DeFacto Satış Danışmanı İş İlanları! 2021 İş Başvurusu ve Personel Maaşları

Defacto Satış Danışmanı İş İlanları
Defacto Satış Danışmanı İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Defacto Satış Danışmanı İş İlanları 2019 ve 2020 yılında olduğu gibi 2021 yılının geri kalanında da yayınlanmaya devam ediyor. Eleman ve Personel alımı yapılan pozisyonlara iş Başvurusu yapmak için sitemizde yer alan Defacto Satış Danışmanı İş başvurusu formu‘nu doldurarak, tercih ettiğiniz iş pozisyonları için müracaatta bulunabilirsiniz.

Defacto Satış Danışmanı iş ilanlarını yakından takip ediyor fakat, “Defacto Satış Danışmanı iş başvurusu nasıl yapılır?” Gibi soruların yanı sıra, personel alımı yapılan pozisyonlarla ilgili bilgi almak istiyorsanız eğer Defacto Satış Danışmanı iş ilanları ve iş başvurusu süreci ile ilgili tüm detaylara yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

Defacto Satış Danışmanı İş İlanları
Defacto Satış Danışmanı İş İlanları ve Başvuru Şartları

DeFacto Satış Danışmanı İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

DeFacto, 2003 yılında kurulmuştur. İlk mağazasını 2004 yılında açan firma çok kısa bir süre içerisinde Türkiye’de bazı giyim sektörünün öncüleri arasındaki yerini almayı başarmıştır. Günümüzde yurt içi ve yurt dışında toplamda 350’den fazla mağazası ile hizmet vermektedir.

DeFacto İş başvurusu yapmak isteyen binlerce aday sayesinde her yıl en az 500.000 iş başvurusu almaktadır. Her yıl çok sayıda personel alımı yapan firma, iş ilanlarını ve başvuru formunu internet üzerinden yayınlamaktadır.

İş başvurusu yapmak isteyen adayların en çok karşılaştıkları şey ise Defacto Satış danışmanı iş ilanlarıdır. Firma bünyesinde bulunan satış danışmanı, müşteri temsilcisi, kasiyer, depo görevlisi, güvenlik görevlisi gibi açık iş pozisyonları arasında en sık ihtiyaç duyulan pozisyon satış danışmanlığıdır.

Defacto Kariyer.net İş İlanları

Defacto firmasıyla birlikte sektörde yerinizi almak ve personel alımı başvurusu yapmak istiyorsanız Kariyer.net adresinden başvuruda bulunabilirsiniz.

Kariyer.net adresinde birçok iş ilanına erişebileceğiniz gibi Defacto iş ilanına da ulaşabilirsiniz. Bu iş ilanıyla bünyesinde çalışmak istediğiniz Defacto hakkında bilgi edinebilir, çalışma koşulları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz ve en önemlisi şirketin eleman alımı sırasında beklediği kriterleri de bu sayede öğrenirsiniz.

CV ve başvuru formlarını hazırlamanız halinde Kariyer.net adresine kayıt olup iş ilanları kısmından Defacto iş ilanında başvuru formunu doldurup CV’nizi bırakabilirsiniz. Eleman alımı aşaması sırasında Defacto tarafından kabul edilmeniz halinde şirket sizinle iletişime geçecektir. Beklemede kalmanız gerekmektedir.
Eğer aradığınız size en uygun işi Defacto şirketinde bulduysanız Kariyer.net adresinden iş başvurusu yapabilirsiniz. İş başvurusunu yerine getirebilmek için öncelikle Kariyer.net adresine üye olmalı ve ardından CV’niz yoksa bir adet CV oluşturmalısınız.

Bunun ardından Kariyer.net adresinde bulunan Defacto iş ilanından başvuru formunu doldurduktan sonra başvurunuz tamamlanmış olur. Başvuru tamamlandıktan sonra süreçte Kariyer.net adresi tarafından bilgilendirilirsiniz. Eleman alımı için uygun görülürseniz şirket sizinle iletişime geçecektir.

DeFacto Çalışma Şartları 2021

DeFacto satış danışmanı iş pozisyonu, müşteriler ile yüz yüze iletişim içinde olmayı gerektirmektedir. Sürekli olarak ayakta durmayı gerektirmektedir. Çalışanlar, firmanın sahip olduğu ürünler hakkında geniş bilgi sahibi olmalıdır. Müşterilerin taleplerini yerine getirebilmeli ve sorularını yanıtlamalıdır.

İşe yeni başlayan satış danışmanları, firma tarafından düzenlenen oryantasyon programına katılabilmektedir. Çalışanlar bu program sayesinde, işe başladıkları ilk bir aylık süreçte firma tarafından atanan Onboarding Buddy ile uyum sürecini kolaylıkla atlatabilirler.

Defacto Satış danışmanı iş ilanları, çalışma şartları ile ilgili yeterli bilgi içermemektedir. Adaylar, insan kaynakları yetkilileri ile yapacakları görüşmelerde, çalışma şartları ile ilgili detaylı bilgi edinebilirler. Satış danışmanları kısaca; yemek kartı, motivasyon etkinlikleri (eğlence, sabah kahvaltısı, canlı müzik vs.), haftada bir gün izin, günlük 1.5 saatlik mola gibi olanaklara sahiptir.

İşe Girerken İstenilen Belgeler Nelerdir?

Yapmış olduğunuz iş başvurusuna olumlu geri dönüş alıp, personel alımı yapılacağı tarafınıza bildirildiyse eğer yolun en stresli kısmını aştınız demektir. Buna rağmen işe giriş işlemlerinizin yapılabilmesi için teslim etmeniz gereken işe giriş evrakları bulunmaktadır. Bu işe girerken istenilen belgeler firma yapısına göre değişkenlik gösterse de genel hatları ile E-devlet uygulamasından kolaylıkla temin edebileceğiniz türdedir.

İşe giriş işlemlerinizin yapılabilmesi için gerekli olan bu belgeler şu şekildedir.

 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
 • Nüfus Kayıt Örneği
 • Mezuniyet Belgesi
 • Sağlık Raporu
 • Kan Grubu Kartı
 • Sabıka Kaydı ve Adli Sicil Kaydı
 • Vesikalık Fotoğraf
 • Aile Durum Bildirim Formu
 • Askerlik Durum Belgesi
 • İş Sözleşmesi ve Hizmet Sözleşmesi
 • SGK Tescil ve Hizmet Dökümü

DeFacto Satış Danışmanı Adaylarında Aranan Özellikler

defacto başvuru şartları
Defacto İş Başvurusu Şartları ve Maaş Bilgileri

DeFacto satış danışmanlarında aranan özellikler genellikle; güçlü iletişim becerisi, mağazacılık sektöründe en az bir yıllık deneyim, en az lise mezunu olma, erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olma, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilmelidir. Defacto Satış danışmanı iş ilanları, bay ve bayan tüm adayların başvurusuna açıktır.

Boş Cv Örneği Doldur

Defacto iş ilanlarına başvuru yapmaya karar verdiyseniz eğer, ilk adım olarak iyi bir Cv hazırlamanız kaçınılmaz olacaktır. Bu sebeple sizler için hazırlamış olduğumuz Cv Örneklerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Boş CvÖrneği
Boş Cv Örneği Doldur – Özgeçmiş Örnekleri

İş Başvurusu Yapmak İçin Tıklayınız
Diğer DEFACTO İş İlanları İçin Tıklayınız.

Personel Alımı Yapılan Collezione Şubeleri

DEFACTO ADN CEYHAN
Burhaniye Mahallesi Kızılay Caddesi Numara: 78 Ceyhan/ADANA
DEFACTO ADN OPTIMUM
Hacı Sabancı Bulvarı No: 28 Adana AVM 1M-01 Numaralı Mağaza Yüreğir / ADANA
DEFACTO ADN CAKMAK CAD
Kuruköprü Mah. Çakmak Cad. 33023 Sok. No: 7/A-20/A Seyhan/ADANA
DEFACTO ADN KENAN EVREN
Toros Mah. Kenan Evren Bulvarı No: 75/G Rafet Akmanlar Apt.Altı Çukurova / ADANA
DEFACTO ADN M1 AVM
Yeni Mahallesi 87071 Sokak Numara: 7/A Seyhan/ADANA

3 yorum

  • Merhabalar,
   Sitemizde yer alan Defacto İş İlanlarına göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
   Defacto çeşitli pozisyonlara personel alımı yapmaya devam etmektedir.
   Defacto iş ilanlarına başvuru yapabilmek için, sitemizde yer alan Defacto iş başvuru formunu kullanabilirsiniz.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.