Kiğılı Satış Danışmanı İş İlanları! 2500 – 3000 TL Personel Maaşları

Kiğılı Satış Danışmanı İş İlanları
Kiğılı Satış Danışmanı İş İlanları ve İş Başvurusu

Kiğılı Satış Danışmanı iş ilanları yayınlandı! 2020 İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları Kiğılı insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Eleman – personel alımlarıyla ilgili detaylar ve Kiğılı 2020 İş Başvurusu Formu sayfamızda!

Kiğılı Satış Danışmanı İş İlanları

Kiğılı Satış Danışmanı İş İlanları – Kiğılı iş Başvurusu

Kiğılı Satış Danışmanı İş İlanları

1969 yılı itibariyle ilk mağazasını açan Kiğılı 62 şehirde 210 mağazasıyla erkek giyim alanında 1500’ü aşan personeliyle hizmet sunmaktadır.

Ayrıca başarı çizgisini yükseltmeyi amaçlayan Kiğılı uluslar arası alanda da hizmet vermektedir. Avusturya’dan İran’a, Makedonya’dan Fransa’ya kadar pek çok ülkede yer alan 24 mağazasıyla hizmet sunan firma moda alanında devlerin arasında yer almak amacıyla yoğun bir çalışma izlemektedir.

Kiğılı internet adresini devamlı güncellemekte olan personel departmanı, eleman alımı için  çok sayıda satış danışmanı iş ilanları vererek personel aramaktadır. Gençlere çok farklı dönemlerde personel alımı yaparak fırsatlar sunan firmada Kiğılı personel maaşları 2020 ne kadar, çalışma şartları neler gibi sorularınıza bu yazımızda cevap vereceğiz.

Kiğılı Dönem Dönem Çok Sayıda Satış Danışmanı İlanı Vermektedir

Yılın her dönemi satış danışmanı ihtiyacı duyan firmaya satış danışmanlığı için 2020 İş başvurusu formu doldurmak gerekmektedir. Bu forma Kiğılı’nın sitesinden  de ulaşabileceğiniz gibi çok sayıda iş ilanı sitesinden de çok farklı iller için iş imkanı sunulmaktadır. İş başvuru formu doldurulduktan sonra telefonla bir ön görüşmenin ardından iş görüşmesi için mağazaya çağıran firma farklı dönemlerde part time iş ilanları da vermektedir.

İşe başvurusu yapmak için şirketin internet adresinde insan kaynakları bölümünden kariyer ve başvuru kısmından yararlanmanız mümkün. Buna ek olarak CV ile doğrudan şirketin mağazalarına giderek de başvuru yapabilmeniz mümkün.

Çoğunlukla internet adreslerinde iş başvurusu yaptırmayan firmaların aksine Kiğılı internet adresi bu amaç için kullanılabilmektedir. Başvuru ardından personel departmanı sizi değerlendirmeye alacaktır.

Kiğılı’da Satış Danışmanlığı İçin Gereken Şartlar;

Kiğılı Satış Danışmanı İş İlanları

Kiğılı Satış Danışmanı İş İlanları – Kiğılı iş Başvurusu

 • En az Lise mezunu
 • En az bir yıl satış konusunda deneyimli
 • Askerliğin yapılmış olması veya tecilli olması gerekmektedir.

Kiğılı satış danışmanı görevleri ve sorumlulukları arasında, müşterilerin ihtiyaçları için hizmet sunmanın ve müşterilere Kiğılı tecrübesini başarı ile yansıtmanın yanında satıştaki hedefleri yerine getirerek, müşterilerin memnuniyetini ön plana alarak mağazaların düzenini sağlamak yer almaktadır.

Maaş+Prim şeklinde çalışan Kiğılı satış danışmanları dolgun ve doyurucu  bir maaşla çalışmaktadır. Genellikle de personel kıyafetleri firma tarafından özel olarak seçilmektedir.

İşe Girerken İstenilen Belgeler Nelerdir?

Yapmış olduğunuz iş başvurusuna olumlu geri dönüş alıp, personel alımı yapılacağı tarafınıza bildirildiyse eğer yolun en stresli kısmını aştınız demektir. Buna rağmen işe giriş işlemlerinizin yapılabilmesi için teslim etmeniz gereken işe giriş evrakları bulunmaktadır. Bu işe girerken istenilen belgeler firma yapısına göre değişkenlik gösterse de genel hatları ile E-devlet uygulamasından kolaylıkla temin edebileceğiniz türdedir.

İşe giriş işlemlerinizin yapılabilmesi için gerekli olan bu belgeler şu şekildedir.

 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
 • Nüfus Kayıt Örneği
 • Mezuniyet Belgesi
 • Sağlık Raporu
 • Kan Grubu Kartı
 • Sabıka Kaydı ve Adli Sicil Kaydı
 • Vesikalık Fotoğraf
 • Aile Durum Bildirim Formu
 • Askerlik Durum Belgesi
 • İş Sözleşmesi ve Hizmet Sözleşmesi

İş Başvurusu Yapmak İçin Tıklayınız
Diğer KİĞILI İş İlanları İçin Tıklayınız.

Leave a Reply