A101 İş İlanları! İş Başvuru Formu ve Personel Alımı 2021

A101 İş İlanları ve İş Başvurusu
A101 İş İlanları

A101 iş ilanları yayınlandı! 2021 İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları A101 insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Eleman – personel alımlarıyla ilgili detaylar ve A101 2021 İş Başvurusu Formu sayfamızda!

A101 iş ilanlarını takip ediyorsanız eğer firmanın personel alımları ile ilgili kafanıza takılabilecek bir çok sorunun cevabını yazımızın devamında bulabileceksiniz. Peki nedir bu sorular?

İş başvurusu nasıl yapılır? Personel ve Eleman alımı yapılan iş pozisyonları nelerdir? Başvuru formu nasıl doldurulur? Gibi soruların yanında çalışma şartları ve A101 personel maaşlarıyla ilgili bir çok detayı sizlere sunuyoruz.

a101 iş ilanları
A101 İş İlanları ve Personel Alımları

A101 İş İlanları ve İş Başvurusu Formu 2021

Ülkemizdeki marketçilik sektörünün en önemli firmalarından olan A101 marketler zinciri 2021 yılının geri kalanında da çeşitli şehirdeki A101 şubelerine personel ve eleman alımı yapmaya devam ediyor. A101 iş ilanları ile başta kasiyer olmak üzere birçok açık iş pozisyonu için iş başvurusu kabul eden A101, yayınlamış olduğu ilanlarda A101 çalışma şartları, çalışma saatleri ve A101 personel maaşları ile ilgili birçok detayı takipçileriyle paylaşmaktadır.

Yayınlanan A101 iş ilanlarını incelediğimizde iş başvurusu yapabileceğiniz pozisyonlar içerisinde kasiyer ve depo elemanı iş ilanları yoğunlukta olurken, A101 İstanbul iş ilanları, A101 Ankara iş ilanları gibi bölge başlıklı ilanlar da yayınlanmaktadır. Yazımızın devamında tercih edeceğiniz şehir ve pozisyon için A101 İş Başvurusu Formu doldurarak müracaatta bulunabilirsiniz.

A101 İş Başvurusu ve Personel Alımı 2021

A101 iş başvuru formu dolduracak adaylardan firma yapısına uygun iş disiplinine saygılı olmaları beklenmektedir. A101 iş başvurusu yapacak olanların; firma ilkelerine bağlı, müşteri memnuniyetine önem veren nitelikte olması en önemli özellikler arasında yer almaktadır.

A101 iş ilanlarına elektronik ortamlarda başvuru yapabilmek için öncelikle A101 iş başvuru formu doldurmanız gerekmektedir. Sitemizde yer alan 2021 A101 iş başvuru formunu doldurarak müracaatınızı yapabileceğiniz gibi, firmanın internet adresi olan a101.com.tr üzerinden yayınlanan iş başvuru formundan yararlanabilirsiniz.

A101 İş İlanları
A101 İş Başvurusu Formu

Yazımızın devamında detaylı olarak bahsedeceğimiz, A101 iş ilanlarındaki personel alımı yapılacak açık pozisyonlar şunlardır.

 • Depo personeli
 • Bilgi işlem
 • Kasiyer
 • Tezgahtar
 • Satın alma

Aynı zamanda stajyer ve engelli vatandaşlarımıza da çalışma imkanı tanıyan firma yapısı, toplum tarafından da takdirle karşılanmaktadır.

A101 Marketin, belirttiğimiz bölümlerde iş başvurusu yapacak personel adaylarında aradığı özellikler başlıca şunlardır.

 • 18 yaşını doldurmuş ve T.C. vatandaşı olması
 • En az lise mevzunu
 • Güler yüzlü ve takım çalışmasına uygun olması
 • Azimli ve Kariyer hedefi olması

Yukarıda belirtilen iş pozisyonlarından bir veya birden fazlasını yapabileceğinizi düşünüyorsanız eğer, aşağıdaki linke tıklayarak A101 İş Başvurusu Formu Doldurabilirsiniz.

A101 İş Başvuru Linki

İş Başvurusu Yapabileceğiniz İş Pozisyonları

Daha önce başlıklar halinde bahsettiğimiz açık iş pozisyonlarıyla ilgili işin tanımı ve aranılan nitelikleri yazımızın devamında inceleyebilirsiniz

Depo Personeli: Adından da anlaşılacağı üzere depo ile ilgili tüm koordinasyonlar’dan depo personeli sorumludur. Muhafazası gereken ürünlerin istiflenmesi ve giren – çıkan stoklarını takip etmekle yükümlüdür.

Bilgi İşlem: Bilgi işlem sorumlusu mağazadaki elektronik iletişim ağından sorumludur. Stok programı, bilgisayarlar ve yazıcı gibi tüm elektronik cihazların bakımı bilgi işlem personelinin gözetimi altında olmalıdır.

Kasiyer: Kasiyerler bir anlamda mağazanın yüzüdür diyebiliriz. Bu yüzden bir kasiyer güler yüzlü ve müşteriye karşı pozitif yaklaşmalıdır. Müşterilerin aldığı ürünleri poşetlemede yardımcı olmakla birlikte alışveriş fişi ve para üstlerini verirken son derece nazik davranmalıdır. Kasa ve çevresinin temizliğinden de sorumlu olan kasiyerler, yazar kasanın fiş rulosu ve mürekkep miktarlarını da takip etmelidir.

Tezgahtar: Sürekli müşteriyle iletişim halinde oldukları için tezgahtarların insan ilişkilerinde başarılı ve sıcakkanlı olmaları gerekmektedir. Reyonlardaki ürün düzeninden ve fiyatlardaki iniş çıkışlar doğrultusunda fiyat etiketlerini güncel tutmalıdır. Müşteriyi ürünler hakkında bilgilendiren ve kampanyalı ürünleri alıcılara sunan tezgahtarlar, ikna kabiliyeti yüksek ve sabırlı olmalıdır.

Satın Alma: Bu pozisyonda iş başvurusu yapacak adayların yönetim ve girişimci özelliklerinin olması gerekmektedir. Pozisyonu gereği piyasadaki tedarikçi firmalarla iletişim halinde olması ve ürünü en az maliyetle en iyi kaliteye bulması gerekmektedir. Zaman teknoloji ve hız çağı olduğu için, tedarik sürecini hızlandırmalı ve gereksiz harcamaları en aza indirmelidir.

A101 İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

A101 iş ilanları birçok interaktif kariyer ve iş arama sitesinde yayınlandığından bahsetmiştik. Özellikle iş arayan birçok kişinin takip ettiği kariyer.net, yenibiris.com ve secretcv.com gibi iş bulma siteleri üzerinde A101 iş ilanlarına sıklıkla rastlayabilir, bu siteler üzerinden A101 iş başvuru formu doldurarak tercih ettiğiniz pozisyon için iş başvurusu yapabilirsiniz.

Yapmış olduğunuz iş başvurusuna olumlu geri dönüş alıp, personel alımı yapılacağı tarafınıza bildirildiyse eğer yolun en stresli kısmını aştınız demektir.

Buna rağmen işe giriş işlemlerinizin yapılabilmesi için teslim etmeniz gereken işe giriş evrakları bulunmaktadır. Bu işe girerken istenilen belgeler firma yapısına göre değişkenlik gösterse de, genel hatları ile E-devlet uygulamasından kolaylıkla temin edebileceğiniz türdedir.

İşe giriş işlemlerinizin yapılabilmesi için gerekli olan bu belgeler şu şekildedir.

 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
 • Nüfus Kayıt Örneği
 • Mezuniyet Belgesi
 • Sağlık Raporu
 • Kan Grubu Kartı
 • Sabıka Kaydı ve Adli Sicil Kaydı
 • Vesikalık Fotoğraf
 • Aile Durum Bildirim Formu
 • Askerlik Durum Belgesi
 • İş Sözleşmesi ve Hizmet Sözleşmesi

Bahsetmiş olduğumuz başvuru kanalları ile ilgili detaylara yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

A101.com.tr Üzerinden İş Başvurusu

Çoğumuzun hem fikir olacağı üzere, A101 de çalışmak isteyenlerin en uğrak adreslerinin başında, firmanın kurumsal adresi olan a101.com.tr gelmektedir. Başvuruya açılan şube ve iş pozisyonları burada anlık olarak yayınlanmak da olup, A101 İş Başvurusu Formu da sürekli olarak erişime açık haldedir.

