Mağaza İş İlanları

DeFacto İş İlanları 2022 ve 2022 Defacto İş Başvurusu Formu Doldur

Defacto iş ilanları yayınlandı! 2022 Defacto İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları Defacto insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Eleman – personel alımlarıyla ilgili detaylar ve Defacto 2022 İş Başvurusu Formu sayfamızda!

Defacto iş ilanlarını takip ediyorsanız eğer, firmanın personel alımları ile ilgili kafanıza takılabilecek bir çok sorunun cevabını yazımızda bulabileceksiniz.

Peki nedir bu sorular? Defacto İş başvurusu nasıl yapılır? Personel ve Eleman alımı yapılan iş pozisyonları nelerdir? Defacto İş Başvurusu Formu nasıl doldurulur? Gibi soruların yanında çalışma şartları ve Defacto personel maaşlarıyla ilgili bir çok detayı sizlere sunuyoruz.

Defacto iş ilanları
Defacto İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Defacto İş İlanları Yayınlandı

Defacto, 325’i Türkiye’de olmak üzere dünya genelinde 450 şubesiyle on binlerce çalışanı bulunmaktadır. Ülke genelinde personel ihtiyaçları için Defacto iş ilanları sayfasında; kasiyer, satış danışmanı ve mağaza personeli alımları yapacaktır.

Defacto, kurulduğu günden bu yana sürekli büyüme eğiliminde olan bir firmadır. Bu büyümenin yanı sıra ülke ekonomisine sağladığı katkıyla da takdir edilen bir firma olarak ortaya çıkmıştır. Artan şube sayısı ve mevcut mağazalarında ki kadro ihtiyaçlarını karşılamak için personel, eleman ve işçi alımlarına devam etmektedir.

Eleman ilanlarında aranılan personel özellikleri, eğitim bilgileri ve kişisel bilgiler gibi birçok ayrıntıya ulaşabilir ve müracaatta bulunabilirsiniz. İş disiplinini her şeyden önce tutan firma, başvuru yapacak adaylarda aranılan temel özellikleri şu şekilde sıralamıştır.

  PERSONEL KRİTERLERİ

 • Tecrübeli ya da Tecrübesiz
 • İlk Öğretim (Mezun)
 • Lise (Mezun)
 • Ön Lisans (Mezun)
 • Üniversite(Mezun)
 • Yoğun Çalışma Temposuna Uygun
 • Pozisyonunda ve Sektörün de Deneyimli
 • İnsan İlişkilerinde Başarılı, Çalışkan ve Azimli
 • Askerlik Hizmetini Tamamlamış ya da Muaf
Bu İş İlanları da İlginizi Çekebilir
Ülker İş İlanları 2022
Bim Market İş Başvurusu 2022
Şok Market İş İlanları 2022
CarrefourSA İş Başvurusu
A101 İş İlanları 2022

Defacto Açık İş Pozisyonları

Defacto iş ilanları sayfasında; İstanbul, Ankara, Konya, İzmir ve Antalya iş ilanları göze çarpmaktadır. İhtiyaçlar doğrultusunda bütün şehirlerdeki mağazaları için iş ilanları sayfasını sürekli güncellenmek dedir.

Bünyesinde kasiyer, reyon sorumlusu, depo personeli ve satış danışmanı gibi birçok pozisyon bulunduran firma, engelli personel ilanları ve stajyer ilanları da yayınlamaktadır.

Defacto İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Defacto iş ilanlarına iş başvurusu yapacak olanların kullanabileceği birçok başvuru kanalı bulunmaktadır. Bunlar içerisinde en yaygın olarak kullanılanların arasında kariyer.net ve yenibiris.com gibi iş arama siteleri yer almaktadır.

Personel alımı yapılacak iş pozisyonları ve Defacto şubelerini bu platformlar üzerinden sıklıkla güncelleyen Defacto Giyim, 2022 Defacto iş başvurusu formu doldurarak müracaat edenlere 3 iş günü içerisinde bu platformlar üzerinden geri dönüş yapmaktadır.

Defacto iş başvurusu formu doldurmak isteyenlerin kullanabileceği bir diğer platform ise, Defacto insan kaynakları sayfası. İnsan kaynakları sitesinde yayınlanan 2022 Defacto iş başvuru formu ile yapılan müracaatları değerlendirmeye alan firma yetkilileri, başvuru formunda belirtmiş olduğunuz irtibat numaralarından geri dönüş sağlanmaktadır.

Defacto İş Başvurusu İçin Tıklayınız

Defacto İş Başvurusu İçin Boş Cv Örneği Doldur

İş arıyor ve çeşitli firmalara daha önceden iş başvurusu yaptıysanız eğer, sizden öncelikle Cv talebinde bulunduklarına şahit olmuşsunuzdur. Uzun süredir iş arıyorsanız eğer bu konu hakkında bilgi sahibi olduğunuzu tahmin etmek çokta zor değil aslında.

Fakat iş ararken veya iş başvurusu yapmadan önce boş Cv örneği arayan pek çok kişi bulunmaktadır. Sayfamızda yer alan boş cv örneklerinden bir tanesini bilgisayarınıza indirerek, hemen özgeçmiş hazırlayabilirsiniz.

Cv doldururken dikkat etmeniz gereken en önemli noktaların başında düzenli ve güncel bilgilerinizi anlatan bir cv göndermenizdir. Zira ilk intiba açısından sunmuş olduğunuz öz geçmiş sizin tercih edilmenizi sağlayabilecek en önemli dökümandır.

İş Başvurusunda İstenilen Belgeler

Defacto iş ilanlarına yapmış olduğunuz iş başvurusu en geç üş iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. İş başvurunuza olumlu geri dönüş yapıldıysa eğer, sözlü mülakat için firmanın insan kaynakları ofisine davet edilirsiniz.

Buradaki mülakat sonrasında yapılan değerlendirmeler sonucunda personel alımı yapılıp yapılmayacağı kesinlik kazanmaktadır. Tüm bu süreci başarı ile atlattıysanız eğer, firma sizden işe girişte istenen bir takım evraklar talep edecektir. İşe girişte istenen bu evraklar, personel kaydınızın yapılabilmesi için gerekli olup, işe giriş işlemlerinde gerekli kurumlara teslim edilebilmesi için gereklidir.

İŞE GİRİŞTE İSTENEN EVRAKLAR
 • Adli Sicil Kaydı 
 • Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği
 • İkametgah Belgesi 
 • Askerlik Durum Belgesi
 • Kimlik Fotokopisi
 • SGK Hizmet Dökümü 
 • Öğrenim Durum Belgesi

E-Devlet Giriş Sayfası

Defacto Çalışma Şartları 2022

Defacto çalışma şartları 2020 yılında olduğu gibi 2022 yılında da en fazla merak edilenler arasındadır. Hemen belirtmeliyiz ki Defacto, 2019 yılından itibaren çalışma şartlarında düzenlemelere gitmiştir. Çalışma saatleri ve personel maaşları gibi konularda belirli oranda iyileştirmelere giden Defacto, çalışan dostu politikasıyla personeller tarafından taktir edilmektedir.

Defacto Çalışma Saatleri

Defacto mağazaları genel olarak AVM’lerde yer almaktadır. Bu sebeple Açılış/Kapanış Saatleri 09:00 ile 22:00 arasındadır. Defacto çalışanları sabah ve akşam vardiyası olarak değişimli olarak çalışmaktadır.

Sabah vardiyasında bulunanların mesai saatleri 09:00 ile 17:00 arasındadır. Akşam vardiyasında çalışanlar ise 14:00 ile 22:00 arasında hizmet vermektedir. Defacto çalışanları hafta da 1 gün izin kullanmaktadır. Yeterli çalışma süresine ulaşıldığı taktirde Defacto çalışanları senede 14 gün yıllık izin kullanmaktadır.

Çalışma Saatleri
Açılış Saati 09:00
Öğle Arası 12.30 – 13.30
Kapanış Saati 22:00
Resmi Bayramları – Açık
Dini Bayramlar 13:00 – 22:00

Defacto Personel Maaşları 2022

Depacto personel maaşlarından bahsederken, çalışılan iş pozisyonuna göre personel maaşlarının düzenlendiğini belirtmeliyiz. Daha önce bahsettiğimiz üzere Defacto çalışma şartları konusunda geçtiğimiz yıllardan itibaren olumlu düzenlemelere gitmiştir.

Yapılan düzenlemeler arasında personel maaşlarına yapılan iyileştirmeler çalışanlar arasında en çok beğenilen hususlardır. 2022 Defacto Maaşları da bu doğrultuda şekillenmiştir. Sektörde ki diğer firmalarla kıyaslandığında %10 ile %20 arasında daha fazla maaş alan Defacto çalışanları, mağaza içerisinde uygulanan prim ve ikramiyelerden de faydalanmaktadır.

Yeni işe başlayacak Defacto çalışanları için belirtmek gerekirse, Defacto personel maaşları asgari ücretin %15 üzerinde başlamaktadır. Çalışılan pozisyon ve mağazaya göre değişkenlik gösterilebilirken, part time personel maaşları çalışma saati üzerinden hesaplanmaktadır.

Defacto Sıkça Sorulan Sorular

Defacto iş ilanları ve iş başvurusu sürecine ayırdığımız yazımızda, iş arayanlara kolaylık sağlaması açısından bilgiler sunmaya çalıştık. Her ne kadar yeterli bir kılavuz hazırladığımızı düşünsek de, sizler tarafından yapılan geri dönüşlerde bazı konuların anlaşılır olmadığını gördük. Bu sebepler sizlerin bize iletmiş olduğu soruları alt alta sıralayarak, kısa ve öz cevaplar sunmaya çalıştık.

Defacto İş Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?

Defacto insan kaynakları birimi, kendilerine ulaşan Defacto İş Başvurusu Formlarına en geç bir hafta içerisinde geri dönüş sağlamaktadır. Bu süre iş başvurusu yaptığınız platforma göre değişkenlik gösterse de, acil personel ihtiyacı oluşması durumunda, başvurunuz bir gün içerisinde sonuçlanmaktadır.

Defacto 2022 İş Başvurusu Formu Elden Teslim Edilebilir mi?

Defacto iş ilanlarına fiziksel mağazalardan başvuru yapmak isteyenler, firmanın ilçe müdürlüklerinden müracaatlarını gerçekleştirebilirler. Başvuru formunu internetten temin edemeyenler, ilçe müdürlüklerinden 2022 Defacto İş Başvurusu Formu’na ulaşabilirler.

Defacto İş Başvurusu Formu Nerede Yayınlanıyor?

Defacto İş Başvurusu Formu, internette yayın yapan bir çok iş arama sitesinde yer almaktadır. Kariyer.net, Personelalimi.web.tr ve yenibiris.com gibi popüler iş arama platformlarının yanı sıra ilçe genel müdürlüklerinden 2022 Defacto İş Başvurusu Formuna ulaşabilirsiniz.

Defacto Part Time İş Başvurusu İstediğimiz Şubeye Yapılabilir mi?

Bize gelen soruların büyük bir çoğunluğunu part time iş ilanlarıyla ilgili olanları oluşturmaktadır. Part time maaşları, part time çalışma saatleri ve bunun gibi bir çok başlığı sıralayabiliriz.

Bunlardan birisi de “Part Time İş Başvurusu Yaptım, Bana Yakın Şubede Çalışabilir miyim? ” Bu konuda şunu söyleyebiliriz ki, Defacto iş ilanları büyük bir çoğunluğu il ve ilçe bazlı duyurulardır.

Yani personel ihtiyacı bulunan bölgedeki Defacto Mağazası adı ile yayınlar yapılmaktadır. Kullanmış olduğunuz iş arama sitesinde yer alan filtreleme seçenekleri ile size yakın bölge de yayınlanan iş ilanları için arama yapabilir, arzu ettiğiniz şu için iş başvurusu yapabilirsiniz.

Şube Bazlı İş Başvurusu Yapabilir miyim?

