General Electric İş İlanları 2021! Başvuru Formu ve Çalışma Şartları

general electric iş ilanları
General Electric İş İlanları ve Personel Alımları

General Electric iş ilanları 2021 yayınlandı! İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları General Electric insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Eleman ve personel alımlarıyla ilgili detaylar ve General Electric İş Başvurusu Formu sayfamızda!

general electric iş ilanları
General Electric İş Başvurusu ve Eleman Alımları

Facebook    Twitter     İnsan Kaynakları     İnternet Adresi     BAŞVUR

General Electric İş İlanları ve İş Başvurusu Formu Yayınlandı

General Electric, dünya genelinde faaliyet göstermekte olan dijital endüstriyel bir şirket olarak hizmet vermektedir. General Electric bünyesinde bulunan her iş kolu; aynı teknolojiye, pazara, yapıya ve bilgiye erişim sağlamaktadır. Gerçekleştirilen her icat, bulunulan endüstrilerdeki inovasyon ve uygulamaları ileri taşımaktadır.

General Electric; çalışanları, hizmetleri, teknolojileri ve ölçeği ile daha iyi sonuçlar üretmeyi amaçlamaktadır. Bu sebeple, zaman zaman eleman alımı gerçekleştirmektedir. Gerçekleştirdiği eleman alımı, internet üzerinden online olarak yayınlamakta olduğu General Electric iş ilanları aracılığı ile yürütülmektedir.

General Electric İşe Alım Süreci Nasıl İşler?

General Electric, işe alım sürecini resmi internet sitesi üzerinden yayınlamakta olduğu General Electric iş ilanları aracılığı ile gerçekleştirmektedir. General Electric bünyesinde çalışmak isteyen adaylar, firmanın resmi internet sitesinde yer alan kariyer bölümünü inceleyebilir.

Adaylar bu sayfada, çalışmak istedikleri ülkeyi, şehri, iş alanını ve fonksiyonu belirterek kendi kriterlerine uygun açık iş pozisyonlarını arayabilirler. General Electric iş ilanlarını ararken sistem, adayların tecrübe seviyelerini belirtmeleri talep eder. Çünkü General Electric, açık iş pozisyonlarını tecrübe seviyesine göre gruplandırmaktadır.

Sistemde yer alan başvuru formunu dolduran adaylar, General Electric iş başvurusu sürecini tamamlamış olurlar. İş başvurusu talepleri, insan kaynakları yetkilileri tarafından değerlendirilmektedir. Başvurusu olumlu olarak değerlendirilen adaylar mülakata davet edilmektedir. Mülakat süreci, başvurulan iş pozisyonunun ilgili birim yöneticileri ve insan kaynakları yetkilileri ile ortak olarak yürütülmektedir.

Mülakat aşamasını başarı ile tamamlayan adaylara iş teklifi yapılır. İş teklifi aşamasında adaylar; çalışma şartları, maaş ve yan haklar konusunda bilgilendirilir. Anlaşma sağlanan adayların işe giriş işlemleri yapılır.

General Electric bünyesinde çalışmak isteyen adaylar hangi alanlarda kariyer fırsatı yakalayabilirler? General electric; mühendislik, finans, dijital teknoloji, üretim / operasyonlar, proje yönetimi, satış ve pazarlama, insan kaynakları ve liderlik programları gibi pozisyonlarda eleman alımları gerçekleştirebilir.

General Electric, üniversite eğitimine devam eden öğrencilere staj imkanı sunmaktadır. 2014 yılında uygulamaya konulan GENIUS staj programı, 2. ve 3. sınıf üniversite öğrencilerinin firma bünyesinde stajyer olarak çalışmasına imkan tanımaktadır. GENIUS Programı, yetenekli stajyer öğrencileri biriktirerek, Türkiye’de yer alan önemli üniversiteler ile yapılan iş birliklerini güçlendirmeyi hedeflemektedir.

GENIUS Programı için staj başvurusu ilanları her yıl Mart ayında yayınlanmaktadır. Mart – Haziran dönemlerinde öğrenci seçme süreci tamamlanmaktadır. Stajyer öğrenciler, Temmuz – Aralık ayları arasında General Electric’in Türkiye’deki farklı iş kollarında görev alarak staj programlarını tamamlayabilmektedir. Stajyer öğrenciler, yaz döneminde tam zamanlı çalışmak durumundadır. Okul döneminde ise haftada minimum 2.5 gün görev yapmaktadır.