Üyelik gerektirmeden site üzerinden işlemlerinizi yapabilir, iş başvurunuz ile alakalı takibi yine site üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

A101 Çalışma Şartları ve Personel Maaşları 2021

A101 çalışma şartları kurumsal yapısı gereği belirli bir standarda oturmuş durumdadır. Çalışma koşulları market sektöründeki diğer büyük firmalarla benzerlik göstermektedir

A101 mesai süresi, çay ve yemek molaları  dahil edildiğinde 9 saati bulmaktadır. Mağaza yoğunluğu ve personel sayısına göre değişiklik gösterse de, 08.00 – 17.00, 12.30 –  21.30 ve sürekli olmamakla birlikte tam gün mesai saati de mevcuttur.

Çalışma Saatleri
Açılış Saati 09:00
Öğle Arası 12.30 – 13.30
Kapanış Saati 17:00
Resmi Bayramları – Kapalı
Dini Bayramlar – Kapalı

Firmada resmi tatiller haricinde fazla mesai ve prim sistemi bulunmamaktadır. Haftada 1 gün izin hakkı bulunan çalışanların, 1 sene sonunda 14 gün yıllık izin hakları bulunmaktadır.

A101 personel maaşları çalışılan süre ve pozisyona göre değişiklik göstermektedir. On binlerce çalışanı bulunan bu büyük firma, 6 ayda bir maaş iyileştirmeleri yapmaktadır. A101 Personel maaşları 2020-2021 takviminde aşağıdaki gibidir.

 • Mağaza Personeli      : 2.826,00 – 3.000,00
 • Mağaza Müdür Yrd.  : 3.000,00 – 3.500,00
 • Mağaza Müdürü        : 4.000,00 – 4.250,00

A101 Kasiyer İlanlarına Bakmak İster misiniz?

A101 İş Başvurusu Sıkça Sorulanlar

Eti iş ilanları ve iş başvurusu sürecine ayırdığımız yazımızda, iş arayanlara kolaylık sağlaması açısından bilgiler sunmaya çalıştık. Her ne kadar yeterli bir kılavuz hazırladığımızı düşünsek de, sizler tarafından yapılan geri dönüşlerde bazı konuların anlaşılır olmadığını gördük. Bu sebeple sizlerin bize iletmiş olduğu soruları alt alta sıralayarak, kısa ve öz cevaplar sunmaya çalıştık.

Kişisel Sebeplerden A101’den Ayrıldım. Tekrar İş başvurusu Yapsam Kabul Edilir Mi?

Bu soruya kısaca “Evet” diyebiliriz. A101 bünyesinde daha önce çalışmanız sorun oluşturmamaktadır. Belirtmiş olduğumuz A101 İş Başvurusu Formu ile dilediğiniz A101 iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

Bir Şubede Kaç Tane A101 Çalışanı Bulunmaktadır?

Bu sayı şubeye göre değişiklik göstermektedir. Müşteri yoğunluğunun fazla olduğu A101 şubelerinde, buna orantılı olarak çalışan sayısı artmaktadır. Sevkiyat ve bilgi işlem gibi departmanları bu sayıdan ayıracak olursak eğer, A101 şubelerinde ki çalışan sayısı 5 ile 10 arasında değişmektedir.

A101 İş İlanlarına Şubeden Başvuru Yapabilir miyim?

Yazımızda bahsetmiş olduğumuz interaktif platformlar dışında A101 iş ilanlarına şubeler vasıtası ile de iş başvurusu yapabilirsiniz. En yakın A101 şubesine giderek A101 İş Başvurusu Formu talep ederek, müracaatınızı yapabilirsiniz.

A101 Part Time Personel Alımı Yapıyor Mu?

A101 genel olarak tam zamanlı çalışma düzeni için personel alımı yapsada, belirli aralıklarla part time eleman alımı da gerçekleştirmektedir. Part time eleman alımları ile ilgili duyuruları kurumsal internet adresi ve işkur üzerinden yapan A101, part time eleman alımlarını kasiyer ve depo elemanı pozisyonları için gerçekleştirmektedir.

Personel Alımı Yapılan A101 Market Şubeleri

A101 Market Kasiyer İlanı Ünalan 2 Şubesi

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Büyüyen yapımızda bizimle çalışmak isteyen takım arkadaşları arıyoruz.

 • En az lise mezunu,
 • Perakende sektöründe kariyer yapmak isteyen,
 • İletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın,
 • Dinamik, prezantabl, ikna kabiliyeti kuvvetli,
 • Müşteri ve hizmet odaklı bir anlayışa sahip, motivasyonu yüksek,
 • Ekip ile birlikte mağazanın satış hedeflerini gerçekleştirecek,
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
 • Bay/Bayan adaylar aramaktayız.

İŞ TANIMI

 • Müşterileri güler yüz ile karşılamak ve uğurlamak,
 • Ürün, etiket fiyat kontrollerinin reyonda ve kasa noktasında yapılmasını sağlamak,
 • Müşteri taleplerini dinleyip uygun kanallara iletmek,
 • Ürünlerin reyonlarda sürekli standartlara uygun olarak bulunmasını sağlamak,
 • Sorumlu olduğu reyonda bulunan ürünlerin stok ve sipariş yönetimini sağlamak,
 • Kasa ve çevresinin düzenini sağlamak,
 • Mağaza kasaları ile ilgili tüm görevleri yerine getirmek
İş Başvurusu

A101 Market Kasiyer İlan Ünalan 1 Şubesi

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Büyüyen yapımızda bizimle çalışmak isteyen takım arkadaşları arıyoruz.

 • En az lise mezunu,
 • Perakende sektöründe kariyer yapmak isteyen,
 • İletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın,
 • Dinamik, prezantabl, ikna kabiliyeti kuvvetli,
 • Müşteri ve hizmet odaklı bir anlayışa sahip, motivasyonu yüksek,
 • Ekip ile birlikte mağazanın satış hedeflerini gerçekleştirecek,
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
 • Bay/Bayan adaylar aramaktayız.

İŞ TANIMI

 • Müşterileri güler yüz ile karşılamak ve uğurlamak,
 • Ürün, etiket fiyat kontrollerinin reyonda ve kasa noktasında yapılmasını sağlamak,
 • Müşteri taleplerini dinleyip uygun kanallara iletmek,
 • Ürünlerin reyonlarda sürekli standartlara uygun olarak bulunmasını sağlamak,
 • Sorumlu olduğu reyonda bulunan ürünlerin stok ve sipariş yönetimini sağlamak,
 • Kasa ve çevresinin düzenini sağlamak,
 • Mağaza kasaları ile ilgili tüm görevleri yerine getirmek
İş Başvurusu

A101 Mağaza Geliştirme Asistanı İş İlanı

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

 • Üniversitelerin ilgili ön lisans veya lisans bölümlerinden mezun,
 • Tercihen perakende sektöründe ve benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli,
 • Detaycı, insan ilişkilerinde başarılı, yazılı ve sözlü iletişim becerileri yüksek,
 • Sonuç odaklı ve analitik düşünme becerisine sahip,
 • Seyahat engeli bulunmayan,
 • Ankara’da ikamet eden,
 • B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan.

İŞ TANIMI

 • Yeni açılacak mağazaların, resmi kurumlardaki (SGK, belediyeler, vergi daireleri, noter vb.) tüm süreçlerin takip edilmesi, gerekli ruhsat ve vergi vb. işlemlerinin yürütülmesi,
 • Mağazanın elektrik, su, telefon vb. abonelik işlemlerinin yürütülmesi ve takibi,
 • Sorumluluk alanı ile ilgili hukuki yazışmaların takip edilmesi, bu yazışmaların arşivlenmesi,
 • Görevi kapsamında işlerin raporlanması, evrakların arşivlenmesi
Aday Kriterleri
Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: Üniversite
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Gıda
Departman: Üretim / İmalat
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Personel
Ülke/Şehir: Genel Başvuru
İş Başvurusu

A101 Kalite Güvence Uzmanı İş ilanı

GENEL NİTELİKLER

 • Üniversitelerin, Gıda Mühendisliği bölümünden mezun
 • Tedarikçi ilişkileri ve stok yönetimi konularında en az 2 yıl, kalite süreçlerinde 1 yıl deneyimli,
 • Analitik yönü kuvvetli, raporlama yapabilen
 • Sonuç odaklı çalışmaya yatkın,
 • Takım çalışmasına uyumlu,  iletişim ve ilişki yönetimi konusunda başarılı,
 • MS Office uygulamalarına hâkim,
 • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan,

İŞ TANIMI

 • Tedarikçi ilişkilerinin yürütülmesi,
 • Şubesine bağlı mağaza stoklarının ve depo stoklarının etkin bir şekilde yönetilmesi,
 • Kritik stok seviyelerinin hesaplanması,
 • Ürünlerin satış analizlerinin yapılması,
 • Ürünlerin kalite standartlarına uygunluğunun değerlendirilmesi,
 • Ürünler ve tedarikçiler ile ilgili yönetimsel raporların hazırlanması,
 • Tedarikçi ve ürün grupları ile ilgili iyileştirmeler yapılması.
 • Mal kabul, depolama, sevkiyat ve satış süresince, pest kontrol, temizlik, dezenfeksiyon, soğuk zincir takibi, sağlık kontrolleri vb. gıda güvenliği konularının depo ve mağazalarda takibinin yapılması ve  raporlanması
Aday Kriterleri
Tecrübe: 2 – 20 yıl tecrübeli adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun), Doktora(Öğrenci), Doktora(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Gıda Mühendisliği
Departman: Kalite
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Uzman
Ülke/Şehir: Adana
İş Başvurusu

A101 Mağaza Satış Temsilcisi İş Başvurusu Konya

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

 • Tercihen lise mezunu,
 • Mağazacılığı meslek edinip kariyer hedefleyen,
 • İstekli ve motivasyonu yüksek,
 • Sorumluluk almayı seven,
 • İletişim becerisi gelişmiş,
 • Planlı, titiz ve disiplinli,
 • Vardiyalı çalışma saatlerine ayak uydurabilen,
 • A2 sınıfı ehliyeti olan,

İŞ TANIMI

 • E-ticaret platformu üzerinden verilen siparişlerin müşterinin adresine  teslim etmek,
 • Müşteri ihtiyaçlarını tespit edip en iyi hizmeti sunmak,
 • Ürünlerin belirlenen standartta ve kalitede teşhir edilmesini sağlamak,
 • Mağazanın raf düzeni ve temizliğini sağlamak,
 • Kasa işlemlerini gerçekleştirmek,
 • Mağazanın ürün stoklarını takip etmek
Aday Kriterleri
Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: Lise(Mezun), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Hızlı Tüketim Malları
Departman: Satış
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Hizmet Personeli
Ülke/Şehir: Konya
İş Başvurusu

Bim Market Sebze Meyve Sorumlusu

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Türkiye’nin en büyük süpermarketi olan firmamız da çalışmak üzere Sebze Meyve

Sorumlusu aranmaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması

gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.

İŞ TANIMI

 • Mağazanın ihtiyacı olan nitelik, kalite ve miktarda meyve / sebzenin stok kontrolleri vesiparişlerinin verilmesi,
 • Ürünlerin reyonlarda sürekli standartlara uygun olarak bulunmasını sağlamak

GENEL NİTELİKLER 

 • En az lise mezunu,
 • Güler yüzlü ve motivasyonu yüksek,
 • Perakende sektöründe en az 2 yıl deneyimli,
 • Dikkatli ve özenli çalışan,
 • Sorumluluk duygusu yüksek ve müşteri odaklı,
 • İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü,
 • Prezantabl ve diksiyonu düzgün,
 • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 3 yıl tecilli.
Aday Kriterleri
Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: Lise(Mezun), Ön Lisans(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Gıda
Departman: Lojistik
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Yeni Başlayan
Ülke/Şehir: Çankırı
İş Başvurusu

A101 Depo Personeli İş İlanları İzmir

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Kurulduğundan bu yana hızla ve sürekli büyüyen, kurumsal müşterisi ile sektöründe lider olan firmamıza satış ekibi için görevlendirmek üzere yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek Depo Personeli arıyoruz.

 • Tercihen lise mezunu,
 • Tercihen perakende sektöründe ve benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyim sahibi
 • Analitik yönü kuvvetli, sonuç odaklı çalışmaya yatkın,
 • Takım çalışmasına uyumlu,  iletişimi güçlü,
 • Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,
 • Tercihen erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan

İş Tanımı

 • Mağazalardan gelen siparişleri depoda RF el terminali ile toplanması ve paletlere aktarılması,
 • İade ürünlerin mal kabul sayımının yapılması ve kontrol edilmesi,
 • Depodaki kasa, palet, rulot gibi malzemeleri dış saha istiflemesinin ve düzenlemesinin yapılması,
 • Değerli mal grubundaki ürünlerin RF el terminali ile sisteme aktarılması.
 • Transpalet ile depodan mal toplanarak hazırlanması ve istiflenmesi
 • Deponun temizliğinin sağlanması
Aday Kriterleri
Tecrübe: 1 – 5 yıl tecrübeli adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: İlk Öğretim(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Perakende
Departman: Depo / Antrepo
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: İşçi ve Mavi Yaka
Ülke/Şehir: İzmir
İş Başvurusu

A101 Lojistik Asistanı İş İlanları

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Üniversitelerin Mühendislik veya  İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinden mezun

 • Tercihen sektör deneyimi olan ya da yetiştirilmek üzere,
 • MS Office uygulamalarına hakim,
 • İş takip yeteneğine sahip,
 • İletişimi kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın

Lojistik Asistanı aranmaktadır.

İŞİN TANIMI 

 • Tedarik Zinciri Yönetimi departmanı ve depoların planları doğrultusunda performans takip çalışmalarına destek verecek analizleri yapmak ve belirlenmiş standart raporların hazırlanmasına destek olmak,
 • Depo yönetim sisteminin ve öneri sipariş sisteminin sorunsuz çalışması için gerek duyulan parametrelerin veri girişlerini gerçekleştirmek,
 • Mağazalarda ürün bulunurluğunun artırılması için ilgili birimlerle işbirliği içerisinde destek vermek,
 • Satışa yeni girecek ya da satış dinamikleri değişen ürünlerin depolardaki yerleşim planlarına ilişkin öneriler oluşturmak, düzenli olarak ürün ana verilerinin güncelliğini kontrol etmek.
Aday Kriterleri
Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: Üniversite(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Perakende
Departman: Lojistik
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Uzman Yardımcısı
Ülke/Şehir: İstanbul
İş Başvurusu

A-101 İnsan Kaynakları ve İletişim Adresleri

A-101 İstanbul Genel Merkez 

Tel: ( 216 ) 633 25 00

A-101 Ankara Genel Merkez

Tel: 0 (850) 281 65 31

İzmir Genel Merkez

Santral: 0 (232) 877 11 66

Antalya Genel Merkez

Santral: (242) 502 17 84 – 87

Çağrı Merkezi : 444 4 101

23 yorum

  • Merhaba,
   Sitemizde yer alan A101 İş İlanlarına göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
   A101 çeşitli pozisyonlara personel alımı yapmaya devam etmektedir.
   A101 iş ilanlarına başvuru yapabilmek için, sitemizde yer alan A101 iş başvuru formunu kullanabilirsiniz.

   • Merhaba,
    Sitemizde yer alan A101 İş İlanlarına göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
    A101 çeşitli pozisyonlara personel alımı yapmaya devam etmektedir.
    A101 iş ilanlarına başvuru yapabilmek için, sitemizde yer alan A101 iş başvuru formunu kullanabilirsiniz.

  • Merhaba,
   Sitemizde yer alan A101 İş İlanlarına göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
   A101 çeşitli pozisyonlara personel alımı yapmaya devam etmektedir.
   A101 iş ilanlarına başvuru yapabilmek için, sitemizde yer alan A101 iş başvuru formunu kullanabilirsiniz.

  • Merhaba,
   Sitemizde yer alan A101 İş İlanlarına göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
   A101 çeşitli pozisyonlara personel alımı yapmaya devam etmektedir.
   A101 iş ilanlarına başvuru yapabilmek için, sitemizde yer alan A101 iş başvuru formunu kullanabilirsiniz.

  • Merhaba Adem Bey,
   Sitemizde yer alan A101 Market İş İlanlarına göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
   A101 Market çeşitli pozisyonlara personel alımı yapmaya devam etmektedir.
   A101 Market iş ilanlarına başvuru yapabilmek için, sitemizde yer alan A101 Market iş başvuru formunu kullanabilirsiniz.

  • Merhaba Fatoş Hanım,
   Sitemizde yer alan A101 Market İş İlanlarına göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
   A101 Market çeşitli pozisyonlara personel alımı yapmaya devam etmektedir.
   A101 Market iş ilanlarına başvuru yapabilmek için, sitemizde yer alan A101 Market iş başvuru formunu kullanabilirsiniz.

  • Merhaba fadime Hanım,
   Sitemizde yer alan A101 İş İlanlarına göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
   A101 çeşitli pozisyonlara personel alımı yapmaya devam etmektedir.
   A101 iş ilanlarına başvuru yapabilmek için, sitemizde yer alan A101 iş başvuru formunu kullanabilirsiniz.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.