English Home Satış Danışmanı İş İlanları! İş Başvurusu ve English Home Maaşları

English Home Satış Danışmanı İş İlanları
English Home Satış Danışmanı İş İlanları ve İş Başvurusu

English Home Satış Danışmanı iş ilanları yayınlandı! 2020 İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları English Home insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Eleman – personel alımlarıyla ilgili detaylar ve English Home 2020 İş Başvurusu Formu sayfamızda!

English Home Satış Danışmanı İş İlanları

English Home Satış Danışmanı İş İlanları ve İş Başvurusu

English Home Satış Danışmanı İş İlanları

English Home Satış Danışmanı iş ilanları şartları belli oldu! English Home’ de çalışmak isteyen pek çok kişi, Kariyer. net iş ilanları sayfalarını incelemektedir.

English Home eleman maaşları genel olarak pozisyonlara göre değişkenlik göstermektedir. Satış elemanı olarak çalışan personeller prim + asgari ücret (+ %10) + yemek ile ücretlendirilmektedir. Maaşlar hakkında ayrıntılı bilgiyi, görüşme sonrasında insan kaynakları üzerinden öğrenebilirsiniz.

English Home Çalışma Şartları

English Home Mağazaları İş İlanları

English Home Mağazaları İş Başvuru Şartları

Yurt genelinde her geçen gün mağaza açmaya devam eden ve müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayan English Home, iş ilanları konusunda oldukça fazla eleman alımı yapmaktadır. Mağazacılık sektöründe full ya da part time olarak çalışabilirsiniz. Bütün iş başvurularını değerlendirmeye alan English Home’de çalışarak kariyerinizi kısa süre içerisinde yükseltebilirsiniz!

English Home İş başvurusu yapmak istiyorsanız, ilk olarak firmanın istediği nitelikleri taşımanız gerekiyor. Düzenli olarak her dönem satış danışmanı olarak eleman alımı yapan English Home için gerekli olan nitelikleri şu şekilde sıralayabiliriz:

-Gelecek olan malları kabul etmek ve ürünleri mağazaya yerleştirmek,

-İletişimi güçlü olmak,

-Ev tekstili konusuna ilgi duymak ve bu alanda kariyer yapmayı istemek,

-Ekip çalışmasına yatkın olmak,

-Çalışma şartları konusunda uyumlu olmak,

-Sabırlı, pozitif ve güler yüzlü bakış açısına sahip olmak.

English Home Personel Alımı

Personel alımı konusunda her geçen gün, çalışan ağını genişleten English Home’de gerekli şartları sağladıktan sonra sizler de çalışabilirsiniz.

English Home iş görüşmesi sonucunda işe alınıp alınmadığınız belli olacaktır. English Home, satış danışmanı, mağaza müdür, müdür yardımcısı ve depo elemanı gibi çeşitli departmanlarda alım yapmaktadır. Sizler de satış danışmanı olarak çalışmak istiyorsanız, 2020 İş başvurusu formu doldurabilir ya da internet üzerinden online başvuru yapabilirsiniz.

İşe Girerken İstenilen Belgeler Nelerdir?

Yapmış olduğunuz iş başvurusuna olumlu geri dönüş alıp, personel alımı yapılacağı tarafınıza bildirildiyse eğer yolun en stresli kısmını aştınız demektir. Buna rağmen işe giriş işlemlerinizin yapılabilmesi için teslim etmeniz gereken işe giriş evrakları bulunmaktadır. Bu işe girerken istenilen belgeler firma yapısına göre değişkenlik gösterse de genel hatları ile E-devlet uygulamasından kolaylıkla temin edebileceğiniz türdedir.

İşe giriş işlemlerinizin yapılabilmesi için gerekli olan bu belgeler şu şekildedir.

 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
 • Nüfus Kayıt Örneği
 • Mezuniyet Belgesi
 • Sağlık Raporu
 • Kan Grubu Kartı
 • Sabıka Kaydı ve Adli Sicil Kaydı
 • Vesikalık Fotoğraf
 • Aile Durum Bildirim Formu
 • Askerlik Durum Belgesi
 • İş Sözleşmesi ve Hizmet Sözleşmesi
 • SGK Tescil ve Hizmet Dökümü

İş Başvurusu Yapmak İçin Tıklayınız
Diğer ENGLISH HOME İş İlanları İçin Tıklayınız.

Leave a Reply