General Electric Kariyer.net İş İlanları

General Electric iş ilanlarının çeşitli kariyer portallarında ve iş arama siteleri üzerinde sıklıkla yayınlandığından bahsetmiştik. Kariyer.net’de bu iş bulma siteleri içerisinde en fazla edilen platformların başında yer almaktadır. Şehir bazlı olarak sıklıkla Kariyer.net üzerinden personel alımlarına devam eden General Electric, kariyer.net üzerinden kendilerine ulaşan iş başvurularına yine bu site üzerinden geri dönüş yapmaktadır.

Kariyer.net üzerinde General Electric ilanlarına başvuru yapabilmek için öncelikle Kariyer.net sitesine üye olup, profil hazırlamanız gerekmektedir. E-mail adresiniz ile siteye ücretsiz olarak üye olduktan sonra, sistem sizi otomatik olarak profil sayfanıza yönlendirecektir. Cv ve başvuru formu yerine geçecek olan profil sayfanızı eksiksiz olarak doldurmalı, rakiplerinize karşı sizi bir adım öne çıkaracak olan referans ve sertifikalarınızı belirtmelisiniz.

Profil sayfamızda gerekli düzenlemeleri yaptıktan sonra artık General Electric ilanlarına başvuru yapmak için hazırsınız diyebiliriz. Site üzerinden yalnızca General Electric ile sınırlı kalmayıp, site üzerinden personel alımı yapan tüm firmaların iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

General Electric Çalışanlarına Sağlanan Haklar

General Electric, çalışanlarının motivasyonunu ve verimini arttırmak, yaşam koşullarını yükseltmek ve kolaylaştırmak amacı ile kişisel ihtiyaçlara göre şekillenebilen “esnek yan haklar paketi” hazırlamıştır. General Electric çalışanları; sağlık sigortası, ulaşım desteği, yemek, hediye çeki vb. Gibi yan haklarına ek olarak bazı avantajlı yan haklara da sahip olabilir.

General Electric, çalışanlarının beklentilerinin ve ilgi alanlarının farklı olabileceğini düşünerek yan haklarını yönetebilecekleri bir bütçe oluşturmuştur. Bu bütçe çalışanlara, farklı sigorta paketleri, bireysel emeklilik imkanı, alışveriş çeki, akaryakıt desteği, tatil, eğitim, spor, çocuk yardımı vb. olanakları seçebilme imkanı tanımaktadır. Bunun yanında; çalışanlar, firmanın anlaşmalı olduğu kurum ve mağazaların indirimlerinden de yararlanabilmektedir.

General Electric, çalışanlarına 4 farklı özel sağlık sigortası planı sunmaktadır. Bu sayede her çalışan, kendisine uyan sağlık paketini seçerek diğer haklar için bütçesini yönetebilmektedir.

Tüm bu yan haklar, General Electric iş ilanlarının çok sayıda talep görmesine neden olmaktadır. Çalışanını mutlu etmeyi amaçlayan General Electric, çalışan maaşlarını düzenli olarak ödemektedir.

General Electric Hakkında

GE, Türkiye’ye 70 yıldan fazladır enerji sağlıyor, taşıyor, iyileştiriyor ve geleceği inşa ediyor. 1948’den başlayarak GE Türkiye’deki güçlü ortaklıkları ve 2,300’den fazla çalışanıyla beş ildeki tesisleri ile güvenilir elektriğe, kaliteli sağlık ve ulaşıma erişilmesini sağlamak için çalışıyor.

İlgili  İş Yatırım İş İlanları 2021! Başvuru Formu ve İlan Detayları

Türkiye Organizasyonumuz:

General Elektrik Ticaret ve Servis A.Ş.

GE Medical Systems Türkiye Limited Sirketi

GE Marmara Technology Center Mühendislik Hizmetleri Limited Şirketi

Grid Solutions Enerji Endüstrisi A.Ş.

GE Renewable Enerji Anonim Şirketi

LM Wind Power Blades Turkey San ve Tic AŞ.

Telefon numaramız: 0850 210 43 43

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.