Kim Market İş İlanları ve İş Başvurusu Formu!

Kim Market iş ilanları
Kim Market İş Başvurusu Formu

Kim Market iş ilanlarına personel başvuruları devam ediyor. İnsan kaynaklarının dikkatle hazırladığı iş başvuru formuna sitemiz üzerinden ulaşabilir, çalışmak istediğiniz pozisyon ve Kim Market şubesini belirterek, firma ilanlarına başvurunuzu yapabilirsiniz.

Kim Market iş ilanları

Kim Market İş İlanları

Kim Market iş başvurusu ve firma ile ilgili bilgilendirmeler de bulunacağımız  yazımızın konu başlıkları aşağıdaki gibidir.

 • İş İlanları
 • Açık İş Pozisyonları
 • İş Başvurusu nasıl yapılır
 • İş Başvurusunda İstenilen Evraklar
 • Çalışma Şartları ve Personel Maaşları

Kim Market İş İlanları ve İş Başvurusu

Sektöre  90’lı yılların sonuna doğru giriş yapan Kim Group, hizmet anlayışı ve marka değeriyle ülkemizdeki en önemli kuruluşlar arasında yerini almıştır. Gerek hizmet kalitesi gerekse müşteri memnuniyetini en ön planda tutan firma,  mevcut şubelerinde ve yeni açılacak olan mağazalarında görevlendirmek üzere eleman alımı yapacaktır.

Bünyesinde oluşan personel ihtiyaçlarını; kasiyer ilanı ve şarküteri ilanları gibi  pozisyon hedefli duyurularla karşılayan Kim Marketin, ,eleman alımı yaparken aradığı özelliklerden başlıcaları şu şekildedir.

 • Aktif Çalışma Temposuna Uygun
 • Pozisyonunda ve sektöründe deneyimli,
 • Lise, tercihen Meslek Lisesi mezunu,
 • İnsan ilişkilerinde başarılı, çalışkan ve azimli,
 • Askerlik hizmetini tamamlamış ya da muaf

Kim Market Açık İş Pozisyonları

Kim Markette çalışmak isteyen pek çok kişiye uygun iş imkanları sunulmaktadır. Bunlar içerisinde kasiyer, satış danışmanı, şarküteri elemanı, güvenlik görevlisi ve kasap pozisyonları başı çekmektedir. Belirttiğimiz pozisyonlar haricinde, öğrenci veya ek iş arayanlar için part time çalışma imkanı sunulurken, engelli vatandaşlarımız için de engelli personel alımları gerçekleştirilmektedir.

Kim Market İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kim ilanlarına iş başvurusu yapmak için takip edebileceğiniz birkaç kanal bulunmaktadır. Kim Market insan kaynakları sayfasından iş başvurusu formu doldurarak müracaatta bulunabilirsiniz. Başvuru formunda sizden; kimlik bilgileri, çalışmak istediğiniz pozisyon, referanslarınız ve başvuru yapmak istediğiniz şubeler gibi bir takım bilgiler istenilmektedir.

 

Kim Market iş ilanları

Kim Market İş Başvurusu Formu

Kim Market iş başvurusu formu doldururken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, belirtmiş olduğunuz bilgilerin güncel ve tutarlı olmasıdır. Aksi taktirde yanlış beyanlarınız kariyerinizin başlamadan bitmesine sebebiyet verebilmektedir.

İş başvurusu yapabileceğiniz kanalların bir diğeri de, Kariyer.net, Yenibiris,com ve Secretcv.com gibi iş ilanları siteleridir. Kim market iş ilanlarını kendi internet sitesinden yayınladığı gibi, bahsi geçen interaktif ilan sitelerini incelediğinizde Kim Market iş ilanlarına rastlayabilirsiniz. İş başvurusu yapmak için belirttiğimiz siteler üzerinden Cv veya diğer adıyla Özgeçmiş oluşturduktan sonra, müracaatınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Kim Market Kariyer.net İş İlanları

Kim Market iş ilanlarının çeşitli kariyer portallarında ve iş arama siteleri üzerinde sıklıkla yayınlandığından bahsetmiştik. Kariyer.net’de bu iş bulma siteleri içerisinde en fazla edilen platformların başında yer almaktadır. Şehir bazlı olarak sıklıkla Kariyer.net üzerinden personel alımlarına devam eden Kim Market, kariyer.net üzerinden kendilerine ulaşan iş başvurularına yine bu site üzerinden geri dönüş yapmaktadır.

