Happy Center İş İlanları ve İş Başvurusu Formu!

Happy center iş başvurusu
Happy center iş ilanları

Happy Center iş ilanları yayınlandı. Personel ve eleman alımı yapılan pozisyonlar hangileri? Happy Center maaşları ne kadar? Kısacası Happy Center iş ilanlarıyla ilgili tüm sorularınıza sayfamızda cevap bulabilir, iş başvurusu formu doldurarak, tercih ettiğiniz pozisyon ve Happy Center şubesi için, iş başvurusu yapabilirsiniz.

Happy center iş ilanları

Happy Center İş İlanları ve İş Başvurusu

İstanbul ve çevre illerde 150’nin üzerindeki şubeleriyle müşterilerine hizmet vermeye devam eden Happy Center, yenilikçi yapısıyla hızla büyümeye devam etmektedir. Artan mağaza sayısıyla orantılı olarak oluşan personel ihtiyaçlarını, insan kaynakları sayfasından ve Kariyer.net gibi iş ilanları sitelerinden yayınladığı iş ilanları ile karşılayan Happy Center Alışveriş Merkezleri, personel alımı yapmaya devam etmektedir.

Happy Center iş ilanları sayfasına göz attığımızda kasiyer, depo elemanı ve reyon elemanı ilanlarının çoğunlukta olduğu görülmektedir. Market sektöründe deneyimli veya bu kulvar da kariyer başlangıcı yapmak istiyorsanız eğer, Happy Center’ın sunmuş olduğu iş olanaklarından sizde yararlanabilir, firma çalışanları arasındaki yerinizi rahatlıkla alabilirsiniz.

Happy Center Şubesi

Happy Center Mağazası

Market sektörü gün geçtikçe büyümekte ve her gün sektöre ait yüzlerce iş ilanı yayınlanmaktadır. İş başvurusu yapmadan önce sektördeki diğer firma ilanlarına Market İş İlanları sayfamızdan ulaşabilir, karşılaştırmalar yapmak sizin için en doğru kararı vermenize yardımcı olabilir.

Happy Center İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Happy Center iş başvurusu yapmak için takip edebileceğiniz birkaç tane yol bulunmaktadır. Bunlardan birincisi firmanın insan kaynakları sayfasına girdikten sonra, Happy Center iş başvurusu formu doldurarak müracaatınızı yapabilirsiniz.

Çeşitli iş ilanları siteleri üzerinden iş başvurusu yapacaksanız eğer, öncelikle bu sitelerde üyelik oluşturmak ve sonrasında kişisel bilgilerinizi belirttiğiniz özgeçmişinizi oluşturmak zorundasınız.

Her iki platform üzerinden gerçekleştirmiş olduğunuz iş başvuruları, firmanın insan kaynakları birimine ulaşmakta ve gerekli kriterlere sahip olduğunuz taktirde size geri dönüş sağlanmaktadır.

Happy Center Kariyer.net İş İlanları

Happy Center iş ilanlarının çeşitli kariyer portallarında ve iş arama siteleri üzerinde sıklıkla yayınlandığından bahsetmiştik. Kariyer.net’de bu iş bulma siteleri içerisinde en fazla edilen platformların başında yer almaktadır. Şehir bazlı olarak sıklıkla Kariyer.net üzerinden personel alımlarına devam eden Happy Center, kariyer.net üzerinden kendilerine ulaşan iş başvurularına yine bu site üzerinden geri dönüş yapmaktadır.

Kariyer.net üzerinde Happy Center ilanlarına başvuru yapabilmek için öncelikle Kariyer.net sitesine üye olup, profil hazırlamanız gerekmektedir. E-mail adresiniz ile siteye ücretsiz olarak üye olduktan sonra, sistem sizi otomatik olarak profil sayfanıza yönlendirecektir. Cv ve başvuru formu yerine geçecek olan profil sayfanızı eksiksiz olarak doldurmalı, rakiplerinize karşı sizi bir adım öne çıkaracak olan referans ve sertifikalarınızı belirtmelisiniz.

Profil sayfamızda gerekli düzenlemeleri yaptıktan sonra artık Happy Center ilanlarına başvuru yapmak için hazırsınız diyebiliriz. Site üzerinden yalnızca Happy Center ile sınırlı kalmayıp, site üzerinden personel alımı yapan tüm firmaların iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

Happy Center Çalışma Saatleri

Çalışma Saatleri
Açılış Saati 09:00
Öğle Arası 12.30 – 13.30
Kapanış Saati 22:00
Resmi Bayramları – Açık
Dini Bayramlar 13:00 – 22:00

Happy Center İnsan Kaynakları

Perakende sektöründe özgün yaklaşımıyla farklı bir boyut kazandıran Altun Gıda 1969’dan beri gıda sektöründe ve 1996 yılından bu yana perakende sektöründe kaliteli ve güvenli hizmet veriyor. Altun Gıda yepyeni yüzü Happy Center ile müşterilerine artık daha iyi ve “güler yüzlü” hizmet vermek için çalışıyor. Varolan tüm şubelerini yenileyen, yeni şubeler açan ve açmaya da devam edecek olan Happy’nin sloganı “Alışveriş her yerden, mutlu alışverişler Happy’den yapılır.” Müşterilerinin yaptığı alışverişten memnun ve mutlu ayrılmalarına çok önem veren Happy çalışanları bunu sağlamak için elinden geleni yapıyor.

Happy Center İletişim

MERKEZ

Altun Gıda İhtiyaç Tüketim Maddeleri İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş

Adres: Zafer Mahallesi Tonguç Baba Cad. No:67 Haramidere-İstanbul

Tel: 444 37 37

Fax: +90 (212) 690 98 93

1 Yorum

Cengiz Çetin

Ocak 24, 2019

İstanbul da 6yıldır şöförlük yapıyorum

Cevapla

Leave a Reply