Collezione İş İlanları ve Personel Alımları 2020

Tekstil sektörünün ilk akla gelen firmalarından olan Collezione, yayınladığı personel ve işçi  ilanları ile çok sayıda eleman alımı yapacağını duyurmuştur.

Collezione iş ilanları sayfasında yer alan bilgilere göre, yurt içinde satış danışmanı, kasiyer, mağaza müdürü ve depo personeli alımı yapacak olan firma, başta Irak olmak üzere çeşitli ülkelerdeki şubeleri içinde iş ilanları yayınlayarak, personel alımı gerçekleştirecektir.

Collezione iş ilanları ve personel alımlarını yayınladığımız sayfamızda, Collezione iş başvuru sürecinden başvuru sonrası istenilen belgelere kadar detaylar sunacağımız yazımızın alt başlıkları şu şekildedir.

Collezione İş İlanları ve İş Başvurusu

Collezione şube sayısı ve müşteriye en iyi hizmeti götürebilme amacı doğrultusunda, Collezione iş ilanları sayfasında sürekli güncellenen pozisyonları ile satış danışmanı, kasiyer, mağaza müdürü ve depo sorumlusu alımları gerçekleştirmektedir.

İş başvurularında, alanında ve sektörde deneyimli personel tercihleri yapmaya özen gösteren Collezione insan kaynakları birimi, yerine göre yetiştirilmek üzere deneyimsiz ve aynı zamanda engelli personel ilanları yayınlayarak bu alandaki kişiler içinde gelir kapısı olabilmektedir.

Part time ve stajyerler içinde çalışma alanları bulunduran firma, bu pozisyonlarda çalışanlara normal personel maaşlarının dışında ücret ödemektedir.

Collezione iş ilanları

Collezione Mağazası – Collezione İş İlanları

Collezione personel ilanlarında aranılan özellikler aşağıda belirtildiği gibidir.

 • Tecrübeli ya da Tecrübesiz
 • İlk Öğretim (Mezun)
 • Lise (Mezun)
 • Ön Lisans (Mezun)
 • Üniversite(Mezun)
 • Yoğun Çalışma Temposuna Uygun
 • Pozisyonunda ve Sektörün de Deneyimli
 • İnsan İlişkilerinde Başarılı, Çalışkan ve Azimli
 • Askerlik Hizmetini Tamamlamış ya da Muaf

Collezione Açık İş Pozisyonları

Bünyesinde temizlik işçisinden güvenlik görevlisine, satış danışmanından mağaza müdürüne varana kadar birçok iş pozisyonu bulunduran firma, çoğunlukla satış danışmanı ve mağaza görevlisi iş ilanları başlıklı duyurularda bulunmaktadır.

Sizde Collezione çatısı altında giyim sektöründe yer almak istiyorsanız, aşağıdaki tabloda personel alımı yapılan pozisyonlarla ilgili daha detaylı bilgi alabilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Collezione İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Buraya kadar anlattık fakat peki Collezione iş ilanlarına iş başvurusu nasıl yapacaksınız? Bunu için kullanabileceğiniz birkaç alternatif yöntem bulunmaktadır. İlk olarak internet üzerinde yer alan firmanın insan kaynakları sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 2018 ve 2019 yıllarında olduğu gibi 2020 Collezione İş Başvurusu Formu‘nu resmi internet sayfasında erişime açan Collezzione, başvuru formunda belirtmiş olduğunu iletişim bilgileri üzerinden geri dönüş sağlamaktadır.

İş başvurusu yapabilmek için kullanabileceğiniz bir diğer kaynak ise kariyer.net ve yenibiris.com gibi internet üzerinden yayın yapan iş arama siteleridir. Bildiğiniz üzere gelişen teknoloji ile hem personel alımı yapan firmalar hemde iş arayan binlerce kişi bu platformları kullanmaktadır. Collezione’da bu iş arama sitelerini sıklıkla kullanmaktadır. Personel alımı yapılan pozisyon ve Collezione şubelerini anlık olarak güncellemeye dikkat eden firma, Kariyer.net ve yenibiris.com gibi iş arama siteleri üzerinden yapılan iş başvurularına kullanmış olduğunuz site üzerinden geri dönüş sağlamaktadır.

Tüm bu iletişim kaynaklarına ulaşmakta zorlanıyorsanız eğer aşağıda adresini paylaştığımız Collezione iş başvurusu formuna sitemiz üzerinden indirebilir ve iş başvurusu yapabilirsiniz

Collezione iş ilanları - cv gönder

Collezione Cv Gönder

Collezione İş Başvurusu İçin TIKLAYINIZ

İş Başvurusunda İstenilen Belgeler

Collezione iş ilanlarına başvuru yaptıysanız eğer, aklınızda tek soru kalacaktı tabi ki. Collezione iş başvurusu ne zaman sonuçlanır? Merak etmeyin bu süreç sandığınızdan kısa sürecektir. Zira Collezione iş ilanlarına yapılan iş başvuruları en fazla 3 gün içerisinde sonuçlanmaktadır. O anki ihtiyaç sayısına göre personel alımı yapılıp, geri kalan başvurular ise ihtiyaç duyulduğu anda değerlendirilmek üzere firmanın başvuru havuzunda bekletilmektedir.

Collezione insan kaynakları tarafından başvurunuzun onaylandığını belirten bir geri dönüş aldıysanız eğer tebrik ederiz. Bundan sonrası personel kayıt işlemlerinizin yapılabilmesi için gerekli olan evrakları hazırlamakla geçecektir. İş başvurusu için gerekli olan belgeler genel hatları ile e-devlet üzerinden temin edebileceğiniz niteliktedir. Bu belgeler çalışacağınız pozisyona göre değişkenlik gösterebilmekle beraber, işe girerken istenilen belgelerin listesi aşağıdaki gibidir.