Kariyer.net üzerinde Kim Market ilanlarına başvuru yapabilmek için öncelikle Kariyer.net sitesine üye olup, profil hazırlamanız gerekmektedir. E-mail adresiniz ile siteye ücretsiz olarak üye olduktan sonra, sistem sizi otomatik olarak profil sayfanıza yönlendirecektir. Cv ve başvuru formu yerine geçecek olan profil sayfanızı eksiksiz olarak doldurmalı, rakiplerinize karşı sizi bir adım öne çıkaracak olan referans ve sertifikalarınızı belirtmelisiniz.

Profil sayfamızda gerekli düzenlemeleri yaptıktan sonra artık Kim Market ilanlarına başvuru yapmak için hazırsınız diyebiliriz. Site üzerinden yalnızca Kim Market ile sınırlı kalmayıp, site üzerinden personel alımı yapan tüm firmaların iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

İş Başvurusunda İstenilen Belgeler

İnsan kaynakları yapmış olduğunuz başvurunuza olumlu cevap verdiyse eğer, personel kayıtlarınızın ve özlük dosyanızın hazırlanabilmesi için sizden bir takım belgeler istenecektir. Bu belgeler, iş başvuru sürecinde tüm firmaların sizden talep edeceği nitelikte olup, çoğunu e-devlet sisteminden temin edebileceğiniz kolaylıktadır.

 • Nüfus cüzdanı fotokopisi
 • Nüfus kayıt örneği
 • İkametgâh Belgesi
 • Diploma fotokopisi
 • Sağlık raporu
 • Kan grubu kartı
 • Adli sicil kaydı
 • 2 adet resim
 • Aile durumunu bildirir belge
 • Askerlik durumunu gösteren belge
 • İş Sözleşmesi / Hizmet Sözleşmesi
 • SGK işe giriş bildirgesi

Kim Market Çalışma Şartları

Kim Market çalışma şartlarından söz edecek olursak, kurumsal yapısı sayesinde çalışma koşulları ve sosyal haklar yönünden son derece tatminkar düzeydedir. Kim Market çalışma saatleri 08:00 ile 22:00 olduğu için mağazalarında vardiya sistemi bulunmaktadır. Sabah ve akşam vardiyası bulunan firmada, günlük personel çalışma süresi 8 saat ile sınırlıdır. Haftalık 1 gün izin hakkı bulunan Kim çalışanlarının, senelik 2 hafta izin kullanmaktadır.

Çalışma Saatleri
Açılış Saati 09:00
Öğle Arası 12.30 – 13.30
Kapanış Saati 22:00
Resmi Bayramları – Açık
Dini Bayramlar 13:00 – 22:00

Kim Market Personel Maaşları

Kim Market personel maaşları yasaların belirlemiş olduğu asgari ücretten başlayıp, yönetim kadrosu için asgari ücretin 4 katına kadar çıkabilmektedir.

Kasiyer ve depo personeli gibi mağaza çalışanları asgari ücret ile iş başı yaparken, mağazada çalışılan süre ve pozisyona göre değişebilmektedir. Mağaza hedefleri ve kişisel performansa bağlı olarak prim uygulaması yapılan firmada, fazla mesai ve prim ödemeleri ay sonunda personel maaşlarına yansıtılmaktadır.

1 Yorum

Adem

Kasım 19, 2019

Manav elemanıyım

Cevapla

Leave a Reply