Market İş İlanları

Kim Market İş İlanları 2022! Kim Market İş Başvurusu ve Personel Maaşları

Kim Market İş İlanları ve iş başvuruları 2020 ve 2021 yılında olduğu gibi 2022 yılının geri kalanında da yapılmaya devam ediyor. Kasiyer, Depo elemanı ve Personel alımı yapılan pozisyonlara iş başvurusu yapmak için sitemizde yer alan Kim Market İş Başvurusu Formu‘nu doldurarak, tercih ettiğiniz iş pozisyonları için müracaatta bulunabilirsiniz.

Kim Market personel alımı haberlerini yakından takip ediyor fakat, “Kim Market iş başvurusu nasıl yapılır?” Gibi soruların yanı sıra, personel alımı yapılan pozisyonlarla ilgili bilgi almak istiyorsanız eğer Kim Market İş İlanları ve iş başvurusu süreci ile ilgili tüm detaylara yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

Kim Market iş ilanları
Kim Market İş İlanları

Kim Market iş başvurusu ve firma ile ilgili bilgilendirmeler de bulunacağımız  yazımızın konu başlıkları aşağıdaki gibidir.

 • İş İlanları
 • Açık İş Pozisyonları
 • İş Başvurusu nasıl yapılır
 • İş Başvurusunda İstenilen Evraklar
 • Çalışma Şartları ve Personel Maaşları

Kim Market İş İlanları ve İş Başvurusu 2022

Sektöre 90’lı yılların sonuna doğru giriş yapan Kim Group, hizmet anlayışı ve marka değeriyle ülkemizdeki en önemli kuruluşlar arasında yerini almıştır. Gerek hizmet kalitesi gerekse müşteri memnuniyetini en ön planda tutan firma,  mevcut şubelerinde ve yeni açılacak olan mağazalarında görevlendirmek üzere eleman alımı yapacaktır.

Bünyesinde oluşan personel ihtiyaçlarını; kasiyer ilanı ve şarküteri ilanları gibi  pozisyon hedefli duyurularla karşılayan Kim Marketin, eleman alımı yaparken aradığı özelliklerden başlıcaları şu şekildedir.

 • Aktif Çalışma Temposuna Uygun
 • Pozisyonunda ve sektöründe deneyimli,
 • Lise, tercihen Meslek Lisesi mezunu,
 • İnsan ilişkilerinde başarılı, çalışkan ve azimli,
 • Askerlik hizmetini tamamlamış ya da muaf

Kim Market Ocak 2022 İş İlanları

2021 yılında olduğu gibi 2022 yılının başlarında da Kim Market iş ilanları yayınlanmaya devam ediyor. Ocak 2022 Kim Market ilanlarına başvuru yapabilmek için sitemizde yer alan Kim Market Başvuru Formunu kullanabilirsiniz.

Yayınlanan Kim Market İlanları içerisinde ilk dikkati çeken iş pozisyonu Şoför ilanlarıdır. Firmalar bu dönemde gerek sevkiyat gerekse kargo işlemleri için şoför alımlarına gitmektedir.

Bunun haricinde mağaza görevlisi, kasiyer, depo elemanı ve muhasebe pozisyonları içinde iş ilanları bulunmaktadır.

Kim Market Açık İş Pozisyonları

Kim Markette çalışmak isteyen pek çok kişiye uygun iş imkanları sunulmaktadır. Bunlar içerisinde kasiyer, satış danışmanı, şarküteri elemanı, güvenlik görevlisi ve kasap pozisyonları başı çekmektedir. Belirttiğimiz pozisyonlar haricinde, öğrenci veya ek iş arayanlar için part time çalışma imkanı sunulurken, engelli vatandaşlarımız için de engelli personel alımları gerçekleştirilmektedir.

Kim Market İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kim ilanlarına iş başvurusu yapmak için takip edebileceğiniz birkaç kanal bulunmaktadır. Kim Market insan kaynakları sayfasından iş başvurusu formu doldurarak müracaatta bulunabilirsiniz. Başvuru formunda sizden; kimlik bilgileri, çalışmak istediğiniz pozisyon, referanslarınız ve başvuru yapmak istediğiniz şubeler gibi bir takım bilgiler istenilmektedir.

Kim Market iş ilanları
Kim Market İş Başvurusu Formu

Kim Market iş başvurusu formu doldururken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, belirtmiş olduğunuz bilgilerin güncel ve tutarlı olmasıdır. Aksi taktirde yanlış beyanlarınız kariyerinizin başlamadan bitmesine sebebiyet verebilmektedir.

