McDonald’s Ekip Üyesi İş İlanları ve İş Başvurusu Formu Yayınlandı

McDonalds Ekip Üyesi İş İlanları
McDonalds Ekip Üyesi İş İlanları ve İş Başvurusu

McDonald’s Ekip Üyesi iş ilanları yayınlandı! 2020 İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları McDonald’S insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Eleman – personel alımlarıyla ilgili detaylar ve McDonald’s 2020 İş Başvurusu Formu sayfamızda!

Mc Donalds Ekip Üyesi İş İlanları

Mc Donalds Ekip Üyesi İş İlanları ve İş Başvurusu

McDonald’s Ekip Üyesi İş İlanları ve Başvuru Formu

McDonald’s, kurulduğu günden bu güne büyümesine aralıksız olarak devam etmiştir. Günümüzde dünyanın dört bir yanında 120’den fazla ülkede 34 bini aşkın restoranı ile hizmet vermeye devam etmektedir. Müşterilerine kaliteli bir hizmet vermeye devam edebilmek adına sık sık eleman alımı gerçekleştirmektedir.

McDonald’s iş ilanları online olarak yayınlanmaktadır. McDonald’s bünyesinde çalışmak isteyen adaylar firmanın resmi internet sitesinde yayınlanmakta olan başvuru formunu doldurarak McDonald’s iş başvurusu sürecini başlatabilirler.

İnsan kaynakları yetkilileri, firma bünyesine gelen başvuruları değerlendirerek olumlu olan adaylara mülakat daveti yapmaktadır. Mülakatların ardından işe alınan adaylara iş teklifi yapılmaktadır. Böylece McDonald’s iş başvurusu süreci sona ermektedir.

McDonald’s İş Başvurusu ve Personel Alımları

McDonald’s bünyesinde bulunan kariyer yolları önceden belirlenmiştir. McDonald’s bünyesinde çalışacak olan her aday işe başlamadan önce ve çalışmaya başladıktan kısa bir süre boyunca pek çok eğitim programına katılmaktadır. Çalışma hayatlarına restoran oryantasyonu ile başlamaktadır. Bunun yanında yıldız sistemi adı verilen bilgi ve performans artışını ödüllendiren bir sistem de bulunmaktadır.

McDonald’s ekip üyesi pozisyonu, restoran için başlangıç pozisyonudur. Bu pozisyon part time ve ful time çalışma imkanı da tanımaktadır. Esnek çalışma saatleri içeren iş pozisyonu, çalışanlara kendi programlarını yapabilme imkanı sunmaktadır. McDonald’s bünyesinde kariyer sahibi olmak isteyen adaylar, ekip üyesi pozisyonu ile başlayarak hedefleri için bir adım atabilirler.

McDonald’s Ekip Üyesi İş Tanımı Hakkında

Mc Donalds Ekip üyesi iş başvurusu

Mc Donalds Ekip Üyesi Başvuru Şartları

McDonald’s ekip üyesi iş ilanları, iş tanımı hakkında da bilgi vermektedir. Ekip üyesi iş pozisyonu; takım çalışmasına uyumlu, dinamik ve çalışkan, müşteri memnuniyetini önemseyen adayların başvurusuna açıktır. Bu pozisyonda çalışmak isteyen adayların en az 16 yaşından gün almış olmaları gerekmektedir.

İş Başvurusu Yapmak İçin Tıklayınız
Diğer Mc Donalds İş İlanları İçin Tıklayınız.

İşe Girerken İstenilen Belgeler Nelerdir?

Yapmış olduğunuz iş başvurusuna olumlu geri dönüş alıp, personel alımı yapılacağı tarafınıza bildirildiyse eğer yolun en stresli kısmını aştınız demektir. Buna rağmen işe giriş işlemlerinizin yapılabilmesi için teslim etmeniz gereken işe giriş evrakları bulunmaktadır. Bu işe girerken istenilen belgeler firma yapısına göre değişkenlik gösterse de genel hatları ile E-devlet uygulamasından kolaylıkla temin edebileceğiniz türdedir.

İşe giriş işlemlerinizin yapılabilmesi için gerekli olan bu belgeler şu şekildedir.

 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
 • Nüfus Kayıt Örneği
 • Mezuniyet Belgesi
 • Sağlık Raporu
 • Kan Grubu Kartı
 • Sabıka Kaydı ve Adli Sicil Kaydı
 • Vesikalık Fotoğraf
 • Aile Durum Bildirim Formu
 • Askerlik Durum Belgesi
 • İş Sözleşmesi ve Hizmet Sözleşmesi
 • SGK Tescil ve Hizmet Dökümü

Leave a Reply