Adidas Satış Danışmanı İş İlanları! Satış Danışmanı Maaşları

Adidas Satış Danışmanı İş İlanları
Adidas Satış Danışmanı İş İlanları ve İş Başvurusu

Adidas Satış Danışmanı iş ilanları yayınlandı! 2020 İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları Adidas insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Eleman – personel alımlarıyla ilgili detaylar ve Adidas 2020 İş Başvurusu Formu sayfamızda!

Adidas Satış Danışmanı İş İlanları

Adidas Satış Danışmanı İş İlanları ve İş Başvurusu

Adidas Satış Danışmanı İş İlanları

Günümüze profesyonel bir yerde çalışmak isteyenler Adidas Satış Danışmanı iş ilanları konusunda araştırma yapmaktadır. Dönemsel olarak personel alımı yapan Adidas, her geçen gün personel sayısında büyük bir artış gerçekleştirmektedir.

Adidas maaşları konusunda net bir bilgi vermek pek mümkün değildir. Çünkü bu tür satış danışmanlığı için eleman arayan firmalar, prim+maaş (asgari ücret)+ yemek olarak ücretlendirme yapmaktadır. Kariyer.net iş ilanları üzerinden inceleme yaparak, maaşlar hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Adidas İşe Alım Süreci

Adidas, eleman alımı gerçekleştirmeden önce, adayları mülakattan geçirmektedir. Mülakattan başarılı bir şekilde geçen kişiler, Adidas personeli olmaktadır. Adidas işe alım süreci konusunda öğrenmek istediğiniz bütün bilgileri bizlere sorabilirsiniz.

Firmaların büyük bir kısmı iş görüşmesini sadece yüz yüzeyken gerçekleştirmek istemektedir. Bazıları için de sadece 2020 İş başvurusu formu doldurmak yeterli olacaktır. Adidas firmasına direkt mağazalara giderek yüz yüze görüşebileceğiniz gibi, internet üzerinden de gerekli başvuruları yapabilirsiniz.

Adidas Satış Danışmanı İçin Gerekli Nitelikler

Adidas Mağazaları İş İlanları

Adidas Mağazaları İş Başvuru Şartları

Adidas İş başvurusu yapmak isteyen kişiler ilk olarak, Adidas’ın hangi kriterlere sahip olan elemanları değerlendirmeye aldıklarını yazımızın devamında öğrenebilirsiniz. Satış danışmanı için gerekli olan yetenekler şunlardır:

-En az lise mezunu olmak

-1 yıl boyunca satış tecrübesine sahip olmak

-MS Office programlarına hakim olmak

-İletişim yeteneği güçlü olmak

-Spor giyim sektörüne ilgi duymak

-Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum gösterebilmek

-Çalışma şartları konusunda uyumluluk gösterebilmek

Adidas part time olarak da çalışabileceğiniz gibi, full time olarak da çalışabilirsiniz. Bütün çalışma türleri için, belirtilen yetenekler aynıdır. Yetenekleriniz firma tarafından uygun görüldüğü takdirde Adidas iş görüşmesi için çağrılırsınız. Firma mülakatınız sonucunda işe alıp alınmadığınızı sizlere bildirecektir.

İşe Girerken İstenilen Belgeler Nelerdir?

Yapmış olduğunuz iş başvurusuna olumlu geri dönüş alıp, personel alımı yapılacağı tarafınıza bildirildiyse eğer yolun en stresli kısmını aştınız demektir. Buna rağmen işe giriş işlemlerinizin yapılabilmesi için teslim etmeniz gereken işe giriş evrakları bulunmaktadır. Bu işe girerken istenilen belgeler firma yapısına göre değişkenlik gösterse de genel hatları ile E-devlet uygulamasından kolaylıkla temin edebileceğiniz türdedir.

İşe giriş işlemlerinizin yapılabilmesi için gerekli olan bu belgeler şu şekildedir.

 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
 • Nüfus Kayıt Örneği
 • Mezuniyet Belgesi
 • Sağlık Raporu
 • Kan Grubu Kartı
 • Sabıka Kaydı ve Adli Sicil Kaydı
 • Vesikalık Fotoğraf
 • Aile Durum Bildirim Formu
 • Askerlik Durum Belgesi
 • İş Sözleşmesi ve Hizmet Sözleşmesi
 • SGK Tescil ve Hizmet Dökümü

İş Başvurusu Yapmak İçin Tıklayınız
Diğer ADİDAS İş İlanları İçin Tıklayınız.

Leave a Reply