HD İskender Kasiyer İş İlanları! HD İskender Çalışanları Ne kadar Alıyor!

Hd İskender Kasiyer İş İlanları
Hd İskender Kasiyer İş İlanları ve İş Başvurusu

HD İskender Kasiyer iş ilanları yayınlandı! 2020 İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları HD İskender insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Eleman – personel alımlarıyla ilgili detaylar ve HD İskender 2020 İş Başvurusu Formu sayfamızda!

HD İskender Satış Danışmanı İş İlanları

HD İskender Kasiyer İş İlanları – HD İskender iş Başvurusu

HD İskender Kasiyer İş İlanları

İlk kez 1995 senesinde Ankara’da kurulmuş olan HD İskender firması Türkiye’de ilk defa AVM’lerde hizmet sunmaya başlamış olan bir markadır.

Teknoloji kullanımına önem vererek hızla ve kaliteden ödün vermeden hizmet sunma anlayışıyla hareket eden firma bugünlerde pek çok şehirde şubeler açmıştır. 3000’ün üzerinde mavi yakalıyı ve 150’den fazla beyaz yakalıyı bünyesinde istihdam eden firma çalışanlar tarafından çok tercih edilmektedir.

HD İskender’de İşe Alım Süreci Nasıl?

HD İskender iş başvurusu yapmak için firmanın insan kaynakları departmanının web adresine eklediği kariyer bölümünden giriş yapmalısınız. Kariyer bölümündeki WhatsApp telefon numarasını da kullanabileceğiniz gibi sitede yer alan başvuru formu doldurularak da başvuru yapabilirsiniz.

İyi bir intibah bırakmak açısından biz, size öncelikli olarak başvuru formunu doldurmayı öneriyoruz. Buradaki kişisel bilgilerinizi, iş deneyimlerinizi doldurarak yapacağınız başvuruda ayrıca çalışabileceğiniz 3 farklı HD İskender şubesini de yazabiliyorsunuz.

HD İskender İş Başvurusu Şartları

HD İskender İş Başvurusu Şartları ve Aranılan Özellikler

Formu doldurduktan sonra kasiyer için bu pozisyonu seçip onaylarsanız başvurunuz alınacaktır. İnsan kaynaklarının onaylaması sonrası mülakata çağrılmanız ardından işe başlayabilmeniz mümkün olacaktır.

Kasiyer Kadrosu İçin Aranan Şartlar ve Çalışma Koşulları

HD İskender kasiyer kadrosu için personel maaşları asgari ücret olan 2342 TL ile 4000 TL arası değişmektedir. Maaş+Yemek +SGK sunan firmada yıllık izinler 14 gündür. Ayrıca haftada bir gün izin de verilmektedir. Ayrıca kasiyer için vardiya saatleri de her şube için yetkilileri tarafından belirlenmektedir.

Kasiyer kadrosu için aranan şartlar şunlardır:

-İnsanlarla iletişimi kuvvetli, müşteri memnuniyeti odaklı çalışan,

-Dış görünümünde titiz davranan,

-Takım çalışmasını uyumlu bir şekilde yürütebilecek olan,

-Yoğun tempoda dinamik bir çalışma sergileyebilecek olan adaylar kasiyer kadrosu için öncelikli olarak değerlendirilir.

İşe Girerken İstenilen Belgeler Nelerdir?

Yapmış olduğunuz iş başvurusuna olumlu geri dönüş alıp, personel alımı yapılacağı tarafınıza bildirildiyse eğer yolun en stresli kısmını aştınız demektir. Buna rağmen işe giriş işlemlerinizin yapılabilmesi için teslim etmeniz gereken işe giriş evrakları bulunmaktadır. Bu işe girerken istenilen belgeler firma yapısına göre değişkenlik gösterse de genel hatları ile E-devlet uygulamasından kolaylıkla temin edebileceğiniz türdedir.

İşe giriş işlemlerinizin yapılabilmesi için gerekli olan bu belgeler şu şekildedir.

  • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
  • Nüfus Kayıt Örneği
  • Mezuniyet Belgesi
  • Sağlık Raporu
  • Kan Grubu Kartı
  • Sabıka Kaydı ve Adli Sicil Kaydı
  • Vesikalık Fotoğraf
  • Aile Durum Bildirim Formu
  • Askerlik Durum Belgesi
  • İş Sözleşmesi ve Hizmet Sözleşmesi

İş Başvurusu Yapmak İçin Tıklayınız
Diğer HD İskender İş İlanları İçin Tıklayınız.

Leave a Reply