EGEŞOK Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu 2020

Egeşok iş başvurusu formu
Egeşok iş başvurusu

Egeşok iş ilanları ve iş başvurusu ile ilgili bütün detaylar yazımızın devamında! Personel alımı ve iş başvurusu formu başta olmak üzere, eleman alımı yapılan açık pozisyonlar, iş olanakları ile  personel adaylarında aranılan özellikler hakkında bilgi edinebilir, Egeşok iş ilanlarına iş başvurusu yapabilirsiniz.

EGEŞOK İş İlanları Yayınlandı

Firma tarafından yayınlanan iş ilanlarında genel olarak; personel alımı yapılan pozisyonlar ve Egeşok şubeleri, aranılan nitelikler, çalışma şartları ve pozisyon tanımları dikkatlice açıklanmıştır.

Egeşok iş ilanları ve personel

Egeşok İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Uşak’ın en önemli kurumları arasında yer alan Egeşok Market, il geneline yayılmış uşak mağazalarına birçok personel alımı yaparken, eleman alımı yapılacak pozisyonları kasiyer, satış danışmanı, depo personeli ve yönetici kademesi olarak belirlemiştir.

Egeşok İş Başvurusu Formu

Egeşok Market ilanlarına başvuruda bulunmak ve firmanın sağladığı Kasiyer, satış danışmanı gibi iş olanaklarını değerlendirmek istiyorsanız eğer, Egeşok iş başvuru formunu aşağıda linkini paylaştığımız adresten veya firmanın kurumsal internet sitesi üzerinden doldurabilir, iş başvurusunda bulunmak istediğiniz pozisyonu belirterek Egeşok iş ilanlarına müracaatta bulunabilirsiniz.

Başvuru formunu doldururken dikkat edeceğiniz en önemli konulardan bir tanesi, pozisyon ve çalışmak istediğiniz şube seçimleridir. Yanlış beyanda bulunmanız durumunda görevlendirildiğiniz şube ikamet adresinize uzak kalabilir veya çalışmak istediğiniz pozisyon harici bir konumda görevlendirilebilirsiniz.

Egeşok İş Başvuru Formu

Egeşok Açık İş Pozisyonları

Firma içerisinde kasiyerden mağaza müdürüne, temizlik işçisinden reyon görevlisine varana çok geniş bir pozisyon yelpazesi bulunmaktadır. Bunun yanı sıra bay – bayan, vasıflı – vasıfsız birçok nitelikte eleman alımı gerçekleştiren Egeşok, personel seçimlerinde son derece özenli davranmaktadır.

Güncel Egeşok iş ilanlarında, kasiyer, satış danışmanı ve depo elemanı için yayınlanan duyurular çoğunlukta olsa da, engelli personel ve part time eleman başlıklı Egeşok iş ilanları da insan kaynakları tarafından oluşturulmuştur.

Firma uşak merkezli bir kuruluştur ve yayınlanan iş ilanlarını takip ediyorsanız eğer, Egeşok uşak iş ilanları ve kasiyer, satış danışmanı ve depo personeli gibi başlıklı firma ilanlarını aşağıda oluşturduğumuz tabloda rahatlıkla inceleyebilirsiniz.

ŞUBE ADIAÇIK POZİSYON
Uşak / Küçük Çarşı ŞubesiKasiyer – Orta Reyon Personeli- Manav
Uşak / Üst Geçit 1 ŞubesiDepo Elemanı – Manav-Şarküteri-Şoför
Uşak / Dikili Taş ŞubesiŞarküteri Elemanı – Kasiyer
Uşak / Sanayi ŞubesiSatış Elemanı-Kasap-Temizlik Elemanı
Uşak / Küçük Çarşı ŞubesiKasiyer – Üretim Personeli
Uşak / Elmalı Dere ŞubesiKasap – Kasiyer – Depo Elemanı
Uşak / Toki Yolu ŞubesiManav – Kasiyer – Kasap – Satış Elemanı
Uşak / Yüz Beş Evleri ŞubesiManav – Şarküteri – Kasap – Kasiyer
Uşak / Şeker Evler ŞubesiŞarküteri Elemanı – Kasiyer
Uşak / Korupark ŞubesiŞarküteri Elemanı – Kasiyer – Manav
Uşak / Laleli ŞubesiÜretim Personeli – Kasiyer – Kasap
Uşak / Mevlana Şubesi Kasap – Manav – Kasiyer – Şoför
Uşak / Dörtyol ŞubesiManav – Şarküteri – Kasap – Kasiyer

