Tchibo Çalışma Saatleri 2021! En Güncel Çalışma Saatleri

tchibo çalışma saatleri
Tchibo Çalışma Saatleri - Tchibo Mesai Saatleri

Tchibo çalışma saatleri ve Tchibo şubelerindeki işleyişi incelediğimiz yazımızda; mesai saatlerinden şube açılış – kapanış saatlerine, iletişim ve çağrı merkezi numaralarından resmi ve dini bayram tatilleriyle ilgili bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

Tchibo Çalışma Saatleri ve Firma Hakkında

Almanya’nın Hamburg kentinde 1949 yılında kurulan Tchibo, dünyada Starbucs ile birlikte en büyük kahve üreticisidir. Tchibo, Almanya’da en fazla tüketilen kahve markası oldu. Kurulduğu günden bu yana büyümesini sürdüren Tchibo, zamanla ev, dekorasyon, moda ve spor koleksiyonları ile gelişerek büyümüştür. Dünya genelinde 1.000’den fazla mağazası bulunan bu Alman devi, ilk mağazasını 1955 yılında Hamburg’da açtı.

Tchibo çalışma saatleri

Türkiye’de 56 mağazası olan Tchibo’nun Avrupa ülkelerinde 9 adet internet mağazası bulunmaktadır. İnternet üzerinden online olarak da hizmet veren mağaza, bir insanın ihtiyaç duyabileceği her ürünü satmaktadır. İade konusunda gösterdiği hassasiyet ile diğer firmalara örnek olan Tchibo açılış-kapanış saati internet üzerinde sıkça araştırılmaktadır.

Tchibo, “her zaman yeni, her zaman farklı” sloganıyla müşterilerine her hafta yeni bir koleksiyon sunmaktadır. Ürünlerin çoğu kendi tasarım ekibi tarafından geliştirilir ve sıkı bir kalite kontrolden geçirilir. Ürünlerde kalite fikir aşamasında başlayarak Tchibo’ya özel olarak üretilir. Tasarım ekibi ürünleri yüksek kalitede ve uygun fiyatlı olacak şekilde tasarlamaktadır.

Popüler İş İlanları
A101 İş İlanları 2021
Ülker İş İlanları 2021
Bim Market İş Başvurusu 2021
Şok Market İş İlanları 2021
CarrefourSA İş Başvurusu

Tchibo Mesai Saatleri! Tchibo Kaçta Açılıyor

Ülkemizde yer alan Tchibo mağazalarının tamamı AVM’lerin içerisinde olduğu için Tchibo çalışma saatleri genellikle AVM’lerin açılış kapanış saatleriyle aynıdır. Tchibo açılış-kapanış saati, AVM’lerin açılış saati olan sabah saat 10.00’da başlar ve akşam AVM’nin kapanış saati olan saat 22.00’de son bulur. Haftanın her günü açık olan mağazada öğle tatili molası bulunamamaktadır. Çalışanlar dönüşümlü olarak yemek molalarını kullanırlar.

tchibo çalışma saatleri

Tchibo Hafta Sonu ve Resmi Tatiller

Hafta içi olduğu gibi hafta sonlarında da Tchibo mesai saatleri sabah 10.00 ile akşam 22.00 saatleri arasındadır.  Resmi tatil ve dini bayramlarda Tchibo çalışma saatleri yine AVM’lerin çalışma saatleri ile paralel olarak aynıdır. Sadece dini bayram tatili günlerinde birinci gün mağazalar biraz geç açılır.

Bankanın çalışma saatleriyle ilgili yazımızın sonuna gelirken, firmayla ilgili ilginizi çekebilecek Tchibo İş ilanları başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

İletişim

Tchibo Kahve Mamülleri Dağıtım ve Pazarlama Tic. Ltd. Şti. My Office Binası, Barbaros Mah. Çiğdem Sk. No:1-7 /Ataşehir /İstanbul
www.tchibo.com.tr
Servis ve Yardim
Telefon numarası: Müşteri Hizmetleri – 444 28 26
(Haftanın 7 günü 09:00 – 19:00 saatleri arasında)
(Aramalarınız Türkiye’nin her yerinden tarifenize ait şehiriçi konuşma ücreti olarak ücretlendirilir)
Elektronik e-posta: [email protected]
Sorularınız için iletişim formumuzu doldurarak bize 7/24 ulaşabilirsiniz.
Tchibo Kahve Mamülleri Dağıtım ve Pazarlama Tic. Ltd. Şti. My Office Binası, Barbaros Mah. Çiğdem Sk. No:1-7 /Ataşehir /İstanbul
Kep adresi: [email protected]
Müdürler Kurulu: Thomas Linemayr (Müdür), Ulf Brettschneider, Ines von Jagemann, Dr. Jens Köppen
Denetleme kurulu başkanı: Michael Herz
Mersis No: 0 8330 4244 0300012
Ticaret Unvanı: Tchibo Kahve Mamulleri Dağıtım ve Pazarlama Ticaret LTD. ŞTİ.
Meslek Odası: İstanbul Ticaret Odası (“Üyesi olduğumuz İstanbul Ticaret Odası’nın üyeleri için geçerli davranış kurallarına >http://www.ito.org.tr/ adresinden ulaşılabilir.)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.