Şehzade Market İş Başvurusu ve Açık Pozisyonlar!

Şehzade market iş ilanları
Şehzade market iş başvurusu

Şehzade market; kasiyer, reyon elemanı ve depo personeli gibi birçok pozisyon için iş ilanları yayınladı! Şehzade Market iş ilanları ve personel alımı yapılacak pozisyonlar hakkında bilgiler vereceğimiz yazımızda; iş başvurusu formu, açık iş pozisyonları, çalışma koşulları ve personel maaşları ile ilgili detaylara ulaşabilir, Şehzade Market iş başvurusu formu doldurarak, müracaatta bulunabilirsiniz.

Şehzade Market İş İlanları

Şehzade Market, belirli aralıklarla personel kadrolarında oluşan eleman ihtiyaçlarını karşılamak adına Kasiyer, reyon elemanı ve satış danışmanı ilanları gibi başlıklarla iş ilanları yayınlamaktadır.

Şehzade market iş ilanlarına baktığımızda en dikkat pozisyonların başında kasiyer ve reyon elemanı ilanları dikkat çekmektedir. Bu konumlar için yayınlanan iş ilanları çoğunlukta olup, en fazla ihtiyaç duyulan pozisyonlar olmaktadır.

kanunlara göre  engelli personel çalıştırma zorunluluğu gereği engelli personel ilanları da yayınlayan Şehzade Market, aynı zamanda part time çalışan ve stajyer eleman alımı da yapmaktadır.

Şehzade Market İş Başvurusu Formu

İş başvurusu yapacak olanların ulaşmakta en çok zorlandıkları şey büyük ihtimalle iş başvurusu formları olmaktadır. Şehzade Market iş başvuru formuna sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. İş başvuru formu doldurma hakkında kısa bilgi vermek gerekirse eğer, kimlik bilgilerinizin yanı sıra tercih ettiğiniz şube, deneyimleriniz, referanslarınız ve başvuruda bulunmak istediğiniz iş pozisyonu gibi doldurmanız gereken maddeler bulunmaktadır.

Şehzade Market İş Başvurusu Formu

Şehzade Market Açık İş Pozisyonları

Şehzade Market insan kaynakları kasiyer, kasap elemanı, manav elemanı, depo personeli ve ofis pozisyonlarında görevlendirilmek üzere iş başvurularını değerlendirmektedir.

Şehzade Marketin personel alımı yaptığı pozisyonlar içerisinde, mağaza çalışanlarının yanı sıra; muhasebe uzmanı, satın alma personeli, bilgi işlem uzmanı ve yönetici adayları içinde duyurular yapılmaktadır.

Şehzade market iş ilanları

Şehzade market iş başvurusu

Personel alımları yaparken tecrübeli elemanlardan yana tercihler yapmaya gayret gösteren Şehzade Market, deneyimsiz başvuru sahiplerini kısa süreliğine eğitim sürecinden geçirmektedir. geçirilen süre zarfında firma prensiplerine uygun çalışma performansı gösteren kişiler arasından eleman alımları gerçekleştirilmektedir.

Firma ilanları ile ilgili bilgileri incelerken, dilerseniz market sektöründeki diğer iş ilanlarını Market İş İlanları sayfamızdan ulaşabilir, karşılaştırmalarda bulunarak sektör hakkında daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Şehzade Market iş ilanlarında yayınlanan açık iş pozisyonlarını ve personel alımı yapılan Şehzade Market şubelerini aşağıdaki tablomuzdan inceleyebilirsiniz.

Şube AdıPozisyon
Kayseri / Merkez ŞubesiKasiyer – Orta Reyon Personeli- Manav
Kayseri / Gültepe ŞubesiDepo Elemanı – Manav-Şarküteri-Şoför
Kayseri / Manolya ŞubesiŞarküteri Elemanı – Kasiyer
Kayseri / Sanayi ŞubesiSatış Elemanı-Kasap-Temizlik Elemanı
Kayseri / Cumhuriyet ŞubesiKasiyer – Üretim Personeli
Kayseri / Ziya Gökalp ŞubesiKasap – Kasiyer – Depo Elemanı
Kayseri / Serkent ŞubesiManav – Kasiyer – Kasap – Satış Elemanı
Kayseri / Bağdat ŞubesiManav – Şarküteri – Kasap – Kasiyer
Kayseri / Hürriyet ŞubesiŞarküteri Elemanı – Kasiyer
Kayseri / Toki ŞubesiŞarküteri Elemanı – Kasiyer – Manav
Kayseri / Belsin ŞubesiÜretim Personeli – Kasiyer – Kasap
Kayseri / Fatih Şubesi Kasap – Manav – Kasiyer – Şoför
Kayseri / Altınoluk ŞubesiManav – Şarküteri – Kasap – Kasiyer

Şehzade Market İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş başvurusu yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan bir tanesi, başvuru formunu doldururken son derece dikkatli olmalı ve çelişkili veya yanlış beyanlarda bulunmamaya gayret göstermelisiniz. Çünkü personel alımı esnasında mülakatlar yapılacaktır ve başvuru formunuzda beyan ettiğiniz bilgilerle ilgili sorular yöneltilmesi kuvvetle muhtemeldir.

İş başvuru formu doldurma ile ilgili kısa bilgilendirmenin ardından, sıra geldi “Şehzade Market iş başvurusu nasıl yapılır?” sorusunu yanıtlamaya. Bunun için izleyebileceğiniz birkaç yol bulunmakla birlikte en basiti, yazımızın altında belirttiğimiz bağlantıdan, Şehzade Market iş başvuru formunu doldurup iş başvurusu yapmanızdır.

Alternatif yollara başvurmayı seçecek olursanız eğer, firmanın insan kaynakları sayfasından veya çeşitli iş başvurusu portalları aracılığı ile Şehzade Market insan kaynakları birimine başvurunuzu ulaştırabilirsiniz.

Şehzade Market İş Başvurusu Yapmak İçin TIKLAYINIZ

Başvuru Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Şehzade Market iş ilanlarının birçok platformda ve Şehzade Market şubelerinde duyurulduğundan bahsetmiştik. Peki iş başvurusu yaparken nelere dikkat etmeli? Cv ve başvuru formu nasıl doldurulmalı?

Öncelikle başvuru yapmadan önce Cv yani diğer adıyla Özgeçmiş hazırlamalısınız. Zira firma sizden başvuru formuna ek olarak sizden Cv talep edebilir. Hazırlamış olduğunuz Özgeçmişin eksiksiz ve güncel olması yararınıza olacaktır.

Almış olduğunuz kurs ve seminerlere ait sertifikaları başvuru formunda belirtmeli, özellikle referans göstereceğiniz kişi veya kurumların iletişim adreslerini belirtmeniz faydalı olacaktır.

Şehzade Market Maaşları ve Çalışma Şartları

Şehzade Market ile ilgili en merak edilen konulardan bir tanesini Şehzade Market çalışma saatleri oluşturmaktadır. Sabah 08:00′ de açılan mağaza kapıları, akşam 10:00′ da kapanmaktadır. Bu nedenle çift vardiya bulunan mağaza içerisinde sabahçı ve akşamcı grupları yer almaktadır.

Çalışma Saatleri
Açılış Saati 09:00
Öğle Arası 12.30 – 13.30
Kapanış Saati 22:00
Resmi Bayramları – Açık
Dini Bayramlar 13:00 – 22:00

Firma çalışanlarının günlük 8 saatlik mesai saatini doldurması gerekmektedir ve haftada 1 gün istirahat eden çalışanların, bir senelik çalışma süresinin dolması durumunda, 14 günlük yıllık izin hakları doğmaktadır.

Şehzade Market eleman maaşları yeni işe başlayanlar için asgari ücretten başlayıp, yönetim katına varıncaya kadar dört katına kadar ulaşabilmektedir.

Şehzade Market çalışma saatlerinden kasiyer ve satış danışmanı maaşlarına kadar incelediğimiz birçok konuyu aşağıdaki tablomuzda bulabilirsiniz.

Leave a Reply