Vodafone Türkiye İş İlanları ve İş Başvurusu Formu!

Vodafone iş ilanları
Vodafone İş Başvurusu

Vodafone Türkiye A.Ş. insan kaynakları sayfasında; personel alımı ve eleman alımı yapılan iş pozisyonları, iş olanakları, eleman ve personel maaşları, çalışma şartları, iş başvurusu formu, çalışma saatleri, part time ile bay – bayan eleman alımı ve personel alımı yapılan şubelerin yer aldığı Vodafone iş ilanları yayınladı!

Vodafone İş İlanları ve Başvuru Formu

Vodafone iş ilanlarına yapılan iş başvuruları tüm hızıyla devam ederken, Vodafone iş başvurusu nasıl yapılır? Yada Vodafone 2020 iş başvurusu formu nasıl doldurulur? Gibi kafasında soru işaretleri bulunanlar için hazırladığımız yazımızda bütün sorularınıza cevap vermeye çalışacağız.

Vodafone iş ilanları

Vodafone İş Başvurusu

Türkiye’nin önde gelen GSM Operatörlerinden olan Vodafone, yurt genelindeki şubelerinde görevlendirilmek üzere bay – bayan, vasıflı – vasıfsız birçok eğitim düzeyine hitap eden personel alımı ve eleman alımı yaparak, birçok kişiye iş olanakları sağlamaktadır.

İnsan kaynakları biriminin yayınlamış olduğu Vodafone kariyer fırsatlarından yararlanmak ve iş başvurusu formu doldurmak için sayfamızı takip etmeye devam edebilirsiniz.

Vodafone Personel Alımları Başladı

Vodafone personel alımlarını Kariyer.net, Yenibiris.com ve Secretcv.com gibi iş bulma siteleri üzerinden gerçekleştirmektedir. Sitemiz üzerinden de ulaşabileceğiniz Vodafone iş başvurusu formunu doldurup gönderdiğiniz taktirde, müracaatınız gerçekleşmiş olacaktır.

Vodafone iş ilanlarını incelediğimizde; nüfus yoğunluğu sebebi ile Vodafone İstanbul iş ilanları ve Vodafone Ankara iş ilanları başlıklı duyurular, firmanın yoğun ilgi gören iş ilanları arasındadır.

Peki Vodafone bünyesinde  hangi pozisyonlar mevcut? İş başvurusu yapabileceğiniz, eleman alımı yapılan  iş kolları nelerdir? Firma her sene çok sayıda iş başvurusu arasından personel alımı yaparak, binlerce kişiye yeni iş fırsatları sunmaktadır. Eleman alımı yapılan pozisyonlarla ilgili yayınlanan duyurular içerisinde, müşteri temsilcisi ve mağaza personeli iş ilanları başı çekerken, part time iş ilanları sayesinde özellikle öğrenci ve ek iş fırsatları arayan birçok kişiye gelir kapısı olmaya devam etmektedir.

Vodafone İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vodafone iş ilanları ile duyurulan kariyer fırsatları ilginizi çekse de, iş başvurusu yapmadan önce firmanın başvuru sahiplerinde aradığı özelliklerle ilgili bilgi sahibi olmanızda büyük fayda var.

Iş Başvurusu

İş İlanları – İş Başvurusu – Açık Pozisyonlar

Vodafone müşteri temsilcisi veya hangi iş pozisyonu olursa olsun, Vodafone çalışanlarının en fazla önem gösterdikleri şeylerin başında takım çalışması gelmektedir. Bunun yanında müşteri ilişkileri ve iş disiplini konusunda son derece titiz olması gereken personel adaylarında aranılan diğer özellikler şu şekildedir.

  • En Az Lise Mevzunu
  • Takım Çalışmasına Yatkın
  • Kariyer Hedefi Olan
  • Azimli ve Liderlik Vasıfları Bulunan
  • İnsan İlişkilerinde Çözüm Odaklı

Vodafone insan kaynakları tarafından yayınlanan iş ilanları hakkında yeterli izlenime sahip olduysanız eğer, iş başvurusu yapmak için fazla vaktinizi almadan hemen müracaatınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone iş başvurusu formuna, firmanın insan kaynakları sayfasından ulaşabileceğiniz gibi aşağıdaki linkimiz aracılığı ile Vodafone çalışanları arasında sizde yerinizi alabilirsiniz.

İş Başvurusu Yapacaklara Tavsiyeler

Hepimiz internet ortamında bu konu ile ilgili bir çok dökümana rastlamıştır. İş Başvurusu Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Şeyler Nelerdir? Ya da İyi Bir Cv veya Başvuru Formu Nasıl Doldurulur? Gibi başlıklarla pek çok yazıya internet ormanında rastlayabilirsiniz. Bunlar genel itibari ile doğru değerlendirmeler olsa da başvuru yapacağınız firma özelinde kaynak bulmak hayli zor. Bu sebeple Vodafone İlanları’na başvuru yapacaklar için başvuru esnasında yapılması gerekenlerle ilgili bir yazı hazırladık.

İş başvurusu yapmadan önce firma ile ilgili bilgi edinmenizde fayda var. Firmanın personellerinden beklentileri ve Vodafone’da kariyer imkanlarıyla ilgili ön araştırma yapmanız, ileride karşılaşabileceğiniz sorunları en aza indirecektir.

Vodafone’la ilgili yapılan iş ilanı ve diğer duyuruları yakından takip etmeniz gerekmektedir. Bahsettiğimiz üzere Vodafone günden güne ülkemizdeki mağaza sayısını arttırmak da ve bu şubeler için personel alımları yapmaktadır. Yeni açılan Vodafone şubelerine yapacağınız iş başvurularının kabul edilme ihtimali sizde tahmin edersiniz ki daha fazla olacaktır.

Gerekli araştırmaları yapıp başvuru yapmaya karar verdiyseniz eğer, Vodafone iş ilanlarına başvuru yapabilmek için Vodafone 2020 İş Başvuru Formu ve Cv yani Özgeçmiş doldurmanız gerekmektedir. Başvuru formu ve Cv doldururken son derece titiz ve dikkatli olmanız gerekmektedir. Referans ve kişisel bilgileriniz güncel, almış olduğunuz eğitim ve kurs sertifikaları sizi rakiplerinizden bir adım öne çıkaracaktır.

Çalışma Koşulları ve Personel Maaşları

Firma ilanları ve bilgileri her ne kadar önemli olsa da, elbetteki en önemli ve merak edilen kısım Vodafone çalışma şartları ve daha da önemlisi Vodafone personel maaşları olmaktadır. Vodafone çalışma koşulları kanunlar gereği belirli standartlarda olsa da, eleman maaşları, prim miktarları ve diğer sosyal haklar çalışılan pozisyona da bağlı olarak her sene değişmektedir.

Çalışma Saatleri
Açılış Saati 09:00
Öğle Arası 12.30 – 13.30
Kapanış Saati 22:00
Resmi Bayramları – Açık
Dini Bayramlar 13:00 – 22:00

Firma çalışma saatleri 08:00/22:00 olduğu için sabah ve akşam olmak üzere çift vardiya vardır. Haftada 1 gün izin kullanan Vodafone çalışanları, 2 haftalık senelik izin hakları bulunmaktadır. Yemek masrafını karşılayan firmada, yol masraflarını çalışanlar kendileri karşılamaktadırlar.

Vodafone eleman maaşları ise pozisyona ve çalışılan süreye göre değişmektedir. Yeni işe başlayan eleman maaşları asgari ücretle başlamaktadır. Performansa bağlı olarak yıl içerisinde iyileştirmeler yapılan eleman ücretleri, prim ve diğer bonuslar da dahil olduğunda tatmin edici rakamlara ulaşmaktadır.

Maddeler halinde belirtmek gerekirse;

Satış Danışmanı: 1650-1950 TL
Kasiyer: 1650-1950 TL
Pazarlama Stajyeri: 1650 TL 
Kurumsal Satış Temsilcisi: 1700-2000 TL
Aktivasyon Elemanı: 1750-2150 TL
Şube Yöneticisi: 2500-3500 TL
Çağrı Merkezi Personeli: 1800-2100 TL
Not: Mağaza sektöründe yer alan diğer firmalara ait iş ilanlarını incelemek isterseniz eğer Mağaza İş İlanları sayfamızı inceleyebilir ve iş başvuru yapabilirsiniz.

Vodafone İnsan Kaynakları

Dünyanın en büyük telekomünikasyon şirketlerinden biri olan Vodafone 26 ülkede kendi mobil operatör şirketleriyle (55’in üzerinde ülkede mobil şebeke işbirlikleriyle) faaliyet göstermenin yanı sıra 17 ülkede sabit genişbant operasyonları yürüterek, dünya genelinde 446 milyon mobil, 12 milyon sabit genişbant müşterisine hizmet vermektedir. Vodafone, 2006 yılında girdiği Türkiye pazarında, ülkenin dijital dönüşümüne liderlik etme misyonuyla yatırımlarına güçlü bir şekilde devam etmektedir.

Şirket ÜnvanıVodafone Telekomünikasyon A.Ş
Ticaret Sicil No564625-512207
Merkezinin Bulunduğu YerVodafone Plaza Büyükdere Cd. No: 251 Maslak 34398 İstanbul
Vodafone Merkez Telefon Numarası+90 850 542 00 00
Vodafone Müşteri Hizmetleri Telefon NumarasıMüşteri Hizmetlerimize Vodafone Hatlarınızdan 542’yi; diğer operatörlerden ve Sabit hatlardan 0 (542) 542 00 00’ı arayarak ulaşabilirsiniz.
E-posta AdresiTıklayın
Denetim MerciBilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu
Basın Bültenleri ve Medya İlişkilerimedyamerkezi.vodafone.com.tr

Leave a Reply