BENETTON iş ilanları ve personel alımları 2020

Benetton İş İlanları
Benetton iş ilanları ve iş başvurusu formu

Benetton iş ilanları yayınlandı! 2020 İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları Benetton insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Eleman – personel alımlarıyla ilgili detaylar ve Benetton 2020 İş Başvurusu Formu sayfamızda!

Benetton iş ilanlarını takip ediyorsanız eğer firmanın personel alımları ile ilgili kafanıza takılabilecek bir çok sorunun cevabını yazımızın devamında bulabileceksiniz. Peki nedir bu sorular?

İş başvurusu nasıl yapılır? Personel ve Eleman alımı yapılan iş pozisyonları nelerdir? Başvuru formu nasıl doldurulur? Gibi soruların yanında çalışma şartları ve Benetton personel maaşlarıyla ilgili bir çok detayı sizlere sunuyoruz.

BENETTON iş ilanları ve eleman alımları

Benetton iş ilanları çeşitli iş ilan sayfalarında yayınlanmaya devam ederken, eleman – personel alımları ile ilgili detayları paylaşmaya devam ediyoruz. Benetton iş ilanlarında belirtilen başvuru şartları ile Benetton personel maaşları ve çalışma şartlarını yazımızın devamında bulunabilir, eleman personel aranıyor başlıklı firma duyurularına iş başvurusu yapabilirsiniz.

Benetton iş ilanı yayınlarında pek çok açık iş pozisyonu için işçi alımı ve personel alımı yapılacağı belirtilmektedir. Lokasyon olarak İstanbul, Antalya, Ankara, İzmir ve Antalya başta olmak üzere Türkiye genelindeki Benetton mağazalarında görevlendirmek üzere vasıflı – vasıfsız eleman alımı, stajyer alımı ve part time personel ilanları bulunmaktadır.

Benetton iş ilanlarında belirtilen açık iş pozisyonları ile görev tanımları  yazımızın devamında belirtilmiş olup, sitemizde yer alan boş cv örneği doldurarak başvuru yapabilirsiniz

BENETTON Açık İş Pozisyonları

Benetton iş ilanları içerisinde işçi alımı ve part time eleman alımı gibi pek çok açık iş pozisyonu bulunmaktadır. Benetton bünyesinde kariyer planlaması yapabileceğiniz pek çok iş fırsatı sunulmaktadır. Özellikle Benetton mağazaları içerisinde görevlendirilmek üzere mağaza yöneticisi, satış danışmanı ve temizlik elemanı gibi personel alımları yapılacağı belirtilmektedir.

Yönetim kadroları içinde iş ilanları yayınlayan Benetton bünyesinde pazarlama uzmanı, satış destek uzmanı ve finans uzmanı pozisyonları için çeşitli iş arama sitelerinde duyurular yayınlanmaktadır.

Benetton tarafından yayınlanan iş ilanlarını ve diğer tüm detayları aşağıdaki tablomuzdan takip edebilirsiniz.

Benetton – Satış Danışmanı (Franchise Capitol Avm İstanbul)
Mağaza Satış Danışmanı ( Marmara Forum )
Antalya Land Of Legends Satış Danışmanı
Satış Danışmanı Metropol Benetton (Franchise) Ataşehir
Mağaza Satış Danışmanı Bornova
Part Time Satış Danışmanı

Satış Danışmanı

Benetton iş ilanları arasında en fazla personel alımı yapılan pozisyonlar arasında satış danışmanı gelmektedir. Mağazaya gelen müşterilerle birebir iletişim halinde bulunan satış danışmanları, iletişim becerisi yüksek ve ikna kabiliyetine sahip olmaları gerekmektedir. Satış danışmanı görev tanımı şu şekildedir.

 • En az lise mezunu ve sektörde iki yıl deneyimli,
 • Güler yüzlü ve müşteri odaklı,
 • Modayı yakından takip eden,
 • Ekip çalışmasına inanan,
 • Vardiyalı ve yoğun çalışma düzenine uyum sağlayabilen

çalışma arkadaşları aranmaktadır.

Muhasebe Yetkilisi

İşçi ve personel alımı yapılan pozisyonlardan bir diğeri ise muhasebe yetkilisidir. Özellikle Ankara, İstanbul ve İzmir gibi büyük şehirlerin yanı sıra doğu illeri içinde çok sayıda iş ilanı yayınlanmaktadır.

 • Şubenin kasasından sorumlu olmak
 • Banka kayıtlarını takip etmek
 • Doğalgaz fatura entegrasyonlarını gerçekleştirmek
 • Kredi kartı işlemlerini muhasebeleştirmek
 • Vergisel yükümlülükleri yerine getirmek
 • Muhasebe raporları hazırlamak

Genel Nitelikler

 • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun veya MYO mezunu
 • Genel muhasebe ve raporlama konusunda bilgi sahibi
 • Alanında en az 1-3 yıl deneyim sahibi
 • Ekip çalışmasına yatkın
 • Seyahat engeli olmayan
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
 • B sınıfı sürücü belgesine sahip

Depo Elemanı

Benetton iş ilanları arasından iş başvurusu yapabileceğiniz bir diğer pozisyonda Depo Sorumlusu‘dur. Depo düzeni ve envanter yönetimine hakim olması gereken depo personelleri, son derece titiz ve motivasyonu yüksek derecede olmalıdır.

 • Depodaki düzenin sağlanması
 • Araçların kontrolünün sağlanması,
 • Personel hak edişlerinin takip edilmesi
 • Sevkiyat takiplerinin yapılması
 • Ofis ve saha operasyonunun koordine edilmesi,
 • Gerekli rapor süreçlerine destek olunması

Genel Nitelikler

 • 30 Yaşını aşmamış
 • En az 2 yıllık tecrübeye sahip
 • İnsan ilişkileri yüksek, ekip çalışmasına yatkın ve uyumlu,
 • İletişimi kuvvetli,
 • Muhasebe programlarını kullanabilen,
 • İyi derecede MS Office programlarını kullanabilen,
 • Sistemli, düzenli, prensipli çalışan ve sorumluluk sahibi,
 • Askerlikle ilişiği olmayan,

stok kontrol elemanı aranmaktadır.

İş başvurusu için boş Cv doldur

İş arıyor ve çeşitli firma ve pozisyonlara daha önceden iş başvurusu yaptıysanız eğer, sizden öncelikle Cv talebinde bulunduklarına birebir şahit olmuşsunuzdur. Uzun süredir iş arıyorsanız eğer bu konu hakkında bilgi sahibi olduğunuzu tahmin etmek çokta zor değil aslında.

Fakat iş ararken veya iş başvurusu yapmadan önce boş örneği arayan pek çok kişi bulunmaktadır. Sayfamızda yer alan, sizler için hazırlamış olduğumuz boş cv örneklerinden bir tanesini bilgisayarınıza indirerek, hemen özgeçmiş hazırlayabilirsiniz.

Cv doldururken dikkat etmeniz gereken en önemli noktaların başında düzenli ve iş başvurularını inceleyenlere net ve güncel bilgilerinizi anlatan bir cv göndermenizdir. Zira ilk intiba açısından karşı tarafa sunmuş olduğunuz öz geçmiş sizin tercih edilmenizi sağlayabilecek en önemli dökümandır.

Cv İndir

Benetton iş başvurusu nasıl yapılır?

Benetton iş ilanlarına birçok iş arama – bulma sitesi ve çeşitli kariyer sitelerinde bulabilirsiniz. Özellikler eleman aranıyor, personel aranıyor, ek iş fırsatları ve işçi ilanları gibi yapılan google aramalarında yaptığınız sorgularla ilgili pek çok iş arama sitesinde yayınlanan duyurulara ulaşabilirsiniz.

Benetton iş ilanları ve personel alımı yapılan pozisyonlarla ilgili detaylar da iş arama siteleri üzerinden ulaşılabilmektedir. Özellikle işçi ve personel ilanları için, hem personel arayan hemde iş arayanların ilk tercih ettiği iş arama platformu olan Kariyer.net, yenibiris.com ve iskur.gov.tr üzerinde birçok Benetton ilanlarına ulaşabilirsiniz.

BENETTON kariyer.net ilanları

İş arıyorsanız yada çalışma sektörünüzdeki firmaların yayınladığı iş ilanlarını incelemek istiyorsanız eğer, takip edebileceğiniz en kapsamlı iş arama sitelerinden birisi olan kariyer.net, kurulduğu günden bu yana binlerce kişiye hizmet sunmuştur.

Son derece geniş bir kategori yelpazesi bulunan kariyer.net üzerinde birçok başlık altında arama yapabilir, yapmış olduğunuz sorgulamalara uyan iş ilanlarını görüntüleyebilirsiniz. Site üzerinde en fazla yapılan sorgulamalar arasında lise mevzunu iş ilanları, üniversite mevzunu iş ilanları, engelli iş ilanları ve part time iş ilanları başı çeker iken aramış olduğunuz iş pozisyonu vurgulayan aramalarda yapabilirsiniz.

Benetton iş ilanları da kariyer.net üzerinde sıklıkla yayınlanmaktadır. En yeni ve en güncel iş ilanlarını bu platform üzerinde yayınlamaya devam eden Benetton insan kaynakları, Kariyer.net üzerinden yapılan iş başvurularını titizlikle inceleyerek personel alımı yapmaktadır.

Kariyer.net’i kullanabilmeniz için öncelikle site üzerinde üyelik oluşturmanız gerekmektedir. Kısa bir kayıt olma sürecinin ardından otomatik olarak cv oluşturmanız için bir sayfaya yönlendirilebilirsiniz. İstenilen bilgileri doldurup Cv’niz hazırlandıktan sonra site üzerinden yayınlanan Benetton iş ilanlarına iş başvurusu yapabilirsiniz.

BENETTON yenibiris.com ilanları

Ülkemizde sıklıkla ziyaret edilen iş arama siteleri arasında yer alan bir başka platform ise yenibiris.com. İş arayan, çalışmak istiyorum diyen bir çok kişinin eleman ve personel alımı yapan firma ilanlarına ulaşabildiği yenibiris.com, en güncel iş ilanlarının yayınlandı otoriter bir iş bulma sitesidir.

Tıpkı Benetton gibi birçok firma da eleman ilanlarını bu platform üzerinden duyurmaktadır. En güncel iş ilanlarına yenibiris.com üzerinden ulaşabilir, tercih ettiğiniz Benetton ilanlarına iş başvuru formu gönderebilirsiniz.

Secretcv.com İlanları

Benetton iş ilanları ve iş başvurusu formuna ulaşabileceğiniz iş arama sitelerinden bir diğeri de secretcv.com. Günlük ziyaretçi ve kayıtlı firma sayısını her geçen gün arttıran bu platform, eleman arayan, işçi ilanları yayınlayarak personel alımı yapan birçok firmanın kullanmış olduğu bir iş bulma sitesidir.

İş arayanlar için detaylı bir filtreleme sistemine sahip olan sevretcv üzerinden iş başvurusu yapabilmeniz için öncelikle ücretsiz üye olmanız gerekmektedir. Site üzerinden hazırlamış olduğunuz Cv ile tercih ettiğiniz iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

BENETTON işkur ilanları

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Kurumunun devlet destekli organizasyonu olan Türkiye İş Kurumu, ülkede istihdam açığını telafi etme ve sosyal güvenlik denetimlerini sağlamaktadır. Özellikle işçi iş ilanları ve Kamu personeli iş ilanlarının yayınlanmış olduğu iskur.gov.tr‘de; ek iş ilanları, lise mevzunu iş ilanları, vasıflı – vasıfsız iş ilanları başlıklı birçok duyuru yayınlanmaktadır.

Özellikler işveren için uygulanan teşvikler ile istihdam oluşturmada birçok başarı sağlayan işkur, aynı zamanda çalışanların hak ve özgürlüklerinin gözetilmesi konusunda denetlemelerde bulunmaktadır.

İşkur üzerinden Benetton iş ilanlarını takip etmek isterseniz eğer öncelikle işkur kaydınızın olması gerekmektedir. Kayıt işleminizi tamamladıktan sonra dilerseniz site üzerinden yayınlanan ilanlara müracaat edebilir, yada size uygun iş profilleri oluştuğunda iletişim kanallarınıza bilgilendirme alabilirsiniz.

İşe girerken istenen belgeler

İşe girerken istenen belgeler kısmına geldiyseniz yolun zorlu kısmını atlatmış, işbaşı yapmak için gün sayıyorsunuz demektir. Tebrik ederiz. Bu süreçte işbaşı için gerekli evraklar belli başlı E-devlet üzerinden ulaşabileceğiniz belgelerdir.

İşe girişte istenen belgeler;

 • Nüfus cüzdanı fotokopisi
 • Nüfus Kayıt örneği
 • Mezuniyet belgesi
 • İşe Giriş Sağlık Raporu
 • Kan grubu kartı
 • Adli Sicil kaydı ve Sabıka kaydı
 • İki adet vesikalık fotoğraf
 • Aile durum bildirim formu
 • Erkek çalışanlar için askerlik durum belgesi
 • İş Sözleşmesi ve Hizmet Sözleşmesi
 • SGK Tescil ve Hizmet Dökümü

olup firma ve çalışılacak pozisyonlara göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Benetton Giyim Sanayi ve Ticaret A.Ş

Genel Müdürlük
Nida Kule, Esentepe Mah. Harman 1 Sok. No:7-9 K:12
34394, Levent, Istanbul Türkiye
Phone: +90 (212) 365 13 65
Fax : +90 (212) 285 26 58

Leave a Reply