KARACA İş İlanları! 2021 İş Başvurusu Formu İçin Tıklayınız.

Karaca iş ilanları ve başvuru şartları yayınlandı! Karaca iş başvurusu formu insan kaynakları sayfasında yayınlanırken; satış danışmanı, depo elemanı ve mağaza müdürü ilanlarına çok sayıda iş başvurusu yapılmaktadır. Karaca ilanlarını incelediğimiz yazımızda; Karaca iş başvurusu formu, çalışma şartları, açık iş pozisyonları ve iş olanakları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Karaca İş Başvurusu
Karaca Home Mağazası – Karaca İş İlanları –

Facebook     Twitter    Karaca İnsan Kaynakları     www.krc.com.tr     BAŞVUR

Karaca İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Serüvenine 1973 yılında ufak bir atölyede başlayan Karaca, bugün Türkiye’nin birçok ilinde ve 29 yurt dışı mağazasıyla hizmet vermektedir.

Ev tekstilinden küçük ev aletlerine, mutfak araçlarından sofra ürünlerine kadar binlerce çeşit ürünü müşterilerine sunan Karaca, yurt içi ve yurt dışındaki en büyük firmalarımızdan biri haline gelmiştir.

Yurt genelindeki mağaza yapılanmasına hız veren Karaca, mevcut ve yeni açılacak olan Karaca şubelerine eleman aramaktadır. Satış danışmanı, kasiyer, depo elemanı ve mağaza müdürü ilanlarına yapılan iş başvuruları değerlendirilmekte olup, stajyer ve part time (yarı zamanlı) iş ilanları güncelliğini korumaktadır.

Firma koşullarını daha iyi değerlendirmek adına, mağazacılık sektöründeki Colin’s, Collezione ve Nike gibi markaların yayınladığı satış danışmanı ve kasiyer ilanlarına Mağaza İş İlanları sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Karaca İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Hiç şüphe yok ki, Karaca iş olanakları ve çalışma şartları bakımından en iyi koşullara sahip firmalarımızın başında yer almaktadır. Kurumsal yapısı ve marka değerini göz önüne alırsak eğer Karaca’da çalışmayı istememek için hiçbir sebep bulunmamaktadır.

Peki; Karaca iş ilanlarına nerede yayınlanıyor? Başvuru şartları nelerdir? Karaca iş başvurusu formu nerede? Bütün sorulara sırasıyla açıklamaya devam ediyoruz.

Karaca insan kaynakları sayfasına giriş yaptığımızda karşımıza personel alımı yapılan pozisyon ve Karaca şubelerinin yer aldığı başvuru formu çıkmaktadır.

Kişisel bilgileriniz, iş tecrübeleriniz, eğitim seviyeniz, tercih ettiğiniz iş pozisyonu ve Karaca Şubesi gibi doldurulması gereken alanları belirttikten sonra müracaatınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Karaca iş başvurusu yapmak için kullanabileceğiniz farklı platformlar da bulunmaktadır. Kariyer.net, Yenibiris.com, Secretcv.com ve Eleman.net gibi ilan siteleri üzerinden üyelik oluşturarak, tercih ettiğiniz çalışma pozisyonuna başvurunuzu yapabilirsiniz.

Karaca Home Kariyer.net İş İlanları

Bildiğiniz üzere Karaca, sektörünün en önde gelen firmaları arasında yer almaktadır. Hal böyle olunca da Karaca’da çalışmak birçok kişinin isteyeceği şeyler arasında gelmektedir. Bu sebeple her gün binlerce iş başvurusu alan insan kaynakları birimi, kendilerine ulaşan başvuru formlarını titizlikle incelemektedir.

Personel alımı yapılacak Karaca şubelerini internet ortamında yer alan iş arama siteleri aracılığıyla duyuran firma, bu interaktif web sayfaları arasından en fazla Kariyer.net adresini kullanmaktadır. Personel alımı ilanlarını anlık olarak site üzerinden güncelleyen Karaca, insan kaynaklarına ulaşan iş başvuru formlarına en kısa sürede geri dönüş yapmaktadır.

Kariyer.net de yayınlanan Karaca iş ilanlarına iş başvurusu yapmak son derece basittir. Mail adresinizle alacağınız kariyer.net üyeliğinin ardından, sitede yer alan Karaca’ya ait firma profil sayfasına girerek, personel alımı yapılan en güncel şube ve iş pozisyonlarına ulaşabilirsiniz.

Karaca Çalışma Şartları 2021

İş arayanlar için en önemli noktalardan birisi tabi ki çalışma koşulları ve Karaca maaşlarıdır. Çalışma şartları, kanunlar gereği belirli bir standarda getirilse de, firmaların çalışma prensibi ve şirket profilleri gereği değişkenlik gösterebilmektedir.

Karaca çalışma şartlarından bahsedecek olursak, Karaca çalışanlarının günlük çalışma süresi 8 saat ile sınırlıdır. Bu sürenin aşılması durumunda, fazla mesai ücretleri ay sonunda çalışan maaşlarına yansıtılmaktadır.

Aynı durum resmi tatiller içinde geçerlidir. Şayet resmi tatil günlerinde çalıştıysanız eğer, günlük ücretinizin 2 katı ay sonunda maaşınıza yansıtılmaktadır.