İş başvurusu yapabileceğiniz kanalların bir diğeri de, Kariyer.net, Yenibiris,com ve Secretcv.com gibi iş ilanları siteleridir. Kim market iş ilanlarını kendi internet sitesinden yayınladığı gibi, bahsi geçen interaktif ilan sitelerini incelediğinizde Kim Market iş ilanlarına rastlayabilirsiniz. İş başvurusu yapmak için belirttiğimiz siteler üzerinden Cv veya diğer adıyla Özgeçmiş oluşturduktan sonra, müracaatınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Kim Market Kariyer.net İş İlanları

Kim Market iş ilanlarının çeşitli kariyer portallarında ve iş arama siteleri üzerinde sıklıkla yayınlandığından bahsetmiştik. Kariyer.net’de bu iş bulma siteleri içerisinde en fazla edilen platformların başında yer almaktadır. Şehir bazlı olarak sıklıkla Kariyer.net üzerinden personel alımlarına devam eden Kim Market, kariyer.net üzerinden kendilerine ulaşan iş başvurularına yine bu site üzerinden geri dönüş yapmaktadır.

Kariyer.net üzerinde Kim Market ilanlarına başvuru yapabilmek için öncelikle Kariyer.net sitesine üye olup, profil hazırlamanız gerekmektedir. E-mail adresiniz ile siteye ücretsiz olarak üye olduktan sonra, sistem sizi otomatik olarak profil sayfanıza yönlendirecektir. Cv ve başvuru formu yerine geçecek olan profil sayfanızı eksiksiz olarak doldurmalı, rakiplerinize karşı sizi bir adım öne çıkaracak olan referans ve sertifikalarınızı belirtmelisiniz.

Profil sayfamızda gerekli düzenlemeleri yaptıktan sonra artık Kim Market ilanlarına başvuru yapmak için hazırsınız diyebiliriz. Site üzerinden yalnızca Kim Market ile sınırlı kalmayıp, site üzerinden personel alımı yapan tüm firmaların iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

İş Başvurusunda İstenilen Belgeler

İnsan kaynakları yapmış olduğunuz başvurunuza olumlu cevap verdiyse eğer, personel kayıtlarınızın ve özlük dosyanızın hazırlanabilmesi için sizden bir takım belgeler istenecektir. Bu belgeler, iş başvuru sürecinde tüm firmaların sizden talep edeceği nitelikte olup, çoğunu e-devlet sisteminden temin edebileceğiniz kolaylıktadır.

 • Nüfus cüzdanı fotokopisi
 • Nüfus kayıt örneği
 • İkametgâh Belgesi
 • Diploma fotokopisi
 • Sağlık raporu
 • Kan grubu kartı
 • Adli sicil kaydı
 • 2 adet resim
 • Aile durumunu bildirir belge
 • Askerlik durumunu gösteren belge
 • İş Sözleşmesi / Hizmet Sözleşmesi
 • SGK işe giriş bildirgesi

Kim Market Çalışma Şartları 2022

Kim Market çalışma şartlarından söz edecek olursak, kurumsal yapısı sayesinde çalışma koşulları ve sosyal haklar yönünden son derece tatminkar düzeydedir. Kim Market çalışma saatleri 08:00 ile 22:00 olduğu için mağazalarında vardiya sistemi bulunmaktadır. Sabah ve akşam vardiyası bulunan firmada, günlük personel çalışma süresi 8 saat ile sınırlıdır. Haftalık 1 gün izin hakkı bulunan Kim çalışanlarının, senelik 2 hafta izin kullanmaktadır.

Çalışma Saatleri
Açılış Saati 09:00
Öğle Arası 12.30 – 13.30
Kapanış Saati 22:00
Resmi Bayramları – Açık
Dini Bayramlar 13:00 – 22:00

Kim Market Personel Maaşları 2022

Kim Market personel maaşları yasaların belirlemiş olduğu asgari ücretten başlayıp, yönetici maaşları ise asgari ücretin 4 katına kadar çıkabilmektedir.

Kasiyer ve depo personeli gibi mağaza çalışanları asgari ücret ile iş başı yaparken, mağazada çalışılan süre ve pozisyona göre değişebilmektedir. Mağaza hedefleri ve kişisel performansa bağlı olarak prim uygulaması yapılan firmada, fazla mesai ve prim ödemeleri ay sonunda Kim Market personel maaşlarına yansıtılmaktadır.

Kim Market Sıkça Sorulan Sorular

Kim Market iş ilanlarıyla ilgili hazırladığımız yazımızın sonlarına doğru gelirken, sizler tarafında bize ulaştırılan birçok soru yöneltilmektedir. Kim Market yönetici maaşlarından çalışan yorumlarına, çalışma şartlarından başvuru formu doldurmaya kadar pek çok konuda geri dönüş sağlanmıştır.

Gelin bu sorular nelermiş? Kim Market ile ilgili yöneltilen soruların cevaplarına hep birlikte göz atalım.

Kim Market Çalışan Yorumları Ne Kadar Gerçekçi?

Kim Market ile yöneltilen sorulan en başında çeşitli sitelerde yayınlanan çalışan yorumları gelmektedir. Kim Market çalışan yorumları ne kadar gerçekçi? Hiç mi olumsuz yorum olmaz, hepsi olumlu. Gibi sorular gelmektedir. Açıkçası ulaşmış olduğunuz yorumların yayınlayıcısı sitemiz olmadığı için bununla ilgili net bir şey söyleyemiyoruz. Fakat bu konuda yapmanız gereken, en yakın Kim Market şubesine giderek, oradaki çalışanlarla irtibat kurmanızdır.

Kim Market Maaşları Şubeye Göre Değişir mi?

Kim Market maaşları hakkında detaylı bilgilere yazımızın içerisinde bulabilirsiniz. Yine de kısaca bilgi vermek gerekirse eğer, Kim Market maaşları 2020 yılında olduğu gibi 2022 maaşları da belli bir standarda oturtulmuş durumdadır. Yasal zorunluluk olarak en düşük personel maaşı asgari ücretten başlamaktadır.Bu sebeple, yönetici maaşları dışında ücret faktörü bütün Kim Market şubelerinde aynı seviyededir.

Kim Market Çalışma Şartları Hakkında Detaylı Bilgi Verir misiniz?

Yazımızda değindiğimiz konuların dışında Kim Market çalışma şartları içerisinden bir kaç konuya daha değinebiliriz.

Firma size her ay yemek ve uzak mesafede oturanlar için yol kartı vermektedir. Kişisel ve şube performansına göre maaşınıza prim ödemesi gerçekleştiren firma, doğum izni gibi sosyal haklar bakımında duyarlı bir çalışma ortamı sunmaktadır. 

Kim Market Güncel İş İlanları

Kim Market Sarıyer-İstinye mağazamızda görevlendirilmek üzere "Şarküteri Görevlisi" pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları aramaktayız.İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar
 • Tercihen benzer pozisyonda deneyimli,
 • İnsan ilişkilerinde başarılı,
 • Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren,
 • Müşteri odaklı hizmet anlayışını benimsemiş,
 • Güler yüzlü,
 • Yaratıcı, yenilikçi, değişime ve gelişime açık,
 • Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,
 • Ekip çalışmasına uyumlu,
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya 2 yıl tecilli.
Aday Kriterleri
Tecrübe: En az 4 yıl tecrübeli adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: Lise(Mezun), Ön Lisans(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Hızlı Tüketim
Departman: Satış
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Yeni Başlayan
Ülke/Şehir: İstanbul
İş Başvurusu

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI
 • Mağazacılık ve mağaza yönetimi prosedürleri konusunda bilgi sahibi,
 • En az lise mezunu,
 • Nebim V3 programını etkin kullanabilen,
 • İletişim ve yönetim becerileri yüksek,
 • Problem çözme yeteneğine sahip,
 • Müşteri odaklı ve prezentabl,
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Aday Kriterleri
Tecrübe: En az 4 yıl tecrübeli adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: Lise(Mezun), Ön Lisans(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Hızlı Tüketim
Departman: Satış
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Yeni Başlayan
Ülke/Şehir: İstanbul
İş Başvurusu
GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI
 • Mağazacılık ve mağaza yönetimi prosedürleri konusunda bilgi sahibi,
 • En az lise mezunu,
 • Nebim V3 programını etkin kullanabilen,
 • İletişim ve yönetim becerileri yüksek,
 • Problem çözme yeteneğine sahip,
 • Müşteri odaklı ve prezentabl,
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Aday Kriterleri
Tecrübe: En az 4 yıl tecrübeli adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi:  Ön Lisans(Mezun), Üniversite Mezun
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Hızlı Tüketim
Departman: Satış
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Ülke/Şehir: İstanbul
İş Başvurusu

www.PersonelAlimi.web.tr

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona Personelalimi.web.tr ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu