Gold Bilgisayar İş İlanları ve İş Başvuru Formu 2021

Gold Bilgisayar iş ilanları
Gold Bilgisayar iş ilanları yayınlandı! 2021 İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları Gold Bilgisayar insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Eleman – personel alımlarıyla ilgili detaylar ve Gold Bilgisayar 2021 İş Başvurusu Formu sayfamızda!Gold Bilgisayar iş ilanlarını takip ediyorsanız eğer firmanın personel alımları ile ilgili kafanıza takılabilecek bir çok sorunun cevabını yazımızın devamında bulabileceksiniz. Peki nedir bu sorular?İş başvurusu nasıl yapılır? Personel ve Eleman alımı yapılan iş pozisyonları nelerdir? Başvuru formu nasıl doldurulur? Gibi soruların yanında çalışma şartları ve Gold Bilgisayar personel maaşlarıyla ilgili bir çok detayı sizlere sunuyoruz.
Gold Bilgisayar İş İlanları
Gald Bilgisayar Mağazası – Gold Bilgisayar İş İlanları
Gold Bilgisayar iş ilanları yayınlandı! İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları Gold insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Sayfamız üzerinden Eleman – personel alımlarıyla ilgili detaylar ve Gold Bilgisayar İş Başvurusu Formu doldurabilirsiniz.Türkiye’nin sayılı teknoloji marketleri arasında kendine yer bulan Gold Bilgisayar, Satış danışmanı, satış temsilcisi, satış sorumlusu, kasiyer alımı ilanlarıyla çok sayıda personel alımı yapacaktır.Gold bilgisayar iş ilanlarıyla ilgili detaylar sunmaya çalıştığımız bu yazımızda; Gold Bilgisayar iş başvurusu formu, Gold Bilgisayara iş başvurusu nasıl yapılır, iş başvurularında istenilen evraklar nelerdir, Gold Bilgisayar çalışma şartları nelerdir, Gold Bilgisayar personel ücretleri ne kadar gibi birçok konuya sizler için açıklık getirdik.Yazımızda ele alacağımız alt başlıkların listesi şu şekildedir.
 • Gold Bilgisayar İş İlanları
 • Gold Bilgisayar Açık İş Pozisyonları
 • Gold Bilgisayar İş Başvurusu nasıl yapılır
 • Gold Bilgisayar İş Başvurusunda İstenilen Evraklar
 • Gold Bilgisayar Çalışma Şartları
 • Gold Bilgisayar Personel Maaşları

Gold Bilgisayar İş İlanları ve 2020 İş Başvurusu Formu

Adını ilk defa 90’lı yılların başında duymaya başladığımız Gold Bilgisayar, kurulduğu günden bu yana ülkemizdeki şubelerine eleman ve personel alımı yaparak istihdam oluşturmaya devam etmektedir. 2019 ve 2020 verilerine göz attığımızda 2021 yılında da Gold Bilgisayar iş ilanlarına yapılan iş başvurularının hızla arttığı görülmektedir. Periyodik olarak çeşitli kanallar aracılığı ile iş ilanları yayınlamaya devam eden Gold Bilgisayar, personel alımı yapacağı iş pozisyonları ile 2021 Gold Bilgisayar iş başvuru formunu kurumsal internet adresinde yayınlamaktadır.Elbette ki firma eleman ve personel alımı yaparken bazı şartlar aramaktadır. Bu aranılan özellikler iş başvurusu yapılan yayınlarda detaylıca belirtilmiş olup,
 • Aktif Çalışma Temposuna Uygun
 • Pozisyonunda ve sektöründe deneyimli,
 • Lise, tercihen Meslek Lisesi mezunu,
 • İnsan ilişkilerinde başarılı, çalışkan ve azimli,
 • Askerlik hizmetini tamamlamış ya da muaf
özelliklerdeki personel adaylarının Gold Bilgisayar kadrolarında yer alabileceklerini belirtmiştir.Peki personel alımı yapılan güncel açık iş pozisyonları nelerdir? Yada başka bir ifadeyle en yeni Gold Bilgisayar iş ilanlarını nerede yayınlanmaktadır? Tüm bunların cevabını elbetteki vereceğiz. Dilerseniz önce iş pozisyonlarından başlayalım.  Gold Bilgisayar İş Başvurusunda Bulunmak İçin BURAYI Tıklayabilirsiniz
Bu İş İlanları da İlginizi Çekebilir
Ülker İş İlanları 2021
Bim Market İş Başvurusu 2021
Şok Market İş İlanları 2021
CarrefourSA İş Başvurusu
A101 İş İlanları 2021

Gold Bilgisayar Açık İş Pozisyonları

Öncelikle şunu belirtmek gerekir ki firmanın ülke geneline yayılmış bir hizmet politikası olduğu için Türkiye’nin birçok ilinde ki Gold mağazaları iş arayan, çalışmak isteyenlere istihdam oluşturmaktadır. Firma yapısı gereği eleman alımı yapılan iş pozisyonları olarak satış danışmanı, kasiyer ve depo elemanı gibi çalışma alanları ilk olarak akla gelse de, yayınlanan iş ilanlarını incelediğinizde personel alımı yapılan pozisyonların bundan çok daha fazla olduğu görülmektedir.En fazla iş ilanı yayınlanan pozisyonların listesini yazımızın devamında listeledik ancak şunu da ifade etmek gerekir ki hukuk, muhasebe ve satın alma departmanlarının yanı sıra stajyer ve part time eleman alımı duyurularına Gold bilgisayar iş ilanları içerisinde bulabilirsiniz.
 • Satış Danışmanı
 • Kasiyer
 • Satış Temsilcisi
 • Yazılım Uzmanı
 • Satış Uzmanı
 • Saha Satış Elemanı

Gold Bilgisayar İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yazımızın buraya kadar olan kısmında iş başvurusu yapabileceğiniz kanallardan kısaca bahsettik ancak biraz detaylandırmakta fayda var. Gold Bilgisayar iş ilanlarına başvuru nasıl yapılır? Elbette ki başvuru formu doldurmak yeterli ancak bu form nerede?Bunun için kullanabileceğiniz birçok iş arama ve ilan sitesi bulunmaktadır. Özellikle kariyer.net ve yenibiris.com gibi ülkemizde saygınlık kazanmış kariyer sitelerinde Gold Bilgisayar iş başvurusu yapabilirsiniz. Elbette öncelikle kullanacak olduğunuz site üzerinde üyelik oluşturmanız gerekecektir. Sonrasında iş başvuru formu yerine geçecek olan profil sayfanızı oluşturduktan sonra site üzerinde yer alan 2021 Gold iş başvuru sayfasına ulaşarak tercih ettiğiniz iş pozisyonu için iş başvurusu yapabilirsiniz.Ben internetten anlamam diyorsanız eğer, Gold şubelerine giderek de iş başvurusu yapabilirsiniz. Burada yapmanız gereken tek şey, şubeye gitmeden önce firmanın resmi internet sitesinde yer alan iş başvuru formunu doldurup çıktısını aldıktan sonra firma yetkilisine teslim etmektir..

Boş Cv Örneği Doldur

İş arıyor ve çeşitli firma ve pozisyonlara daha önceden iş başvurusu yaptıysanız eğer, sizden öncelikle Cv talebinde bulunduklarına birebir şahit olmuşsunuzdur. Uzun süredir iş arıyorsanız eğer bu konu hakkında bilgi sahibi olduğunuzu tahmin etmek çokta zor değil aslında.Fakat iş ararken veya iş başvurusu yapmadan önce boş örneği arayan pek çok kişi bulunmaktadır. Sayfamızda yer alan, sizler için hazırlamış olduğumuz boş cv örneklerinden bir tanesini bilgisayarınıza indirerek, hemen özgeçmiş hazırlayabilirsiniz.Cv doldururken dikkat etmeniz gereken en önemli noktaların başında düzenli ve iş başvurularını inceleyenlere net ve güncel bilgilerinizi anlatan bir cv göndermenizdir. Zira ilk intiba açısından karşı tarafa sunmuş olduğunuz öz geçmiş sizin tercih edilmenizi sağlayabilecek en önemli dökümandır.