Prim ve sosyal haklardan bahsedersek eğer, birçok mağazada olduğu gibi Karaca mağazalarında da prim sistemi bulunmaktadır. Belirlenen satış hedeflerinin aşılması durumunda performansınıza göre prim ödemeleri gerçekleşmektedir.

Karaca Maaşları 2021

Karaca maaşları hakkında net miktarlardan bahsetmek mümkün değil. Pozisyon ve çalışılan süreye göre değişen çalışan maaşları, birçok firmaya oranla daha yüksek seviyededir.

Yeni işe başlayan bir satış danışmanı üzerinden bilgilendirecek olursak eğer, asgari ücretin %15 üzerinde maaşla işe başlayan satış danışmanları, her yıl kademeli olarak %10 ile %15 arası değişen oranlarda maaşlarına zam almaktadırlar.

Karaca iş ilanları ve firmayla ilgile bilgiler sunduğumuz yazımızda, merak edilen birçok soruyu aydınlatmaya çalıştık. Karaca iş ilanları yenilendiği sürece firma ilanları ile ilgili en güncel bilgilere sitemiz üzerinden ulaşabilir, Karaca iş başvurusu formu doldurarak, belki de karaca çalışanları arasında sizde yer alabilirsiniz.

Karaca İş Başvurusu Sıkça Sorulanlar

Sitemizde yayınlanan iş ilanları içerisinde, hakkında en fazla soru yöneltilen firmaların başında Karaca gelmektedir. Özellikle Satış Danışmanı ve Mağaza Müdürü maaşları gibi konular hakkında oldukça fazla soru yöneltilmekte olup, Karaca çalışma saatleri ile ilgili de geri dönüşler oldukça fazla sayıdadır.

Hem bu sorulara cevap verip, hemde Karaca maaşları ve çalışma şartları gibi konuları aydınlatmak adına sizde yorumlar kısmında görüşlerinizi aktarırsanız seviniriz.

Karaca İş İlanları Ne Sıklıkla Yayınlanıyor?

Karaca, bildiğiniz üzere oldukça popüler ve sektörüne yön veren firmalar arasında bulunmaktadır. Bu sebeple bünyesinde binlerce çalışan bulunmaktadır. Hal böyle olunca da, çeşitli iş pozisyonlarında anlık olarak personel ihtiyacı doğabiliyor. Tüm bu bilgiler ışığında Karaca iş ilanlarının süreklilik arz ettiğini söyleyebiliriz.

Oluşan personel ihtiyacı ile orantılı olarak Karaca iş ilanlarına sürekli güncellenmek dedir. Güncel Karaca iş ilanlarına sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Karaca Maaşları Hakkında Bilgi Verir misiniz?

Karaca yapısı itibari ile oldukça büyük bir organizasyon olduğu için, Karaca maaşları diye tek başlık altında hepsini toparlamamız yanlış olacaktır. Bize yöneltilen sorular da aslında bunu doğrular nitelikte. Karaca Satış Danışmanı Maaşları Ne kadar? Karaca Stajyer Maaşı, Karaca Mağaza Müdürü Maaşları Ne Kadar? gibi birçok başlık altında soru almaktayız. Hepsine kısaca cevap verelim.

Karaca 2021 Satış Danışmanı Maaşları Ne Kadar? Net rakamlar vermek doğru olmasa da, edindiğimiz bilgi ve çalışan yorumlarına baktığımız zaman, Karaca Satış Danışmanı maaşları Asgari ücretin 4 katına kadar çıkabilmektedir.

Karaca Fabrikası Mağaza Müdürü Maaşları Ne Kadar? Karaca mağaza müdürleri, asgari ücretin %40 üzerinde maaş almaktadır.

Karaca Stajyer Maaşı Ne Kadar? Karaca Stajyer Maaşları çeşitli etkenlere bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Çalışılan süre ve yasal zorunluluklarda hesaba katıldığında, en az stajyer maaşının Asgari ücretin 3/1 oranında olduğunu söyleyebiliriz.

Karaca Çalışma Saatleri Nasıl?

Karaca mağazaları vardiya sistemi ile çalışılmaktadır. Karaca mağaza çalışma saatleri 8 saat ile sınırlı olmaktadır. Fazla mesai yapılması durumunda, mesai ücreti ay sonunda çalışan maaşlarına yansıtılmaktadır.

Karaca Çalışan Yorumları Ne Kadar Gerçekçi?

Cevap vermekte en fazla zorlandığımız soruların başında “Karaca Çalışan Yorumları Ne Kadar Gerçekçi? Herkes farklı bir şey söylüyor” gibi yorumlar almaktayız. Açıkçası çalışan yorumlarının yayıncı kuruluşu biz olmadığımız için net bir şey söyleyemiyoruz. 

Yine kafanızda bir fikir oluşması açısından birkaç otoriter siteyi incelemenizi öneririz. Karaca çalışan yorumları ile ilgili en sağlıklı veriyi, firmada çalışanlarla kontak kurarak sağlayabilirsiniz.

İletişim

Çağrı Merkezi

0850 2525 572

Çalışma saatlerimiz sabah 09:00-akşam 20:00’dir.

Adres

Genel Merkez

KARACA ZÜCCACİYE TİCARET VE SANAYİ A.Ş.

Yakuplu Mahallesi Beysan Sanayi Sitesi Birlik Caddesi No:24 Beylikdüzü –İstanbul

+90 850 2525 572

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.