QNB Finansbank Çalışma Saatleri 2021! QNB Finansbank Cumartesi Açık mı?

QNB Finansbank Çalışma Saatleri
QNB Finansbank Çalışma Saatleri - Finansbank Mesai Saatleri

QNB Finansbank çalışma saatleri ve Finansbank şubelerindeki işleyişi incelediğimiz yazımızda; mesai saatlerinden şube açılış – kapanış saatlerine, iletişim ve çağrı merkezi numaralarından resmi ve dini bayram tatilleriyle ilgili bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

QNB Finansbank Çalışma Saatleri ve Firma Hakkında

Türkiye’de halka açılan ilk özel sektör bankası olan Finansbank, 1987 tarihinde Hüsnü Özyeğin tarafından kurulmuştur. 2016 yılında Katar’ın en büyük bankalarından biri olan Qatar National Bank S.A.Q tarafından satın alınmıştır. 4 ay sonra adı QNB Finansbank olarak değiştirilmiştir.

qnb finansbank çalışma saatleri

QNB Group’a bağlı olarak faaliyet gösteren banka, 1999 yılında ilk taksitli kredi kartı “Galaxy Card”ı piyasaya sürmüştür. Bankanın 2001 yılında uyguladığı taksit atlat ve puanlarla mil kazanma kampanyaları müşteriler tarafından büyük ilgi görmüştür. Galaxy Card’ın adı daha sonradan değiştirilerek CardFinans olmuştur. Dört yılda en fazla visa karta sahip banka haline gelmiştir.

2019 yılı itibarıyla toplamda 642 şubesi ve yaklaşık 12.000’den fazla çalışanı ile hizmet veren QNB Finansbank açılış-kapanış saati en çok merak edilen bankalardan biridir. Bankacılık sektöründe hizmetleri ile büyüyerek özel bankalar arasında 5. sıraya yükselen banka, bireysel bankacılığı geliştirmiştir.

Popüler İş İlanları
A101 İş İlanları 2021
Ülker İş İlanları 2021
Bim Market İş Başvurusu 2021
Şok Market İş İlanları 2021
CarrefourSA İş Başvurusu

Finansbank Mesai Saatleri! Finansbank Kaçta Açılıyor

QNB Finansbank’ta mesai her gün sabah 09.00’da başlamaktadır. Saat 12.30’da öğle tatili veren banka, saat 13.30’da tekrar mesaiye başlamaktadır. Bu saatler arasında hizmet vermeyen QNB Finansbank çalışma saatleri saat 17.30’da son bulmaktadır. QNB Finansbank açılış-kapanış saati genellikle ülkemizdeki diğer bankalarla aynıdır. İstanbul’da bulunan bazı QNB Finansbank şubeleri cumartesi günleri çalışmaktadır.

QNB Finansbank Çalışma Saatleri

Finansbank Hafta Sonu ve Resmi Tatiller

QNB Finansbank, Ramazan ve Kurban Bayramı gibi dini bayram tatilleri ile 23 Nisan, 19 Mayıs, 30 Ağustos ve 29 Ekim gibi milli bayramlarda hizmet vermemektedir. Bunun yanı sıra 1 Ocak, 1 Mayıs, 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde de müşterilerine hizmet vermemektedir. İdari tatil sayılan günlerde ise banka mesaisine devam etmektedir. QNB Finansbank çalışma saatleridışında banka müşterileri işlemlerini ATM’ler ve internet şubelerinden gerçekleştirebilmektedirler.

Bankanın çalışma saatleriyle ilgili yazımızın sonuna gelirken, QNB Finans bankasıyla ilgili ilginizi çekebilecek QNB FinansBank İş ilanları başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

QNB Finansbank İletişim Bilgileri

Şirket ÜnvanıQNB Finansbank A.Ş.
Sorumlu KişilerQNB Finansbank Üst Yönetimi
Ticaret Sicil No237525
Mersis No0388-0023-3340-0576
Merkezinin Bulunduğu YerEsentepe Mahallesi Büyükdere Caddesi Kristal Kule Binası No:215 Şişli – İstanbul
Bize YazınSizi Dinliyoruz
Telefon No0 (212) 318 50 00
Yer SağlayıcıQNB Finansbank A.Ş. (Yer Sağlayıcı Belge No: 664)
Web Sitesiwww.qnbfinansbank.com
Kayıtlı E-Posta (KEP) Adresi[email protected]
Üyesi Olduğu Sektörel KuruluşlarTBB www.tbb.org.tr
TSPB www.tspb.org.tr
BKM www.bkm.com.tr
Denetim MerciiBDDK www.bddk.org.tr

BDDK İletişim Bilgileri

BDDK AdresBankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu Büyükdere Caddesi No: 106 Şerbetçi İş Merkezi Esentepe Şişli – İstanbul
BDDK Telefon0 (212) 214 50 00-01
BDDK Fax0 (212) 216 09 92
Kayıtlı E-Posta (KEP) Adresi[email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.