UCZ Market İş İlanları ve İş Başvurusu Formu 2020!

Ucz İş Başvurusu
Ucz İş İlanları

Ucz Market iş ilanları firmanın insan kaynakları sayfasında yayınlanıyor! Peki Ucz iş ilanları detayları neler? Ucz Market iş başvurusu formu doldurma ve personel alımı yapılan pozisyonlar hangileri? Part time ve engelli iş ilanları için başvuru şartları nelerdir? Personel maaşları ve Ucz kariyer fırsatları gibi birçok sorunun cevabı yazımızda!

UCZ Market İş İlanları

UCZ Market İş İlanları

UCZ Market İş İlanları

Ucuz market alışverişi prensibini kurulduğu günden bu yana başarıyla hayata geçiren Ucz Market, çok sayıda personel alımı ve eleman alımı yapacaktır. Sunduğu kariyer fırsatları ile birçok kişiye iş olanakları sağlayan firma, temel firma pozisyonlarının yanı sıra engelli ve part time eleman ilanları ile birçok kişiye ek iş fırsatı sunmaktadır.

Ülkemizdeki mağaza sayısını her geçen gün arttırmaya devam eden Ucz Market, mevcut ve yeni açılan şubelerine kasiyer, satış danışmanı, depo elemanı ve mağaza sorumlusu olmak üzere bay – bayan eleman aramaktadır.

Ucz Market iş ilanları sayfasında bahsedilen konulardan bir tanesi de, iş başvurusu sahiplerinde aranılan özellikler ve başvuru şartlarıdır. Ucz insan kaynakları birimi eleman alımlarında son derece dikkatli ve seçici davranmaktadır. Firma prensipleri ve iş disiplinlerini benimsemiş başvuru sahiplerinin tercih sebebi olduğunu özellikle belirten insan kaynaklarının, işe alımlarda aradığı iş başvuru şartları şu şekildedir.

 • Tecrübeli ya da Tecrübesiz
 • İlk Öğretim (Mezun)
 • Lise (Mezun)
 • Ön Lisans (Mezun)
 • Üniversite(Mezun)
 • Yoğun Çalışma Temposuna Uygun
 • Pozisyonunda ve Sektörün de Deneyimli
 • İnsan İlişkilerinde Başarılı, Çalışkan ve Azimli
 • Askerlik Hizmetini Tamamlamış ya da Muaf

UCZ Market İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ucz Market iş ilanlarında belirtilen; kasiyer, depo elemanı, mağaza sorumlusu veya genel mağaza görevlisi gibi personel alımı yapılan pozisyonlardan herhangi birine başvuruda bulunacaksanız eğer, Ucz iş başvurusu formuna sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Başvuru kanalları yalnızca bununla sınırlı değil. Kariyer.net, Yenibiris.com ve Secretcv.com gibi iş ilanları sitelerini incelediğinizde, Ucz Markete ait birçok iş ilanına rastlayabilirsiniz.

İş başvurusunda bulunmadan önce dilerseniz; Bim, A101 ve Şok Market gibi sektördeki diğer firma ilanlarına Market İş İlanları sayfamızdan ulaşabilir, gerekli karşılaştırmalarda bulunarak, iş başvurusu yapabilirsiniz.

UCZ Market İş Başvurusu

İş Arama Süreciyle İlgili Tavsiyeler

Buraya kadar yazımızı takip ettiyseniz eğer UCZ Market tarafından yayınlanan iş ilanlarıyla ilgili bir çok detaya ulaşmış, hatta iş başvurusu yapmış bile olabilirsiniz. Firma hakkında çalışma şartları ve personel maaşlarıyla ilgili detaylı bir yazı hazırlamış olsak da, çalışma saatleri ve sosyal haklar bakımından bulunacağınız lokasyona göre değişkenler olabilmektedir.

Gerekli adımları takip ederek UCZ Market’e müracaatınızı gerçekleştirdi iseniz, bu aşamadan sonra tabi ki firmadan geri dönüş beklemekten başka yapabileceğiniz fazla bir şey kalmamaktadır. Elbette bu bekleyiş çok fazla sürmeyecektir. En fazla 5 iş günü içerisinde yapılan iş başvurularına geri dönüş yapan UCZ Market, yazılı başvuruların ardından personel alımı yaparken adayları mülakat için çağırmaktadır.

İşin birde olumsuz tarafı var tabi ki. Yapmış olduğunuz iş başvurusuna çeşitli sebepler yüzünden olumsuz sonuç alabilirsiniz. Bunun birçok sebebi olabilmesine rağmen, genel olarak UCZ Market gibi firmalarda olumsuz cevapların nedeni başvuru yaptığınız iş pozisyonuyla ilgili eleman açığının dolmuş olmasıdır.

İşe alınmadık diye tabi ki hayata küsecek değiliz. Bu gibi firmaların iş anlamında bir avantajı ise mağaza sayısından ötürü yıl içerisinde çok fazla eleman alımı yapılmaktadır. UCZ Market çalışma şartları size uygun geliyor ve firmada çalışmak için kararlıysanız eğer, sıklıkla güncellenerek yayınlanan iş ilanlarını takip ederek belirtilen iş pozisyonları için tekrar başvuru yapabilirsiniz.

Bizim tavsiyemiz ise marketçilik sektöründe deneyimli iseniz, bu iş kolundaki diğer firmalara yönelmeniz olacaktır. A101, Şok Market ve Bim Market gibi sektörün lider konumundaki firmaların yayınlamış olduğu iş ilanlarına Market İş İlanları sayfamızdan ulaşabilir, 2020 İş Başvuru Formu doldurarak çalışma şansı yakalayabilirsiniz.

Bkz.

İş Başvurusunda İstenilen Belgeler?

İş başvurularına En geç 1 hafta içerisinde geri dönüş yapan Ucz insan kaynakları, başvuruları olumlu geri dönüş alan personel adaylarıyla yüz yüze görüşmek üzere insan kaynakları birimine çağırmaktadır. Burada yapılacak son mülakattan başarılı olarak ayrılanlardan personel işlemlerinin yapılabilmesi için çeşitli evraklar istemektedir.

Bu evraklar çalışacağınız pozisyona göre değişiklik gösterebilse de, genel itibari ile birçoğu e-devlet kapısından ulaşabileceğiz evrakların bazıları şunlardır.

  • Adli Sicil Kaydı
  • Vukuatlı Nüfus kayıt örneği
  • İkametgâh belgesi
  • Nüfus cüzdanı sureti
  • Kimlik Fotokopisi

UCZ Market Çalışma Saatleri

Çalışma Saatleri
Açılış Saati 09:00
Öğle Arası 12.30 – 13.30
Kapanış Saati 22:00
Resmi Bayramları – Açık
Dini Bayramlar 13:00 – 22:00

 

5 Comments

Zuleyha bayansalduz

Kasım 6, 2018

Ucz de 2012 yılında 2 ay calıştım evlenince ciktim tekrar calismak istiyorum

Cevapla

www.PersonelAlimi.web.tr

Kasım 6, 2018

Merhaba Züleyha hanım,
UCZ Market’e iş başvurusu yapmak için sayfamızda bulunan başvuru linklerinden faydalanabilirsiniz.
Başka bir yol ise, en yakın UCZ Market şubesine giderek iş başvuru formu talep edebilirsiniz.

Cevapla

erkam

Ocak 17, 2019

merhaba sadece hafta sonu boşum hafta sonu çalışılıyor mu? 2 günlük?

Cevapla

www.PersonelAlimi.web.tr

Ocak 19, 2019

Merhaba Erkam Bey,
UCZ Market part time ( yarı zamanlı ) çalışma pozisyonları da bulunmaktadır. Bahsetmiş olduğunuz konuyla ilgili en sağlıklı bilgiyi UCZ Market şubelerinden öğrenebilirsiniz.

Cevapla

Turgut

Şubat 1, 2019

Benim oturduğum yerdemarket vebakal gibi bir market yok bayilikginizi nasıl ala bilirim
Yer sancaktepe hilal mahallesi istanbul

Cevapla

Leave a Reply