Egeşok İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Uşak’ın en büyük alışveriş merkezi olan Egeşok Markette çalışmak isteyip, sunulan iş olanaklarından yararlanmak isteyenler, daha önce bahsettiğimiz gibi firmanın internet sayfasından iş başvurusu formu doldurup, yine aynı kanalla insan kaynakları birimine başvuru formlarını iletebilirler.

Takipçilerimiz için hazırladığımız aşağıdaki “Egeşok Alışveriş merkezi iş başvurusu” linkine tıklayarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

Egeşok Alışveriş Merkezi İş Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

İş Başvurusu Yapacak Olanlara Tavsiyeler

  • Hepimiz iş başvurusu yaparken dikkat edilmesi gerekenlerle ilgili bir çok makale okumuştur. Bunlar genel itibari ile doğru olmakla birlikte iş başvurusu yapacağınız firma ve iş pozisyonuna göre değişkenlik gösterebilmektedir. Egeşok iş ilanlarına başvuru yaparken dikkat edilmesi gerekenleri kısaca aşağıdakiler gibi sıralayabiliriz.
  • İlk olarak Egeşok’un bulunmuş olduğu bölgede birçok şubesi bulunması sebebiyle, tercih ettiğiniz lokasyondaki Egeşok şubesi için yayınlanan iş ilanlarına başvuru yapmaya dikkat etmelisiniz.
  • Firma hakkında bilgi edinmek, çalışma şartları ve personel maaşları gibi konularda bizzat çalışanlarla diyalog halinde bulunmak geleceğinizle ilgili daha iyi bir planlama yapmanıza yardımcı olacaktır.
  • Cv ve iş başvuru formu doldururken son derece dikkatli ve düzenli bir görünüm sergilemeniz başvuru yapan rakiplerinizden bir adım öne çıkmanızı sağlayacaktır.
  • İş başvurunuza olumlu geri dönüş aldığınız taktirde mülakat için Egeşok şubelerine çağrılabilir siniz. Mülakatlar esnasında öz güveni yüksek ve düzenli bir tutum sergilemelisiniz.
  • Cv doldururken bilgileriniz ve belirtmiş olduğunuz referanslarınız güncel, hazırlamış olduğunuz özgeçmiş mümkünse bilgisayar ortamında hazırlanmış olmalıdır.

Egeşok Çalışma Şartları ve Personel Maaşları

Egeşok çalışma saatleri 08:00 – 22:00 olduğu için firmada vardiyalı sistem bulunmaktadır ve günlük personel çalışma süresi 8 saat ile sınırlıdır. Firmada haftalık 1 gün izin kullanılmaktadır ve 2 haftalık senelik izin hakkı bulunmaktadır.

Çalışma Saatleri
Açılış Saati 09:00
Öğle Arası 12.30 – 13.30
Kapanış Saati 22:00
Resmi Bayramları – Açık
Dini Bayramlar 13:00 – 22:00

Egeşok personel maaşları ise asgari ücret üzerinden hesaplanmaktadır. Pozisyon ve çalışılan süreye göre değişen Egeşok maaşlarının yanı sıra diğer çalışma şartları ve sosyal hakları, aşağıdaki tablomuzdan inceleyebilirsiniz.

Not: Market sektöründeki diğer firmalara Market İş İlanları sayfamızdan ulaşabilir, sunulan imkanları karşılaştırarak tercihler yapabilirsiniz.

Leave a Reply