Tat Gıda İş İlanları! 2021 Tat Gıda İş Başvurusu Formu ve Eleman Maaşları!

Tat Gıda iş ilanları yayınlandı! Tat iş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları Tat Gıda insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Eleman ve personel alımlarıyla ilgili detaylar ve Tat Gıda İş Başvurusu Formu sayfamızda!

Tat gıda iş ilanları
TAT Gıda İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Facebook    Twitter     İnsan Kaynakları     İnternet Adresi     BAŞVUR

Tat Gıda İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Tat Gıda, 1967 yılında Bursa Kemalpaşa’da kurulmuştur. Günümüzde Kemalpaşa dışında Karacabey, İzmir Torbalı fabrikalarında domates ürünleri, mayonez ve konserve çeşitleri ile hizmet vermektedir. Tat Gıda, çevre bilincine sahip olan bir Koç Holding markası olarak faaliyet göstermektedir. Tarıma verdiği destek ile çevreye zarar vermeden üretim yapmaktadır. Ambalaj atıklarının geri kazandırılmasını önemseyen ve devlet kurumlarıyla beraber çalışmalar yapan Tat Gıda, kendi bünyesinde çalışan personellere de çevre bilinci konusunda eğitim vermektedir. Sürekli ve güncel olarak yayınladığı Tat Gıda iş ilanları ile personel alımı yapmaktadır.

Tat Gıda Mali İşler Uzmanı İş İlanları

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Koç Holding bünyesinde faaliyet gösteren Bursa Mustafakemalpaşa Konserve işletmesi için çalışma arkadaşları aranmaktadır.

Genel Nitelikler

 • Üniversitelerin İktisat, İşletme, Maliye bölümlerinden mezun,
 • Muhasebe süreçlerinde tecrübeli, tercihen üretim işletmelerinde çalışmış
 • Tek Düzen hesap planına hakim
 • İletişim becerileri yüksek, analitik ve problem çözme becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın
 • Yasal Mevzuat ve uygulamalarında bilgi sahibi
 • MS Office ve SAP uygulamalarına hakim( excel ileri seviyede olmalı)
 • Sorumluluk sahibi ve disiplinli
 • B Sınıfı ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
 • Bursa Bölgesinde ikamet eden, seyahat engeli olmayan

İş Tanımı

 • Üretim yerimizde oluşan günlük muhasebe kayıtlarının tutulması (fatura, makbuz giriş) ve raporlanması
 • Muhtasar Beyanname, BA/BS beyannamesinin verilmesi, cari hesap mutabakatının yapılması
 • e-fatura, e-arşiv, e-müstahsil, e-irsaliye, e-kesinti süreçlerinin takip edilmesi ve raporlanması
 • Aylık Üretim işletme Raporların hazırlaması ve sunulması
 • Resmi Kurumlarla mali konuların takibi ve sonuçlandırılması
Aday Kriterleri
Tecrübe
En az 2 yıl tecrübeli adaylar
Eğitim Seviyesi
Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü
Gıda, Hızlı Tüketim Malları
Departman
Muhasebe
Çalışma Şekli
Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi
Uzman
Personel Sayısı
Belirtilmemiştir
Ülke/Şehir
Bursa
İş Başvurusu

Tat Gıda Üretim Planlama Takım Lideri İş İlanı

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

GENEL NİTELİKLER 

 • Üniversitelerin tercihen Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, 
 • SAP programına hakim (PP,MM,WM),
 • MS Office programlarını İleri seviyede kullanabilen, 
 • İyi derecede İngilizce bilen, 
 • Bursa ve/veya Mustafakemalpaşa’ da ikamet eden/edebilecek olan.

İŞ TANIMI

Koç Holding bünyesinde faaliyet gösteren Tat Gıda San. A.Ş.ye ait Konserve İşletmeleri’ ndeÜretim Planlama Takım Lideriolarak görevlendirilmek üzere, 

 • Sezonluk üretim planı yapmak ve yardımcı malzeme ihtiyaçlarını satınalmanın belirlediği tedarikçilerden tedarik etmek,
 • Sürekli üretimler için aylık ve haftalık üretim planlarının yapılması ve bağlı çalışanlar ile sürecin yönetilmesi,
 • Günlük üretim planlarının yapılması ve bağlı çalışanlar ile sürecin yönetilmesi,
 • Fason ürünler için aylık satışa göre ihtiyaçların belirlenerek satınalmanın belirlediği tedarikçilerden tedarik edilmesi ve bağlı çalışanlar ile sürecin yönetilmesi,
 • Bütçe ve Uzun vadeli planlar kapsamında Kapasite kontrol analizlerinin yapılması ve ihtiyaç halinde yatırım talebinde bulunulması,
 • Kaynak iş gücü planlaması yapılması ve bağlı çalışanlar ile sürecin yönetilmesi,
 • Malzeme depo, depo yönetimi ve denetimi süreçlerine hakim
 • Minimum 5 yıl tecrübeli arkadaşlar arıyoruz.
Aday Kriterleri
Tecrübe: En az 5 yıl tecrübeli adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Gıda, Hızlı Tüketim Malları
Departman: Tedarik Yönetimi
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Orta düzey yönetici
Ülke/Şehir: Bursa
İş Başvurusu

Tat Gıda İşe Alım Süreci Nasıl İşler?

Tat Gıda bünyesinde çalışmak isteyen adaylar, firmanın resmi internet sitesinde yer alan iş ilanlarına başvuruda bulunarak işe alım sürecini başlatabilirler. Ayrıca, firmanın anlaşmalı olduğu kariyer portallarında yayınlanan Tat Gıda iş ilanlarına da iş başvurusu yapılabilmektedir. Tat İş başvurusu talepleri olumlu olarak değerlendirilen adaylar, Tat Gıda İnsan Kaynakları İşe Alım Departmanı tarafından görüşmeye davet edilir.

Tat iş görüşmesine davet edilen adaylar, insan kaynakları yetkilileri ile, başvurdukları açık iş pozisyonlarının gerektirdiği yetkinlikler hakkında sorulara tabi tutulmaktadır. Mülakat aşaması olumlu olarak değerlendirilen adaylara insan kaynakları yetkilileri tarafından iş teklifinde bulunulur. Böylece Tat Gıda işe alım sürecini tamamlamış olurlar.

Tat Gıda Kariyer.net İlanları

İşsizlik küresel anlamda bir sorun gibi gözükse de aslında çözüm basit. Kariyer.net, iş arayanların ülkemizde başvurduğu bir numaralı sitedir. Sizde yüz binler gibi iş arıyorsanız ya da iş yeriniz için eleman alımı yapmak istiyorsanız Kariyer.net aradığınız adrestir.

İş arama süreniz boyunca Tat Gıda iş ilanları dikkatinizi çektiyse ve aradığınız işin bu olduğunu düşünüyor iseniz, Kariyer.net adresine üye olun ve Tat Gıda iş ilanı sayfasından gerekli olan başvuru formunu tamamlayın ve gönderin.

Kriterleri sağlıyorsanız ya da Tat Gıda için aranan eleman iseniz beklemede kalın. Tat Gıda eleman alımı için sizi uygun görmesi halinde başvuru formunda vermiş olduğunuz bilgilerle sizlere ulaşır.

Tat Gıda İş Başvurusu İçin Boş Cv Örneği Doldur

İş arıyor ve çeşitli firmalara daha önceden iş başvurusu yaptıysanız eğer, sizden öncelikle Cv talebinde bulunduklarına şahit olmuşsunuzdur. Uzun süredir iş arıyorsanız eğer bu konu hakkında bilgi sahibi olduğunuzu tahmin etmek çokta zor değil aslında.

Fakat iş ararken veya iş başvurusu yapmadan önce boş Cv örneği arayan pek çok kişi bulunmaktadır. Sayfamızda yer alan boş cv örneklerinden bir tanesini bilgisayarınıza indirerek, hemen özgeçmiş hazırlayabilirsiniz.

Cv doldururken dikkat etmeniz gereken en önemli noktaların başında düzenli ve güncel bilgilerinizi anlatan bir cv göndermenizdir. Zira ilk intiba açısından sunmuş olduğunuz öz geçmiş sizin tercih edilmenizi sağlayabilecek en önemli dökümandır.

Tat Gıda Çalışma Şartları Nelerdir?

Tat gıda iş ilanları
Tat Gıda İş İlanları ve Çalışma Şartları

Tat Gıda bünyesinde bulunan çalışanların, çalışma saatleri 08.30 – 17.30 arasındadır. Böylece günlük 9 saati tamamlamış olurlar. İşletmelerde vardiyalara göre farklı çalışma saati uygulamaları yürütülebilir. Vardiyalı çalışma sistemi uygulanarak çalışanlarına en uygun çalışma saatlerini sunmayı amaçlamaktadır.

Tat Gıda çalışanlarının İş Kanunu’na uygun olarak belirlenmiş olan izin hakları bulunmaktadır. 1 yılını doldurmuş olan tüm çalışanların yıllık izin hakları bulunmaktadır. Toplu İş Sözleşmeleri kapsamında farklı uygulamalar da gerçekleştirilebilir.

Tat Gıda şirketinde, Koç Topluluğu iş değerlendirme sistemi aracılığı ile tüm beyaz yakalı çalışanlar tarafından gerçekleştirilmekte olan işler, iş yükü ve sorumluluk seviyelerine göre kademelendirilmiştir. Ücretlendirme sistemi, iş değerlendirme sonuçları ve Koç Holding’in ücret politikaları üzerine kurulmuştur. Çalışanların performansına ve ülkedeki enflasyon oranına dayalı olarak çalışanlara ödenen ücretlere artış uygulanmaktadır. Personel maaşları, yıllık 16 brüt maaş olarak ödenmektedir.

Çalışanların tümü sigortalı olarak görev yapmaktadır. Sosyal Güvenlik Kurumu’nun sağladığı sağlık hizmetlerinin yanı sıra, Koç Holding Emekli ve Yardım Sandığı Vakfı’na üye olmaları takdirinde farklılaşan özel sağlık sigortası ve ferdi kaza sigortası olanakları sağlanmaktadır. Aynı zamanda, iş yeri doktoru imkanı da bulunmaktadır.

Tat Gıda çalışanları, firmanın sağladığı sağlık olanakları haricinde yemek ve servis olanağına da sahiptir. İşletmeler içerisinde yer alan kafeteryalar çalışanlar için kullanıma açıktır. Çalışanların ikametgah durumuna uygun olarak servis hizmeti sunulmaktadır. Böylece çalışanların günlük ulaşım ve yemek masrafları da şirket bünyesi tarafından karşılanmış olmaktadır.

Tat Gıda, çalışanlarının sosyal hayatı ile de yakından ilgilenmektedir. Çalışanları için birçok kültürel ve sportif etkinlik düzenlemektedir. Kültürel etkinlikler için kurulmuş olan Tataktif Klübü, şirket içinde ve işletmelerde toplu etkinlikler düzenlenmesiyle faaliyet göstermektedir. Firma, Koç Topluluğu Spor Şenliğine tenis, masa tenisi, basketbol ve futbol takımları ile katılım sağlayarak yeni faaliyetlere imza atmaktadır.

Tat Gıda Çalışan Adaylarında Aranan Nitelikler Nelerdir?

Tat Gıda, bünyesine kazandıracağı yeni çalışanlarında bazı nitelikler aramaktadır. Bunlardan ilki ve önemlisi, başvurulan açık iş pozisyonunun gerektirdiği üniversite ve bölümlerinden mezun olmuş olmaktır. Üretim konusunda deneyimli ve müşteri odaklı çalışabilen adaylar tercih edilecektir. Vardiyalı sistemle çalışabilecek ve esnek çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek adaylara öncelik tanınacaktır.

Tat İletişim Adresleri

Tat, sizlerin istekleri ve eleştirileri doğrultusunda yıllardır köklü bir firma olarak ilerlemeye devam ediyor. Bize aşağıdaki iletişim kanallarımızdan görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz. 

Genel Müdürlük
Adres : Taşdelen Mahallesi Sırrı Çelik Bulvarı No:7
ÇEKMEKÖY- İSTANBUL
Telefon : 0 216 430 00 00
Faks : 0 216 430 80 11
Tüketici Danışma Hattı : 0 850 211 89 00

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.