenipazar Belediyesi Personel Alımı ve 2023 Kpss’siz Memur Zabıta İlanları

Yenipazar Belediyesi personel alımlarına 2023 yılında da devam ediyor. KPSS’siz Memur, İşçi, Personel alımları için duyurular yayınlayan Belediye İnsan kaynakları, belediye bünyesinde birçok iş pozisyonu bulundurmaktadır. Personel maaşlarından çalışma şartlarına kadar tüm detaylar sayfamızda!

Aydın Yenipazar Belediyesi personel alımı 2021 ve 2022 yılında olduğu gibi 2023 yılının geri kalanında da yapılmaya devam ediyor. Memur, işçi ve Personel alımı yapılan pozisyonlara iş başvurusu yapmak için sitemizde yer alan Aydın Yenipazar Belediyesi İş Başvurusu Formunu doldurarak, tercih ettiğiniz iş pozisyonları için müracaatta bulunabilirsiniz.

Aydın Yenipazar Belediyesi personel alımı haberlerini yakından takip ediyor fakat, “Aydın Yenipazar Belediyesi iş başvurusu nasıl yapılır?” Gibi soruların yanı sıra, personel alımı yapılan pozisyonlarla ilgili bilgi almak istiyorsanız eğer Aydın Yenipazar Belediyesi ve iş başvurusu süreci ile ilgili tüm detaylara yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

"<yoastmark

Aydın Yenipazar Belediyesi Personel Alımı 2023 iş ilanları kapsamında ilçeyi geliştirmek adına çalışmalarına tüm hızıyla devam ederken, çeşitli dönemlerde de çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.

Belediye bünyesinde çalışmanın sağladığı haklar ve avantajlar nedeniyle ilanlara başvuru sayısı oldukça yüksek sayıdadır. Maaşların zamanında yatması, sabit mesai saati, düzenli çalışma ortamı ve devlete bağlı özel günlerin tatil olması gibi avantajları yanı sıra belediyelerde çalışmanı sağladığı haklar şu şekildedir;

 • AGİ Hakkı
 • İşe İade Hakkı
 • Fazla Çalışma Ücreti Hakkı
 • Yıllık İzin Hakkı
 • Kıdem Tazminatı Hakkı
 • İhbar Tazminatı Hakkı

Aydın Yenipazar Belediyesi Personel Alımı 2023

Aydın Yenipazar Belediyesi personel alımları sayesinde bölge halkının istihdamı desteklenmektedir. İlanlara başvuracak adayların tecrübeleri, KPSS puanları, eğitim seviyeleri, referansları, istenilen vasıflara sahip olup olmadıkları gibi birçok kıstasa göre seçimleri yapılmaktadır.

Belediyelerde personel alımı ilanlarında her alan için farklı işe alım süreci ve işe yeterlilik standartlarına uygun şartlar aranmaktadır.

Öncelikle KPSS sınavından alınan puan üzerinden değerlendirme yapılmaktadır. Nitelikli pozisyonlar için aranan personel alımlarında, ilgili anlana ait diploma ve varsa sertifikalar istenmektedir. Genel düzeyde bir memur alımı söz konusuysa, bu durumda en az lise mezunu olmak şartı koyulmaktadır.

Nitelikli personel alımlarında ise çoğu zamanda belirli bir fakültenin, belirli bir lisans bölümünden mezun olma şartı koyulmaktadır. Belediyede görev alabilmek için belli bir bölümde eğitim almış olması gerekir. Zabıta ya da bekçi gibi bazı personel alımlarında, ilandaki alan için yapılan sınavların sonuçlarına göre değerlendirme yapılmaktadır.

Belediye personel alımında boş bulunan pozisyonlar için yapılacak başvurularda uyulması gereken genel şartlar şunlardır;

 • Türk vatandaşı olmak,
 • Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
 • Herhangi bir suç işlememiş,
 • Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak,
 • Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak,
 • İlan edilen pozisyonlar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak.

Aydın Yenipazar Belediyesi İş İlanları 2023

Aydın Yenipazar Belediyesi iş ilanları bünyesine çeşitli dönemlerde personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. İlçe istihdamına destek sağlamak adına çalışmalarınadevam eden Yenipazar Belediyesi için 2022 yılında açılmış olan pozisyonlar şunlardır;

 • Çaycı
 • Temizlik Görevlisi
 • Büro Elemanı
 • Beden İşçisi
 • İtfaiye Eri
 • Zabıta
 • Bekçi
 • Şoför

Aydın Yenipazar Belediyesi İşçi Alımı 2023

Aydın Yenipazar Belediyesi işçi alımı ilanlarına başvurmak için internetten ya da belediye binasına giderek hazırlanan iş başvuru formunun doldurulması gerekmektedir. Ayrıca istenen evraklar ilgili birime teslim edilmelidir. İşe girmek için gerekli olan evraklar aşağıdaki gibidir;

 • T.C kimlik kartı
 • Gerekli ise diploma
 • Başvurulan pozisyona bağlı olarak uygun sınıfa ait sürücü belgesi
 • Sağlık Raporu
 • İkametgâh Belgesi
 • 2 adet fotoğraf
 • Gerekli ise KPSS ve YDS sınav sonucu belgeleri

Aydın Yenipazar Belediyesi Memur Alımı

Aydın Yenipazar Belediyesi Memur Alımı ilanı kapsamında nitelikleri, KPSS türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla, belirtilen boş kadrolara atama yapılır.Aranan nitelikler pozisyona göre oldukça fazla değişkenlik göstermektedir. Başvuru neticesinde uygun adaylardan mülakat talep edebilmektedir. Bu mülakatta yetkinlik ve sosyal durumun ölçülmesi hedeflenir. Mülakat onaylandığında çalışmaya hak kazanılır.

Aydın Yenipazar Belediyesi Temizlik Personeli Alımı

Aydın Yenipazar Belediyesi temizlik personeli alımı, niteliksiz personel olarak değerlendirilen bu alanda işe alınacak kişinin işi layığıyla yapabilecek ve görevini yapmaya engel olabilecek vücut özrü bulunması gibi şartları vardır.

Aydın Yenipazar Belediyesi Çaycı Alımı

Aydın Yenipazar Belediyesi çaycı alımları, aynı temizlik personeli gibi niteliksiz personel sınıfında değerlendirilir. Bu pozisyon için kişinin sosyal alanda iyi ilişkiler kurabilmesi beklenmektedir. Ayrıca yapacağı işte yeterli olup olunmadığını belirlemek adına mülakat yapılmaktadır. Mülakat neticesinde uygun görülen aday için işe alım süreci başlar.

Aydın Yenipazar Belediyesi personel alımlarına ayırdığımız yazımızın sonlarına gelirken, memur alımlarından işçi ilanlarına, personel alımı yapılan iş pozisyonlarından iş başvurusu sürecine kadar detaylı bir rehber hazırlamaya çalıştık. Aydın Belediyesine bağlı diğer ilçe belediyelerine ait iş ilanlarına aşağıdaki tablomuzdan ulaşabilir, tercih ettiğiniz belediye ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

Yenipazar Belediyesi Sıkça Sorulanlar

Yenipazar Belediyesi Hangi Partiden?
Cumhuriyet Halk Partisi – CHP
Yenipazar Belediyesi Başkanı Kim?
Yenipazar Belediyesi Web Sayfası
https://yenipazar.bel.tr
Yenipazar Belediyesi Duyurular
Duyurular Sayfası
Yenipazar Belediyesi Haberler
Yenipazar Haberler
Yenipazar Belediyesi İletişim

ADRES: Yeni Mah. Yörük Ali Efe Cad. Sarmaşık Sok.No:5 Yenipazar
TELEFON: 0 (256) 361 30 70

Diğer Aydın İlçe Belediyeleri İş İlanları
Aydın Nazilli Belediyesi
Aydın Söke Belediyesi
Aydın Sultanhisar Belediyesi
Aydın Yenipazar Belediyesi
Aydın Bozdoğan Belediyesi
Aydın Buharkent Belediyesi
Aydın Çine Belediyesi
Aydın Didim Belediyesi
Aydın Efeler Belediyesi
Aydın Germencik Belediyesi
Aydın İncirliova Belediyesi
Aydın Karacasu Belediyesi
Aydın Karpuzlu Belediyesi
Aydın Koçarlı Belediyesi
Aydın Köşk Belediyesi
Aydın Kuşadası Belediyesi
Aydın Kuyucak Belediyesi

 

www.PersonelAlimi.web.tr

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona Personelalimi.web.tr ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu