DenizBank İş İlanları! 2021 İş Başvurusu ve Personel Alımı Şartları!

DenizBank iş ilanları yayınlandı! İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları DenizBank insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Firma ilanlarını takip edenler için hazırladığımız yazımızda; personel ve eleman alımı yapılan pozisyonlar, çalışma şartları, personel maaşları ve tabi ki DenizBank iş başvurusu formuna sitemiz üzerinden indirip, iş başvurusu yapabilirsiniz.

Denizbank iş ilanları
DenizBank İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Facebook     Twitter    DenizBank İnsan Kaynakları     www.denizbank.com     BAŞVUR

Denizbank İş İlanları ve Başvuru Formu

1938 yılında kurulan DenizBank, Türk denizcilik sektörüne finansman sağlamak amacıyla bir devlet bankası olarak hizmet vermiştir. 1997 yılında, Zorlu Holding tarafından Özelleşirme İdaresi’nden satın alınmıştır. 2006 yılının ekim ayında, Avrupa’nın en önemli finans gruplarından biri olarak Dexia tarafından Zorlu Grubu’ndan satın alınmıştır.

Denizbank iş ilanları
Denizbank Şubesi – İş İlanları

6 yıl boyunca Dexia’nın en büyük ve köklü bankası olan Sberbank çatısı altına girmiş ve hizmetlerine devam etmiştir. Giderek genişleyen organizasyon / şube ağı, artan ürün ve hizmetlerine paralel olarak bünyesinde mevcut olan kadrolarına yenilerini ekleyerek günümüzde 13.979 çalışana ve yurt dışı dahil olmak üzere 761 şubeye sahip bir banka haline gelmiştir.

DenizBank’ın genişleyen ve gelişen ailesine katılmak isteyen ve kendisine DenizBank bünyesinde kariyer imkanı yaratmak isteyenler DenizBank iş ilanlarını inceleyerek personel alımlarını takip edebilir.

DenizBank Kobi Bankacılığı Portföy Yöneticisi İş İlanı

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

 • Üniversite mezunu,
 • KOBİ Bankacılığı alanında en az 4 yıllık Şube deneyimi olan,
 • KOBİ ürünlerine hakim ve satış bilgisine sahip,
 • MS Office uygulamalarına hakim,
 • İnsan ilişkilerinde başarılı,
 • Takım çalışmasına yatkın,
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az iki yıl tecilli.

İŞ TANIMI

Avrupa-1 Bölge Müdürlüğüne bağlı İstanbul Avrupa Yakası Şubelerimizde görevlendirilmek üzere, KOBİ Bankacılığı ürünlerini müşterilerimize farklı hizmet anlayışıyla memnuniyet yaratacak şekilde sunacak ve yeni müşteri kazanımı sağlayacak KOBİ Bankacılığı Portföy Yöneticisi-OBİ takım arkadaşı arıyoruz.

Aday Kriterleri

Tecrübe: En az 3 yıl tecrübeli adaylar

Eğitim Seviyesi: Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Mezun)

Pozisyon Bilgileri

Firma Sektörü: Bankacılık

Departman: Satış

Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı

Pozisyon Seviyesi: Yönetici adayı

Personel Sayısı: Belirtilmemiştir

Ülke/Şehir: İstanbul(Avr.)

Çağrı Merkezi Müşteri Danışmanı İş İlanları – İstanbul

 • İletişim Merkezimizde görevlendirilmek üzere,
 • Müşterilerden gelen bireysel emeklilik, hayat sigortası ve işsizlik sigortası ile ilgili çağrıları cevaplayacak,
 • Müşterilerin talepleri doğrultusunda gerekli işlemleri gerçekleştirecek,
 • Ürün ve hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi paylaşacak ‘İletişim Merkezi Müşteri Temsilcisi’ arayışındayız.

Bu ekibe nasıl birini arıyoruz?

 • Üniversitelerin Ön lisans veya lisans bölümlerinden mezun,
 • MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,
 • İletişim yeteneği kuvvetli,
 • Müşteri memnuniyetine önem veren,
 • Takım çalışmasına yatkın.

Dijitalleşen dünyada daha ön plana çıkan bu görev tanımı ilginizi çekiyor ve yukarıda belirttiğimiz özelliklere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız Denizbank ailesinin bir parçası olmaya ne dersiniz?

Aday Kriterleri
Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun), Doktora(Öğrenci), Doktora(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Bankacılık
Departman: Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Uzman
Ülke/Şehir: İstanbul
İş Başvurusu
Popüler İş İlanları
A101 İş İlanları 2021
Ülker İş İlanları 2021
Bim Market İş Başvurusu 2021
Şok Market İş İlanları 2021
CarrefourSA İş Başvurusu

DenizBank İş Başvurusu Süreci Hakkında

DenizBank iş başvurusu talebinde bulunmak isteyen adayların ilk yapması gereken şey bankanın resmi internet sitesinde bulunan insan kaynakları sayfasına gitmektir. Bu sayfanın kariyer bölümünde yer alan DenizBank iş ilanlarını inceleyerek, başvurmak istedikleri çalışma pozisyonuna karar verebilirler. DenizBank iş ilanları, adayları bilgilendirici niteliktedir. Böylece başvuru yaptıkları pozisyon hakkında genel bilgi edinebilirler.

İnternet sitesi üzerinden başvuru yapmak için üyelik sahibi olmak gerekmektedir. Adaylar, hemen kendilerine bir üyelik alıp diledikleri gibi başvuruda bulunabilirler. DenizBank iş başvurusu formunu doldurmak, başvuru için yeterli olacaktır.

DenizBank bünyesine yapılan tüm iş başvuruları, insan kaynakları yetkilileri tarafından özenle incelenmektedir. Başvurusu olumlu bulunan adaylara dönüş yapılarak bilgilendirme sağlanmaktadır.

DenizBank İş İlanları Hakkında

DenizBank iş ilanları, internet üzerinden güncel olarak yayınlanmaktadır. Genellikle; bireysel bankacılık, satış uzmanı, operasyon yöneticisi, bireysel danışman, mobil satış temsilcisi, güvenlik görevisi, avukat ve banko görevlisi ilanları görebilmek mümkündür.

Denizbank Kariyer.net İş İlanları

Kariyer.net sitesi aracılığıyla her gün onlarca kişi iş başvurusunda bulunuyor. Bununla beraber de günde birçok ilan Kariyer.net üzerinden iş arayanlarla paylaşılıyor. İş başvurusunda bulunmak istediğiniz firmalara Kariyer.net üzerinden erişebilirsiniz.

Denizbank çatısı altında çalışmak istiyorsanız birçok siteden başvuru yapabilirsiniz fakat tercih edeceğiniz site Kariyer.net olacaktır. Kariyer.net aracılığıyla firma hakkında bilgi edinebilirsiniz. Bununla beraber firmanın personel alımı sırasında beklediği kriterlere de yine bu adresten bulmanız mümkün.

Denizbank çatısı altında çalışmak isteyenler bu ilana başvuru formlarını bırakmaları halinde Denizbank insan kaynakları tarafından CV incelenir. Uygun bulunmanız halinde kariyer.net aracılığıyla görüşmeler gerçekleşir. Görüşmeler sonucunda karşılıklı anlaşmayla beraber eleman alımı gerçekleştirilir.

DenizBank Çalışma Şartları 2021

DenizBank çalışma şartları, sektörün gerisinde kalmamayı amaçlamaktadır. DenizBank çalışanları, düzenli maaş almaları ve kaliteli bir çalışma ortamına sahip olmalarının yanı sıra bir çok olanağa da sahiptir.

DenizBank bünyesindeki tüm çalışanlar sigortalı olarak çalışmaktadır. Bunun yanı sıra, çalışanlara banka tarafından özel sağlık sigortası imkanı da sağlanmaktadır. Ulaşım problemi yaşayan adaylar için servis olanağı bulunmaktadır. Çalışanlar, evlerinden işlerine rahatlıkla gidebilmektedir. Ayrıca tüm çalışanlar için ücretsiz öğle yemeği imkanı bulunmaktadır.

DenizBank bünyesinde 6 yılını dolduran çalışanlar için Bireysel Emeklilik Sigortası uygulaması yapılmaktadır. Tüm bunlar DenizBank çalışanlarının sahip oldukları maddi olanaklardan birkaçıdır.

DenizBank çalışanları, maddi olanakların yanı sıra birçok kariyer olanağına da sahiptir. Kariyerlerine asistan unvanı ile başlayan çalışanlar; uzman yardımcısı, uzman, yetkili, yönetmen, müdür ve üstü unvanlarla devam edebilmektedir.

Tamamen çalışanların performanslarına bağlı olan bu terfi süreci, tüm çalışanlara adil bir şekilde uygulanmaktadır. Ayrıca, DenizBank Viyana ve DenizBank Moskova sayesinde çalışanlara uluslararası kariyer sahibi olma imkanı da sunulmaktadır.

DenizBank Maaşları 2021

DenizBank personel maaşları, çalışılan pozisyona göre değişmektedir. Genellikle işin sorumlulğu, gerekli olan yetkinliklerin seviyesi, sahip olunan ekstra özellikler, kıdem durumu ve sektörde uygulanan ücretlendirme politikası maaşların belirlenmesinde büyük rol oynamaktadır. DenizBank çalışanlarının pozisyonlara göre değişim gösteren maaş miktarları aşağıda listelenmiştir.

Şirket Ünvanı DenizBank A.Ş.
Sorumlu Kişiler DenizBank Üst Yönetim
Ticaret Sicil No 368587
Merkezinin Bulunduğu Yer Büyükdere Cad. No:141 34394 Esentepe-İSTANBUL
Bankamız MERSİS No 0292-0084-4960-0341
Vergi Numarası 2920084496
Bize Ulaşın https://www.denizbank.com/bilgi-limani/bildirimde-bulunacagim.aspx
Telefon No 0 (212) 348 20 00
Yer Sağlayıcı DenizBank A.Ş.
Denetim Mercii Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu(Yeni sekmede aç)
Üyesi olduğu sektörel kuruluşlar Türkiye Bankalar Birliği
Kayıtlı e-Posta (KEP) Adresi [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.