İş başvurusunda istenilen evraklar nelerdir?

 • Adli Sicil Kaydı
 • Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği
 • İkametgah Belgesi
 • Askerlik Durum Belgesi
 • Kimlik Fotokopisi
 • SGK Hizmet Dökümü
 • Öğrenim Durum Belgesi

E-Devlet Giriş Sayfası

Collezione Çalışma Şartları 2020

Collezione çalışma şartları anlamında personellerine standart üstü koşullar sağlayan nadir firmalardan birisidir. Bu izlemiş olduğu çalışan dostu politika sayesinde personeller tarafından da memnuniyetle karşılanmaktadır. 2018 ve 2019 yıllarından itibaren personel çalışma şartlarına uyguladığı iyileştirmeler 2020 yılında da devam ederken, özellikle personel maaşları konusundaki hassas yaklaşımı birçok iş arayan kesim için Collezione’u tercih sebebi yapmaktadır.

Collezione Çalışma Saatleri

Collezione mağazaları açılış – kapanış saatleri 09:00 ile 22:00’dır. Bu sebeple Collezione mağazalarında vardiya sistemi uygulanmaktadır. Sabah vardiyasında bulunanlar 09:00 ile 17:00 arası hizmet verirken, akşam vardiyasında çalışan personeller 14:00 ile 22:00 arasında hizmet vermektedirler. Haftada 1 gün izin kullanan Collezione çalışanlarının bir senelik çalışma sürelerini doldurmaları halinde 15 günlük yıllık izin hakkı doğmaktadır.

Resmi ve dini bayramlarda da müşterilerine hizmet vermeye devam eden Collezione, bu tarihlerde çalışan personellerine fazla mesai ödemesi yapmaktadır. 

Çalışma Saatleri
Açılış Saati 09:00
Öğle Arası 12.30 – 13.30
Kapanış Saati 22:00
Resmi Bayramları – Açık
Dini Bayramlar 13:00 – 22:00

Collezione Personel Maaşları

Collezione personel maaşları iş başvurusu yapma aşamasında olanların en fazla soru sorduğu konuların başında gelmektedir. Collezione maaşları ne kadar? Collezione part time maaşları nedir? gibi birçok soruyla karşı karşıya kalmaktayız. Hemen belirtmemiz gerekir ki Collezione bünyesinde görev alabileceğiniz birçok iş pozisyonu yer almakta ve bunların neredeyse tamamı farklı miktarda ücret almaktadır.

Fakat yeni işe başlayacağınızı düşünürsek eğer, yeni işe başlayacak olanlar için Collezione maaşları hakkında sağlıklı bilgilendirme yapabiliriz. Yeni iş başı yapan mağaza çalışanları asgari ücretle veya asgari ücretin %15 üzerinde maaşla işe girmektedirler. Fazla mesai veya resmi ve dini bayramlarda çalışan personellerin maaşlarına çift mesai ücreti yansıtan Collezione, mağaza içerisinde prim sistemi uygulamaktadır. Mağaza hedeflerinin aşılması ve personel performansınıza göre maaş düzenlemesi yapan firma, sosyal ve sendikal haklar bakımından da personellerinin güvenini kazanmıştır.

Part time çalışan maaşları ise tam zamanlı çalışanlardan farklı olarak hesaplanmaktadır. Ayda en fazla 72 saat çalışma süresi ile sınırlandırılan part time çalışanların ücretleri çalışılan saate göre hesaplanmaktadır.

İnsan kaynakları

En önemli Kaynağımız, insanımızdır… Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesi ile başlar. En iyi personeli ve iyi yetişmiş insan gücünü firmamıza çekmek ve istihdam etmek; insanımızın yeteneklerinden, ve yaratıcılığından yararlanmak; verimliliklerini artırmak; gelişmelerine imkan tanımak ve işbirliğinin, dayanışmanın yeşerdiği huzurlu bir çalışma ortamı yaratmak Collezione Ailesi’nin kuşaklar boyu devamlılığını sağlamak için seçtiğimiz yoldur.

Collezione’de ‘insan’ gerçek kaynak görülürken, takım çalışması da en önemli başarı kaynağı olarak kabul edilmektedir. Çalışanlar arasında karşılıklı güven ve işbirliğinin sağlanarak bunun yansımalarının görülmesi, verimli ve yüksek kaliteli işgücünden oluşan bir ortamın yaratılması; takım çalışmasına yatkın, esnek, bilgi paylaşımı yüksek çalışanların katılımıyla desteklenen yönetim anlayışının uygulanmasının sağlanması amaçlarımız arasında yer almaktadır. Bu amaçla , çalışanlara sürekli İnsan Kaynakları & İş Hukuku Yönetimi, Performans Yönetimi, Kurum Kültürü ,Vizyon, Misyon ve Değerlerle Şirket Yönetimi, Stratejik Planlama , Bütçe ve Performans Yönetimi, Maliyet Analizi, Hazır Giyimde Üretim Planlaması, Toplam Kalİte – Süreç Yönetimi ve Kalite Politikası, strateji nedir? gibi konularında eğitimler verilmektedir. Amacımız, “kendini sürekli geliştirebilen , mutlu çalışanlara sahip, başarılı bir şirket olmak”tır.

İletişim Adresleri

Telefon:
02124471212
E-posta:
info@collezione.com.tr

Adres:
Demirkapı Mahallesi İnönü Caddesi No: 48 34214 Mahmutbey/İstanbul

Leave a Reply

Enable Notifications.    Ok No thanks