Arçelik İş İlanları! 2021 Arçelik İş Başvurusu Formu ve Maaş Bilgileri

Arçelik iş ilanları yayınlandı! 2021 Arçelik İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları Arçelik insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Eleman – personel alımlarıyla ilgili detaylar ve Arçelik 2021 İş Başvurusu Formu sayfamızda!

Arçelik iş ilanları
Arçelik İş İlanları ve İş Başvurusu

Arçelik İş İlanları ve İş Başvurusu

Ülkemizin en büyük sanayi kuruluşlarından birisi olan Arçelik 1955 yılında beyaz eşya üretimi için kurulmuş bir şirkettir. Şirket kurucuları Vehbi Koç ve Lütfi Doruk’tur. Yaptığı başarılı çalışmalar ve ürettiği teknolojiler sayesinde ülkemizde en fazla patente sahip şirketlerden birisidir.

Sürekli gelişen ve kendisini büyüten Arçelik iş ilanları vererek eleman temini etmeye çalışmaktadır. Arçelik iş başvurusu duyuruları, iş ilanları sitelerinde yapılmaktadır. İş başvuruları hakkında detaylı bilgileri Arçelik şubelerinden öğrenebilirsiniz.

Tüm alanlar için yapılan iş ilanlarına ve başvuru formlarına ise arcelikas.com sitesi üzerinden kullanıcı adı hesabı oluşturarak ulaşabilirsiniz.

Her yıl binlerce işçi alan Arçelik, iş ilanlarını sürekli güncellemekte ve çeşitli organlar vasıtasıyla insanlara duyurmaya çalışmaktadır. Teknoloji üreten bir şirket olarak, işçi alımlarında makine, motor, elektronik, bilgisayar mühendisliği gibi alanlarda eleman ihtiyacı sürekli olmaktadır. En çok işçi alımını üretim tesislerine almaktadır.

Arçelik Hangi Alanlarda İşçi Alımı Yapıyor?

Ülkemizin markası haline gelen Arçelik, sürekli gelişme göstermekte ve ülkenin her noktasında binlerce şubesi bulunmaktadır.

Arçelik iş ilanları - satış mağazası
Arçelik Satış Mağazası

Yeni açılan Arçelik satış mağazaları ya da üretim alanlarında kimi zaman hizmetli, kimi zaman mühendislik dallarında, kimi zamanlarda tesisat alanlarında, idari alanlarda sürekli olarak işçi alımı yapmaktadır.

Genellikle makine, motor, otomasyon, teknik resim alanlarında tam zamanlı ya da part time iş ilanları duyuruları yapılmaktadır. Elektronik beyaz eşya üretimi yapan Arçelik firması, hem üretim aşamasında hem de pazarlama aşamasında değerlendirilmek üzere işçi alımlarını sürdürmektedir. İş ilanlarında hangi ilde ya da hangi bölgede ihtiyaç olduğu, alınan kişinin hangi bölgelerde çalışabileceği iş ilanlarında bildirilmektedir.

Arçelik Personel Alım Şartları

Arçelik son yıllarda 1000’den fazla tekniker, mühendis, teknisyen alanlarında işçi alımı yapacağını duyurmuştur. Her işçi alımında engelli iş ilanları duyurularına da yer verilmektedir.

Personel alım şartlarını, teknisyen ve tekniker alım şartları olarak ayrı ayrı belirlemektedir. Teknisyenler için, motor, makine, otomasyon gibi bölümlerin Yüksekokullarından mezun olmak, sertifika sahibi olmak, teknik resimden anlayan ve resim okuyabilen, yabancı dil bilen özellikler aranmaktadır.

Tekniker ihtiyacı için, eleman ilanı duyurularında, teknik eğitim fakültesi, lisans ya da meslek yüksek okulu mezunu olma, en az üç yıl tecrübeli olma, takım çalışmasına yatkın özellikler aranmaktadır. Genellikle Mühendislik bölümlerinden mezun olmak ve Microsoft Office programlarını iyi kullanabiliyor olma özelliği aranmaktadır.

Arçelik İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Arçelik profesyonelce çalışın bir şirkettir ve personel alımı duyurularını, iş başvurularını, kariyer.net gibi iş ilanı hizmeti veren kuruluşlar tarafından yapmaktadır.

Arçelik iş başvurusu yapabilmek için, kariyer.net sitesinde kendinize kısaca bir üyelik hesabı oluşturup, Arçelik ile ilgili bulunan iş ilanlarından size uygun bölüm için, Arçelik iş başvurusu formu doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

personel alımı

Başvuru formunuz en kısa zamanda değerlendirilerek sizlere telefon ya da mail yolu ile dönüş yapılacaktır. Çeşitli internet siteleri üzerinden yapılan başvuruların tamamı insan kaynakları tarafından hassasiyetle incelenmekte, gerekirse kişiler ikili mülakatlara çağrılabilir.

Arçelik Yükleme Boşaltma Operatörü İş İlanı

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

 • Tercihen depo ve lojistik alanlarında deneyim sahibi,
 • Vardiyalı çalışabilecek, (08:00-16:00 – 16:00-24:00 – 24:00-08:00)
 • Bolu’da ikamet eden /edebilecek.
 • Dikkat ve sorumluluk sahibi,
 • Takım çalışmasına yatkın,
 • Özverili bir şekilde çalışan,
 • Güçlü iletişim yetkinliklerine sahip,
 • Gelişime açık.
 • Depoya gelen ürünlerin araçlardan boşaltılması, gönderilecek ürünlerin araçlara yüklenmesi, depo içinde gerekli düzenlemelerin yapılması.
Aday Kriterleri
Tecrübe
Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
Eğitim Seviyesi
İlk Öğretim(Mezun)

Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü
Lojistik
Departman
Yönetici
Çalışma Şekli
Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi
Yeni Başlayan
Personel Sayısı
1
Ülke/Şehir
İstanbul
İş Başvurusu

Arçelik Kariyer.net İş İlanları

Arçelik’a ait iş ilanlarına kariyer.net üzerinden de iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Kariyer.net diğer firmalarla bağlantılı ilanlar yayınladığı gibi Arçelik ile ilgili iş ilanlarını da bünyesinde barındırıyor.

Kişisel kriterlerinize, özgeçmişinize uygun olarak Arçelik firmasına ait ilanları kontrol edebilir ve Kariyer.net üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz. Arçelikın yayınlamış olduğu iş ilanlarına kategoriler halinde bakabilir ve uygun pozisyonlardaki ilanlarına CV nize uygun olanlara başvuru formu doldurarak kolaylıkla iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Firmanın bünyesine aldığı elemanların bir bölümünün de kariyer.net kullanıcıları olduğunu unutmayın. Günümüzde bir çok firma iş ilanlarını bu tür platformlardan yayınlamaktadır. Kariyer.net bu platformların önde gelen isimlerinden olmakla birlikte, iş ilanı ve işçi bulma konusunda büyük bir rol oynuyor. Siz de kendi mesleğinizle alakalı olan bütün iş ilanlarını listeleyebilir ve bu iş ilanlarına kolaylıkla kariyer.net aracılığıyla başvurularda bulunabilirsiniz.

Arçelik İş Başvurusu Formuna Nereden Ulaşılır?

Arçelik’te çalışmak isteyen, açık iş pozisyonları hakkında bilgi edinmek isteyenler, arcelikas.com sitesinden başvuru ilanlarını inceleyerek hangi alanlarda eleman alınacağını öğrenebilir.

Aynı zamanda aynı site üzerinden başvuru formunu temin edebilir ve başvuru formunu doldurarak sisteme kaydedebilir. Arcelikas.com sitesinde, aranan kriterler ve istenen şartlar belirtilir. Kişi kendine uygun olan pozisyonu seçerek başvurusunu hazırlayabilir.

Site üzerinde hesap oluştur seçeneği ile kendisine bir üyelik hesabı oluşturur ve bu hesap üzerinde bulunan cv örneklerine göre kendi cv’sini hazırlayarak başvurusunu tamamlayabilir. Arçelik daha geniş alanlara ulaşabilmek için birden fazla iş ilanı hizmeti yürüten internet sitelerine iş ilanlarını ve başvuru formlarını vererek yayınlanmasını sağlamaktadır.

İş Başvuru Formu ve İstenilen Evraklar

Arçelik personel alımı için yapmış olduğu iş duyurularında, iş arayan kişilerin iş başvuruları için belirtilen tarihler arasında istenen evrakları hazırlayarak başvurusunu yapması gereklidir. Başvuru formunu doldurmadan önce, Arçelik çalışma şartları, kişilerde aranan kariyer özellikleri gibi ayrıntıların iyi incelenmek gereklidir.

İş Başvurusu Formu
Çalışma Saatleri – İş Başvurusu –

Yapılacak olan eleman alımlarında Arçelik personel ücretleri çalışılacak bölümlere, kişinin iş tecrübesi ve akademik kariyerine göre değişiklik göstermektedir.

Başvuru formlarında istenen evraklar arasında, eğitim durumunu gösterir belgeler, sabıka kaydı, sağlık raporu, erkek adaylar için askerlik durum belgesi, sürücü belgesi, iş tecrübesi varsa gösterir belge gibi belgeler istenmektedir.

Başvuru formunda da kişisel bilgiler, iletişim bilgileri, adres bilgileri, eğitim durum bilgileri alanlarının doldurulması zorunludur.

Arçelik iş ilanlarını takip edenler için hazırladığımız yazımızda, başvuru süreci ve firmayla ilgili detaylar sunmaya çalıştık. Açık pozisyonlar ve personel alımı yapılan Arçelik şubeleri sürekli yenilenirken, Arçelik ile ilgili en güncel duyuruları sitemiz üzerinden takip edebilir, paylaşmış olduğumuz iş başvurusu adresinden müracaatınızı gerçekleştirebilirsiniz.

İş Başvurusu

Arçelik İş Başvurusu Sıkça Sorulanlar

Arçelik iş ilanlarına ayırdığımız sayfamızı  ilk yayınladığımızda, başvuru süreci ile ilgili aklınıza takılan soruları bize yöneltmenizi istemiştik. Bunun sonucunda özellikle;

 • Arçelik iş başvurusu nasıl yapılır?
 • Arçelik iş başvurusu İşkur’dan yapılabilir mi?
 • Arçelik iş ilanlarına şubeden başvuru yapılıyor mu?
 • Ankara ve İstanbul için Arçelik iş başvuruları ne zaman başlar?

gibi pek çok soruyla karşılaştık. Arçelik iş başvurusu ile ilgili sizden gelen soruların cevaplarına yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

Arçelik İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Arçelik iş başvurusu süreciyle ilgili yazımızın içerisinde detaylıca bahsetmiştik fakat, yine de kısaca üzerinden geçmekte fayda var.

Arçelik iş ilanlarına başvuru yapabilmek için;

 • Kariyer.net
 • Yenibiris.com
 • Secretcv.com
 • Personelalimi.web.tr

gibi platformlar üzerinden müracaatınızı gerçekleştirebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.