Cv İndir

İş Başvurusunda İstenilen Evraklar

Gold Bilgisayar iş ilanlarına yapmış olduğunuz iş başvurusuna olumlu geri dönüş aldığınızı var sayarsak eğer elbette işe girerken istenen bir takım belgeler olacaktır. Bu işe girişte istenen belgeler personel alımı gerçekleştiren tüm firmalar tarafından istenilmektedir. Zira işe giriş işlemleri ve personel kaydınızın yapılabilmesi için zorunlu olup, tam listesin aşağıdaki gibidir.
 • Adli Sicil Kaydı ( E-Devlet )
 • Vukuatlı Nüfus kayıt örneği ( E-Devlet )
 • İkametgah belgesi ( E-Devlet )
 • Askerlik Durum Belgesi ( E-Devlet )
 • Kimlik Fotokopisi
 • SGK Hizmet Dökümü ( E-Devlet )
 • Öğrenim Durum Belgesi ( E-Devlet )

Gold Bilgisayar Çalışma Şartları ve Personel Maaşları

Çalışma şartları elektronik ürün mağazalarında birbiriyle benzer özellikler göstermektedir. Yalnız Gold Bilgisayarı ele aldıysak eğer elbetteki firmanın çalışma şartlarıyla ilgili birkaç konuyu detaylandırmakta fayda var.Gold Bilgisayar çalışma şartları hakkında bahsedebileceğimiz iki konu bulunmaktadır. Bunlardan birincisi personel maaşları, ikincisi ise çalışma saatleridir. 
Çalışma Saatleri
Açılış Saati 09:00
Öğle Arası 12.30 – 13.30
Kapanış Saati 22:00
Resmi Bayramları – Açık
Dini Bayramlar 13:00 – 22:00

Gold Bilgisayar Personel Maaşları

Gold Bilgisayar personel maaşları internet üzerinde çokça araştırılmaktadır. Çok çeşitli rakamlar havada uçuşsa da personel ücretleri ile ilgili en sağlıklı bilgiyi firmanın insan kaynakları birimi vermektedir.Gold personel maaşları firmadaki konumunuza ve çalışma sürenize göre değişkenlik göstermektedir. Yalnız yeni işe başlayacak Gold Bilgisayar çalışanları için net eleman ücretleri belirtebiliriz.2019 ve 2020 yılındaki personel maaşlarını incelediğimizde 2021 eleman ücretleri hakkında önemli fikirler vermektedir. Gold Bilgisayar personel maaşları 2021 yılında da asgari ücretten başlamaktadır. Çalışılan şubeye göre %15 – %20 üzerinde ücret alınabilirken, şube içerisindeki prim sistemi sayesinde personel maaşları dolgun seviyelere gelebilmektedir.Belirlenen satış hedeflerinin geçilmesi durumunda verilen primlerle personel dostu bir politika izleyen Gold Bilgisayar, çalışmıyorum ve iş arıyorum diyenler için iyi bir tercih olmaktadır.

Gold Bilgisayar Çalışma Saatleri

Çalışma saatleri ile ilgili başka bir yazımızda detaylıca bahsettik ancak yazımızı buraya kadar takip edenler için kısaca bahsetmekte fayda var. Personel çalışma saatleri şubenin açılış kapanış saatlerine göre düzenlenmektedir. Sabah saat 10:00‘da açılan Gold Bilgisayar mağazaları akşam 22:00‘da kapanmaktadır. Dolayısıyla mağaza içerisinde vardiya sistemi uygulanmaktadır.Sabah ve akşam vardiyası bulunan şubelerde Sabah vardiyası 10:00 ile 18:00 arasında çalışırken akşam vardiyası 14:00 ile 22:00 arasında hizmet vermektedir.

Gold Bilgisayar İletişim Adresleri

İletişimÜnvan : Gold Teknoloji Marketleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. Adres : Yukarı Dudullu Mahallesi Organize Sanayi Bölgesi 1.Cadde No: 13/7Ümraniye – İSTANBUL – TÜRKİYE Telefon : (216) 554 75 75 Fax : (216) 528 10 10

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.