Bu soruya bir üst kısımda cevap vermiştik fakat yine de detaylandıralım. Defacto iş ilanlarını kullanmış olduğunuz iş arama sitelerinde filtreleme yaparak arayabilirsiniz. Lokasyon, iş pozisyonu, eğitim düzeyi ve şube bilgisi girerek arama yapabilir, önünüze gelen sonuçlardan istediğinize iş başvurusu yapabilirsiniz.

Personel Alımı Yapılan İdari Bölümler Nelerdir?

Defacto bünyesinde iş başvurusu yapılabilecek bir çok iş pozisyonu olduğundan bahsetmiştik. Satış danışmanı, kasiyer ve depo personeli gibi pozisyonların yanı sıra;

 • Hukuk Birimi
 • Satın Alma
 • Muhasebe
 • Reklam Birimi
 • Müdür
 • Genel Müdür
 • Yönetici
 • Yönetici Asistanı
 • Mağaza Müdürü

gibi idari kadrolar için de iş başvurusu yapılabilmektedir.

Lise Mezunlarında Aranılan Özellikler Nelerdir?

Yayınlanan Defacto iş ilanlarının büyük bir kısmı lise mezunlarına yönelik olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle kasiyer ve ya satış danışmanı pozisyonları için Lise eğitimi arayan firma, daha yüksek pozisyonlar için de lise mezunu alabilmektedir. Lise mezunu personel adaylarında aranılan özellikleri şu şekilde sıralayabiliriz.

 • 18 – 35 Yaş Arası
 • Askerliğini Yapmış ve ya 2 Yıl Tecilli
 • Takım Çalışmasına Yatkın
 • Kariyer Hedefleri Olan
 • Sorumluluk Üstlenebilecek
 • Lise ve Üstü Eğitim Seviyesi Olan
 • Tercihen Yabancı Dil Bilen

Personel alımları yapılmaktadır.

Defacto İş İlanları Ne Sıklıkla Yayınlanıyor?

Defacto şube ağı ile ülkemizde en fazla şehrimize yayılmış firmalar arasında yer almaktadır. Her an personel alımına yönelik duyurular yayınlanmakta ve insan kaynakları yüzlerce iş başvurusu formu incelemektedir. Paralelinde Defacto iş ilanları sıklıkla güncellenmek de olup, iş başvurusu için sürekli takip etmesi gerekilen bir firmadır.

Ankara İş İlanlarına Nereden Ulaşabilirim?

Defacto iş ilanlarının başta İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya gibi büyük şehirler için yayınlandığından bahsetmiştik. Defacto Ankara iş ilanlarını da bir çok iş arama sitesinde bulabilir, kariyer.net gibi iş bulma siteleri üzerinden Defacto İş Başvurusu Formu doldurabilirsiniz.

Engelli Personel Alımı Yapıyor Mu?

Defacto engelli personel istihdamı konusunda yüksek sayılara ulaşan bir politika izlemektedir. Özellikle iskur.gov.tr üzerinden engelli personel alımına yönelik duyurular yayınlamaktadır. İş başvurusu yapan engelli vatandaşlarımızın sosyal haklarını gözeten bir tutum sergilemektedir.

Stajyer Alımı Ne Zaman Yapılıyor?

Firma Stajyer alımları ile programını yıllık olarak yapmaktadır. Örneğin 2022 yılı için stajyer alımı planını sene başında gerçekleştirmektedir. Buna Bağlı olarak Defacto stajyer ilanları sene başında yayınlanmakta ve gerçekleştirilmektedir.

Defacto İşkur Üzerinden İş Başvurusu Alıyor Mu?

Çok sık olmamakla birlikte Defacto iş ilanlarına İşkur’ da rastlayabilirsiniz. Fakat öncelikle işkur kaydınızın olması gerektiğini bildirmeliyiz. İşkur kaydınızı tamamladıktan sonra sistemde yayınlanan Defacto ilanlarına İş Başvuru Formu gönderebilirsiniz.

Defacto İlk Okul Mevzunu Personel Alımı Yapıyor Mu?

Defacto iş ilanlarını incelediğimizde, aranılan nitelikler içerisinde en az lise mevzunu personel alımı yapıldığını belirtilmektedir. Yine de mağazacılık sektöründe deneyimli ve işinizi severek yapıyorsanız eğer, iş başvuru formunda belirtecek olduğunuz iş deneyimleri ve referanslarınız firma yetkilileri tarafından hemen fark edileceğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

Defacto İş Başvurusu Yapabileceğim İstanbul Şubeleri Hangileri?

Defacto özellikle İstanbul’da birçok mağazaya sahiptir. Bu sebeple çok sayıda şube için personel alımı duyuruları anlık olarak yayınlanmaktadır. Defacto iş başvurusu yapabilmek için sitemizi takip edebilir, yayınladığımız 2022 Defacto iş başvurusu formu ile dilediğiniz Defacto şubesine iş başvurusu yapabilirsiniz.

DeFacto Güncel İş İlanları

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMIUşak mağazalarımızda görevlendirilmek üzere Alan Müdürü arıyoruz.
 • Ön lisans mezunu,lisans öğrenci veya lisans mezunu,
 • Perakende mağazacılık alanında en az 2 yıl Mağaza Yöneticiliği yapmış,
 • Kariyeri için il ve ikamet değişikliği yapabilecek, gerektiğinde yurtdışı mağazalarımızda çalışabilecek.
 • Mağazacılığı bir yaşam tarzı olarak benimsemiş,
 • İnsan ilişkileri güçlü olan, takım çalışmasına yatkın,
 • Öğrenmeye ve gelişime açık,
 • Diksiyonu düzgün, kişisel bakımına özen gösteren,
 • MS Office programlarını kullanabilen,
 • Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli.
İŞ TANIMIModern Mağazacılığın tüm süreçlerini (satış, eğitim, raporlama vb.) programlamak, uygulamak ve sonuçlarını kontrol etmek.
Aday Kriterleri
Tecrübe: Enaz 2 yıl Tecrübeli Adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Mağazacılık (Tekstil), Perakende
Departman: Yönetim
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Orta Düzey Yönetici
Ülke/Şehir: Uşak
İş Başvurusu

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI
 • Üniversite mezunu,
 • Perakende sektöründe satın alma ve kategori yönetimi süreçlerinde en az 6-7 yıl tecrübeli,
 • Modayı ve trendleri takip eden, ürün gözü kuvvetli,
 • Tedarikçi portföyü bulunan,
 • Analitik, takipçi, çözüm ve sonuç odaklı çalışan, organizasyon yeteneği gelişmiş,
 • İletişimi kuvvetli ve müzakere becerileri güçlü,
 • İngilizce bilgisi olan,
 • İlgili tedarikçi ziyaretleri için saha ziyaretleri yapabilecek.

GÖREV TANIMI

 • Mağaza ve onlineda satılacak olan ürünlerin planlama ve satın alma süreçlerini yönetmek,
 • İlgili kategorilere göre pazar, rakip ve tüketici analizleri yapmak,
 • Kategorisindeki ürünlerin bütçeleme, koleksiyon oluşturma, kampanya ve indirim çalışmalarını gerçekleştirmek,
 • Ürün satışlarına yönelik hedefleri belirlemek ve hedeflerin artmasına yönelik aksiyonlar almak,
 • İyi satan/kötü satan ürünleri takip ederek satış analizleri yapmak,
 • İlgili tedarikçileri araştırmak, bulmak ve iş birliği sağlamak,
 • Satın alma, siparişleri oluşturma, depo ve mağazalara sevk edilme süreçlerini yönetmek,
 • Sezon trendlerini takip ederek doğru ürünü doğru mağazada konumlayacak şekilde planlama yapmak,
 • Tüm süreçleri iyileştirecek aksiyonlar sunmak ve uygulamak.
Aday Kriterleri
Tecrübe: En az 6 yıl tecrübeli adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Mağazacılık (Tekstil), Perakende
Departman: Satın alma
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Orta Düzey Yönetici
Ülke/Şehir: İstanbul
İş Başvurusu

Aradığımız Özellikler,
 • Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun,
 • Analitik düşünme, planlama-koordinasyon, problem çözme ve müzakere becerileri gelişmiş,
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan
 • Takım çalışmasına yatkın ve zamanı iyi yönetebilen
 • Yoğun iş temposuna uyum gösterebilecek ve çoklu görevleri önceliklendirme konusunda yetki
 • Analiz ve yorum yapabilme yeteneğine sahip,
 • MS Oficce uygulamalarını etkin kullanabilen ve Raporlama Süreçlerini Yönetecek ,
 • Sonuç Odaklı düşünerek çalışmalarını bu yönde yürütebilecek,
 • Tercihen İngilizce Bilen
 • Seyahat Engeli Olmayan,
 • Aktif araç kullanabilen,
 • Dinamik, yoğun ve esnek çalışma temposuna ayak uydurabilecek,
 • Yönetim seviyesinde İlgili tüm raporlamalarda aktif görev alarak, stratejik planlamada kullanılacak raporları oluşturacak

Temel Fonksiyonlar; 

 • Yatırım fizibilitelerinin hazırlanması ve değerlendirilmesi süreçlerini takip edecek
 • İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim, müzakere ve temsil yeteneğine sahip
 • Alışveriş merkezlerindeki  kiracı ilişkileri, raporlama , sözleşme takibi de  dahil olmak üzere tüm konularından sorumlu olacaktır.
 • Tüm yeni kiralama çalışmalarının  ve mevcut mağazaların süreçlerinin yürütülmesi ve ilgili birimler ile koordinasyonun sağlanması.
 • AVM ‘lerden gelen taleplerin ilgili birimler ile paylaşılarak sonuçlandırılması ve raporlanması.
 • Aylık performans rapor ve sunumlarının hazırlanması
 • Gerekli durumlarda yöneticisinin yerine toplantılara iştirak etmek, karar almada aktif rol üstlenmek.
Aday Kriterleri
Tecrübe: En az 2 yıl tecrübeli adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Mağazacılık (Tekstil)
Departman: Varlık Yönetimi
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Orta Düzey Yönetici
Ülke/Şehir: İstanbul
İş Başvurusu

Aranan Nitelikler

 • Üniversitelerin, tercihen Mühendislik, Ekonomi, İşletme vb. birimlerinden mezun,
 • Planlama ve organizasyon becerisi,
 • İş takibi ve zaman yönetimi yetkinliği,
 • Ekip çalışmasına yatkınlık,
 • Analitik düşünme becerisi,
 • Yazılı ve sözlü iletişim kanallarını etkin şekilde kullanabilmek,
 • MS Office programlarına hakimiyet
 • İyi derecede İngilizce bilgisi

Temel Fonksiyonlar

 • Mağazalar ve genel operasyonel süreçlerde yapılacak projeleri belirlemek,
 • Test ve yaygınlaştırma süreçleri ile birlikte takip süreçlerini yürüterek projenin verimlilik analizlerini yapmak,
 • Yürütülen projelerde mağazaların yaşayabileceği veya yaşadığı sorunları tespit ederek çözüme kavuşturmak.
 • Uygulamada olan projelerin fatura takibini gerçekleştirerek gerekli veri girişlerini sağlamak
Aday Kriterleri
Tecrübe: En az 2 - 10 yıl tecrübeli adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: Üniversite
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Tekstil, Giyim, Hazır Giyim, Moda Tasarım, Perakende
Departman: Dijital Pazarlama
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Uzman
Ülke/Şehir: İstanbul
İş Başvurusu

 • En az lise mezunu,
 • Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi,
 • Perakende ürün ve dinamikleri konusunda bilgili,
 • Mağazacılık alanında kariyer yapmak isteyen,
 • Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesini sunabilecek,
 • İletişim becerisi gelişmiş, çözüm odaklı,
 • Takım çalışmasına uyumlu, “Satış Danışmanı” pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır.
İŞ TANIMI 
 • Mağazanın satış hedeflerinin gerçekleşmesinde gerekli özen ve desteği sağlayacak,
 • Reyon düzeni, görsel düzenleme, ürün takibi, müşteri iletişim ve deneyimi konularında proaktif olarak çalışacak,
 • Mağazanın genel düzeninin sağlanması ve hizmet kalitesinin karşılanmasında aktif olarak rol alacak.
Aday Kriterleri
Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: Lise(Mezun), Ön Lisans(Öğrenci), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Mağazacılık (Tekstil), Ticaret
Departman: Satış
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Eleman
Ülke/Şehir: İstanbul
İş Başvurusu

Mağazalarımızda görevlendirilmek üzere "Mağaza Müdürü" adayları aramaktayız. 
 • Mağazanın ticari anlamda başarıya ulaşması için tüm sorumluluğu üstlenmek
 • Mağaza satış performansında ve karlılığında sürekli gelişim göstermek
 • Var olan tüm yönetmelik ve süreçler doğrultusunda tüm mağaza operasyonlarını sistematik ve etkili bir biçimde yönetmek
 • Mağaza içi tüm resmi, finansal ve standart evrakların tamamlanmasından ve takibinden sorumlu olmak
 • Var olan süreçler gereğince mağaza içerisinde markanın ve ürünlerin doğru sergilenmesini sağlamak
 • Ürün teslimat işlemlerinin ürün geldiği gün tamamlandığından ve mağaza içerisinde sergilenen tüm ürünlerin stoklarının bulunduğundan ve müşteriler tarafından kolaylıkla erişilebilir olduğundan emin olmak
 • Mağaza ekiplerinin müşterilere adidas Group satış ve servis standartları doğrultusunda hizmet sunmasını sağlamak ve gerekli durumlarda ekipleri bu konu ile ilgili geliştirmek
 • Mağaza ekiplerinin işe alım, eğitim ve diğer tüm İK süreçlerini takip etmek ve aktif görevler almak

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

 • Perakende sektöründe ekip yönetimi konusunda en az 3 yıl tecrübe sahibi
 • Perakende operasyonları, stok, bütçeleme, planlama, müşteri, satış ve insan yönetiminde deneyimli
 • Temel perakende hedefleri üzerinden çalışma deneyimine sahip
 • Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş
 • Tercihen üniversite mezunu
 • MS Office (öncelikle Excel, Word, PowerPoint ve Outlook) uygulamalarına hakim
 • Spora ilgi duyan ve güncel spor olaylarını takip eden
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Aday Kriterleri
Tecrübe: En az 2 yıl tecrübeli adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: Lise(Mezun), Ön Lisans(Öğrenci), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Giyim
Departman: Yönetici
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Uzman
Ülke/Şehir: İstanbul
İş Başvurusu

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Mağazalarımız da için değerlendirilmek üzere Bilgi İşlem Müdür Yardımcısı pozisyonu için takım arkadaşı aramaktayız;

Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun,

 • Sistem ve network konusunda, özellikle çok şubeli firmalarda dağıtık yapıların yönetiminde tecrübeli,
 • Ekip yönetimi ve koordinasyon yeteneği olan,
 • Etkin zaman yönetimi ile yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen,
 • Çözüm odaklı ve iletişim becerisi yüksek olan,
 • Bilgi işlem alanında minimum 5 yıl iş tecrübesi olan,
 • İyi seviyede İngilizce bilen,
 • Teknolojik gelişmeleri takip edip hızla uyum sağlayabilen.

İŞ TANIMI

 • Bilgi işlem altyapısını oluşturan tüm sistemlerin kesintisiz olarak çalışması için gerekli işlemlerin yapılması ve takibi,
 • Microsoft server ürün ailesi kurulumu, konfigürasyonu ve sorun çözüm sürecinin yönetilmesi,
 • Bilgi işlem departmanını doğrudan ilgilendiren hizmet ve ürün alımları ile ilgili sektörün ve gelişmelerin takip edilmesi, tedarik süreçlerinin yönetilmesi,
 • Güvenlik altyapı sistemlerinin sağlanması,
 • IT destek süreçlerinin standartlara uygun yönetilmesi ve raporlanması,
Aday Kriterleri
Tecrübe: En az 5 yıl tecrübeli adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: Üniversite
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Bilişim, Perakende
Departman: Bilgi İşlem
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Orta düzey yönetici
Ülke/Şehir: İstanbul
İş Başvurusu

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI
 • En az MYO mezunu,
 • Stok yönetimi konusunda en az 1 yıl deneyimli,
 • Şube stoklarının etkin ve verimli bir şekilde yönetilmesini sağlayabilecek,
 • Ürün ve stok yönetimi konusunda bilgi sahibi,
 • Microsoft Office programlarına hâkim,
 • Düzenli, analiz ve raporlama tekniklerini bilen,
 • Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü,
 • Sayısal ve analitik yetkinlikleri gelişmiş,
 • Takım çalışmasına yatkın, gelişmeye ve yeniliğe açık,
 • Depo Stok Kontrol deneyimi olan,
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
İŞ TANIMI
 • Şubeler arası ürün transferlerinin gerçekleştirilmesini sağlamak,
 • Şubelere ürün sevkiyatının planlamasını ve organizasyonunu yapmak
 • Şubelerdeki ve depolardaki stok seviyelerinin takibini sağlamak.
 • Şubelerin genel stok kontrollerini gerçekleştirmek.
 • Aktif şekilde şube ziyaretleri yapmak.
Aday Kriterleri
Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun), Doktora(Öğrenci), Doktora(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Hızlı Tüketim Malları
Departman: Giyim
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Yeni Başlayan
Ülke/Şehir: İstanbul
İş Başvurusu
GENEL NİTELİKLER
 • Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Matematik, Sistem Mühendisliği, MIS, İstatistik, Ekonometri bölümlerinden mezun,
 • İş geliştirme ve iş analitiği konularında tercihen e-ticaret sektöründe en az 3 yıl deneyimli,
 • İyi seviyede SQL bilgisi olan,
 • İyi derecede İngilizce bilen,
 • MS Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen,
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
 • İş takibi, süreç yönetimi ve dokümantasyon konusunda tecrübeli,
 • Planlı ve disiplinli çalışma alışkanlığı olan, tercihen bir talep yönetimi uygulaması kullanmış, talep yönetimi ve uygulama geliştirme süreçlerine hakim.
İŞİN TANIMI
 • Müşterilerden gelen talepleri inceleyerek detaylı analizler için gerekli görüşmelerin yapılması,
 • Taleplere istinaden gereksinim dokümanlarının hazırlanması ve talep sahibinden onay alınması,
 • Belirlenen gereksinimlere uygun olarak teknik analiz dokümanlarının hazırlanması,
 • Takibindeki taleplerin oluşmasından canlı ortama taşınmasına kadar tüm analiz, geliştirme ve test süreçlerinin süreçlerinin uçtan uca takip edilmesi,
 • Kendisine atanmış görevlerle ilgili geri bildirimlerin düzenli olarak yapılması, periyodik iş planlarının hazırlanması ve takibi.
Aday Kriterleri
Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun), Doktora(Öğrenci), Doktora(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Hızlı Tüketim Malları
Departman: Giyim
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Yeni Başlayan
Ülke/Şehir: İstanbul
İş Başvurusu

www.PersonelAlimi.web.tr

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona Personelalimi.web.tr ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

5 Yorum

 1. Defalarca ugrasmama ragmn basvru yapamadım sürekli aynı sayfaya geri döndüm ve basvuru yapmak istiyorum acil iş ihtiyacım size zahmet

 2. BEN İHTİYAÇ SEBEPEV KİRALİK ÖDEME ZOR SIKINTI DÜŞÜNÜYORUM ÇOCUK 2 MASRAF SÜT BEZ PARA 0 KALMIYORUM LÜFTEN İŞ İSTİYORUM BEN SIKINTI ÇOK EVET ÇOCUK GÜNAH BEN güzel bir iş olanağı

  1. Merhaba,
   Sitemizde yer alan Defacto İş İlanlarına göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
   Defacto çeşitli pozisyonlara personel alımı yapmaya devam etmektedir.
   Defacto iş ilanlarına başvuru yapabilmek için, sitemizde yer alan Defacto iş başvuru formunu kullanabilirsiniz.

  1. Merhaba,
   Sitemizde yer alan Defacto İş İlanlarına göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
   Defacto çeşitli pozisyonlara personel alımı yapmaya devam etmektedir.
   Defacto iş ilanlarına başvuru yapabilmek için, sitemizde yer alan Defacto iş başvuru formunu kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu