Personel Alımı

PepsiCo 2024 Yılında da İş İlanları Yayınlamaya Devam Ediyor!

Pepsico iş ilanları 2024 yılında da yayınlanmaya devam ediyor! Pepsico iş başvurusu formu ve eleman – personel alımı yapılan iş pozisyonlarıyla ilgili tüm detaylara yazımızın devamında bulabilirsiniz.

PepsiCo iş ilanları başlıklı duyuruları ile personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaya devam eden firma, PepsiCo İstanbul iş ilanları gibi şehir bazlı duyurularıyla personel kadrolarını güçlendirmeye ve birçok kişiye iş olanakları sunmaya devam etmektedir.

PepsiCo iş ilanları ve personel alımları ile ilgili bilgiler vereceğimiz yazımızda; çalışma şartları, personel – eleman maaşları, yönetici maaşları, eleman alımında aranılan nitelikler ve istenilen belgelerle ilgili detaylı bilgi edinebilir, paylaşmış olduğumuz 2024 Pepsico İş Başvurusu Formu ile iş başvurusu yapabilirsiniz.

 • PepsiCo İş İlanları
 • Açık İş Pozisyonları
 • İş Başvurusu Nasıl Yapılır
 • İş Başvurusunda İstenilen Evraklar
 • Çalışma Şartları ve Personel Maaşları

PepsiCo İş İlanları ve 2024 İş Başvurusu Formu

PepsiCo, 2024 yılı için yayınladığı iş başvurusu formu ile birçok kişiye istihdam sağlayacak. PepsiCo iş ilanlarına başvuruda bulunmak isteyenler, firmanın resmi internet sitesi ya da çeşitli kariyer siteleri aracılığıyla başvuru formuna erişim sağlayabilirler. Bu yazımızda, PepsiCo iş başvuru formunu doldururken dikkat edilmesi gereken konular hakkında bilgi edinebilirsiniz.

PepsiCo İş İlanları
PepsiCo Fabrikası

Facebook Twitter  www.pepsico.com.tr/ BAŞVUR

Dünyanın en büyük yiyecek ve içecek firması olan PepsiCo, 250.000’den fazla çalışanı ile hizmet vermektedir. PepsiCo, personel kadrosunu sürekli güncel tutarak iş ilanları yayınlamaya devam etmektedir. Üretim işçisinden satış şefine, depo personelinden kalite sorumlusuna kadar birçok pozisyona personel alımı yapılacaktır.

PepsiCo iş ilanları, Secretcv.com, Kariyer.net ve Yenibiris.com gibi aracı web siteleri üzerinden yayınlanmaktadır. Ayrıca, PepsiCo’nun resmi internet sitesinde yer alan iş başvuru formunu doldurarak da başvuruda bulunabilirsiniz. Bu iş başvuru formunu doldururken, doğru ve eksiksiz bilgiler vermeniz son derece önemlidir.

PepsiCo iş başvurusu yapmak isteyenler, yukarıdaki bağlantıyı kullanarak 2024 PepsiCo İş Başvuru Formu’na kolayca ulaşabilir ve başvuruda bulunabilirler. Unutmayın, başvurunuzun kabul edilmesi için doğru bilgiler vermeniz ve formu eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.

PepsiCo Açık İş Pozisyonları

PepsiCo açık iş pozisyonlarına her geçen gün bir yenisi daha eklenmeye devam ediliyor. PepsiCo ilanlarının yayınlandığı tüm platformlarda personel alımı yapılan pozisyonlarla ilgili bilgiler anlık olarak güncellenmek de olup, firma ilanlarını takip edenler için yeni iş olanakları yayınlanmaya devam edilmektedir. Yazımızın devamında personel alımı yapılan açık iş pozisyonları ile ilgili bütün detaylara ulaşabilir, yayınlanan pepsi ilanlarına iş başvurusu yapabilirsiniz.

Kurumsal yapısı gereği birçok kişinin tercih sebebi olduğu firma, personel alımı yaparken son derece titiz ve seçici davranmaktadır. Kalifiye eleman tercih sebebi olsa da her türlü eğitim seviyesi ve donanıma göre bünyesinde pozisyon barındıran PepsiCo, vasıfsız işçi, ilköğretim mevzunu, lise mevzunu ve üniversite mevzunu gibi birçok kesime hitap eden iş olanakları sunmaktadır.

Personel alımı yapılan açık iş pozisyonlarını kısaca toparlamak gerekirse;

 • Üretim İşçisi
 • Satış Temsilcisi
 • Satın Alma Müdürü
 • Depo Personeli
 • Kalite Kontrol Sorumlusu
 • Muhasebe Personeli

gibi pozisyonlar için çok sayıda eleman alımı yapıldığı görülmektedir.

PepsiCo İş Başvurusu Formu Nasıl Doldurulur

Yayınlanan ilanlarla ilgili genel bilgiler verdiğimiz yazımızı buraya kadar takip ettiyseniz eğer başvuru yapabileceğiniz adresleri paylaşmış olduğumuzu görmüşsünüzdür. Fakat yinede ayrı bir başlık açarak detaylandırmakta fayda var.

PepsiCo ilanlarına başvuru yapabileceğiniz kariyer.net gibi iş bulma sitelerinin ve firmanın insan kaynakları sayfasının olduğundan bahsetmiştik. Düzenli olarak burada yayınlanan iş ilanlarını güncelleyen firma, yapılan iş başvurularına en kısa sürede geri dönüş yapmaktadır.

Fakat hemen belirtmek gerekir ki iş başvurusu yaparken kariyer.net gibi siteleri kullanacaksanız eğer, öncelikle site üzerinden üyelik almanız gerekmektedir. Tamamıyla ücretsiz ve kısa sürede oluşturduğunuz üyeliğinizin ardından site sizi otomatik olarak profil oluşturmanız için Cv doldurma sayfasına yönlendirecektir. Bu sayfada istenilen bilgileri sisteme işledikten sonra artık Pepsi iş başvurusu yapmaya hazırsınız demektir.

Yalnızca PepsiCo ile sınırlı kalmayıp, sistem üzerinde yayınlanan binlerce firmanın iş ilanlarını inceleyebilir, tercih ettiğiniz iş ilanlarına iş başvurusu yapabilirsiniz.

PepsiCo Boş Cv Örneği

İş ararken çantanızda bulunması gereken ilk ve en önemli şey tabi ki iyi bir Cv bulundurmak olacaktır. Hangi firmaya başvuru yapacak olursanız olun, kendinizi karşı tarafa tanıtacak en önemli done hazırlamış olduğunuz Özgeçmişiniz olacaktır.

Kendilerine ulaşan başvuru formlarını titizlikle inceleyen PepsiCo insan kaynakları birimi, iyi ve nitelikli hazırlanmış bir Cv’yi anında fark edecektir. Eğer hala Cv hazırlamadıysanız sitemizde yayınlanan Boş Cv Örnekleri içerisinden dilediğiniz şablonu bilgisayarınıza indirerek hemen doldurmaya başlayabilirsiniz.

PepsiCo Çalışma Şartları 2024

PepsiCo çalışma şartları iş başvurusu yapacak bir çok kişi için en fazla merak edilen konuların başında yer almaktadır. Çalışma saatleri ve personel maaşları gibi detaylarla ilgili bilgiler sunduğumuz yazımızda, PepsiCo çalışma şartları ile ilgili merak edilen bütün konulara sizler için açıklık getirmeye çalışacağız.

PepsiCo Çalışma Saatleri

PepsiCo çalışma saatleri hakkında internet ortamında birçok bilgi bulunmaktadır. Genel olarak doğru tespitlerin bulunduğunu belirtmekle birlikte, sunulan bilgilerin güncelliği konusunda yeterli olmadığını söyleyebiliriz. PepsiCo çalışanlarının 8 saat mesai süresi bulunmaktadır. Sabah 09:00’da mesaiye başlayan çalışanların akşam 17:00 da mesaisi bitmektedir. Haftada bir gün izin kullanan çalışanların 14 günlük yıllık izin hakkı bulunmaktadır.

PepsiCo Personel Maaşları 2024

PepsiCo Bünyesinde birçok iş pozisyonu bulunduğundan bahsetmiştik. Dolayısıyla personel maaşlarından söz ederken eleman ücretlerinin çalışılan pozisyon ve deneyime göre değişkenlik gösterdiğinden bahsetmeliyiz. PepsiCo personel maaşları genel olarak asgari ücretten başlamaktadır. Kişisel performans ve hizmet süresine göre yıllık olarak düzenleme yapılan personel maaşlarına, prim ve ikramiye ödemeleri de yapılmaktadır.

Personel maaşları ofis ve yönetim kadrosu çalışanları için belirgin farklılıklar göstermektedir. Bu rakam ofis çalışanları için asgari ücretin %50 oranında üzerine çıkabilirken, yönetim kadrosu maaşları asgari ücretin 4 katına kadar ulaşabilmektedir.

Pepsico iş ilanlarını ele aldığımız yazımızın sonuna gelirken, firmaya ait yazılarımızdan PepsiCo İşe Alım Süreci! İş Başvurusu ve Eleman Alımlarıbaşlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

1. PepsiCo 2024 yılında hangi pozisyonlar için iş ilanı yayınlıyor?

PepsiCo, 2024 yılında farklı departmanlarda ve çeşitli pozisyonlar için iş ilanları yayınlamaya devam ediyor. Mevcut iş ilanlarına PepsiCo’nun resmi kariyer web sitesinden ulaşabilirsiniz.

2. PepsiCo’ya iş başvurusu nasıl yapılır?

PepsiCo’ya iş başvurusu yapmak için, resmi kariyer web sitesindeki “İş İlanları” sayfasına gidin ve ilgilendiğiniz pozisyonu bulun. Pozisyon sayfasında “Başvur” butonuna tıklayarak online başvuru formunu doldurabilirsiniz.

3. PepsiCo’da hangi departmanlarda iş imkanı var?

PepsiCo, Satış, Pazarlama, Üretim, Finans, İnsan Kaynakları, Mühendislik ve Tedarik Zinciri gibi birçok departmanda iş imkanı sunmaktadır.

4. PepsiCo’da çalışmanın avantajları nelerdir?

PepsiCo, çalışanlarına rekabetçi maaş ve yan haklar, kapsamlı eğitim ve gelişim programları, uluslararası çalışma imkanları ve dinamik bir çalışma ortamı sunmaktadır.

5. PepsiCo’da iş başvurusu yaparken nelere dikkat etmeliyim?

 • Özgeçmişiniz ve ön yazınız güncel ve eksiksiz olmalı.
 • Başvurduğunuz pozisyonun gerekliliklerini dikkatlice okumalısınız.
 • Başvuru formunu doldururken doğru ve eksiksiz bilgiler vermelisiniz.
 • Ön yazınızda becerilerinizi ve deneyimlerinizi pozisyonla nasıl ilişkilendirdiğinizi açıkça belirtmelisiniz.

6. PepsiCo’da iş başvurusu yaptıktan sonra ne kadar sürede geri dönüş alabilirim?

Başvurunuz değerlendirildikten sonra, uygun bir aday olarak değerlendirilirseniz, insan kaynakları departmanından bir yetkili tarafından geri dönüş alacaksınız. Geri dönüş süresi, başvurduğunuz pozisyona ve başvuru yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir.

7. PepsiCo’nun resmi kariyer web sitesi nedir?

PepsiCo’nun resmi kariyer web sitesi https://www.pepsicojobs.com/ adresidir.

8. PepsiCo’nun Türkiye’deki ofisleri nerede?

PepsiCo’nun Türkiye’de İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa’da ofisleri bulunmaktadır.

9. PepsiCo’nun sosyal medya hesapları nelerdir?

PepsiCo’yu LinkedIn, Twitter, Facebook ve Instagram’da takip edebilirsiniz.

10. PepsiCo hakkında daha fazla bilgi edinmek için ne yapabilirim?

PepsiCo’nun resmi web sitesini ziyaret ederek veya şirket hakkında yazılmış haberleri ve makaleleri okuyarak daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Faydalı Linkler

İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları olarak biz, şirketimizin sürdürürülebilir performansını en üst düzeye çıkarmak üzere; işimizin, organizasyonumuzun ve çalışanlarımızın mevcut ve gelecekteki ihtiyaçlarına yönelik, uygulanabilir, ve proaktif çözümler geliştirerek, hem kişisel hem de organizasyonel gelişimi en üst seviyeye yükseltmeye yönelik faaliyet gösteriyoruz.

PepsiCo, İnsan Kaynakları Fonksiyonu’nu, stratejik bir iş ortağı olarak gören ve iş ile ilgili kararları aktif olarak yönlendiren bir fonksiyon olarak konumlandırılmıştır. PepsiCo olarak, “her zaman sonuç, ama önce insan” ilkesi ile yaşayan bir şirketiz. PepsiCo dahilinde uygulanan İnsan Kaynakları süreç araçları, birçok alanda “Best Practice – En İyi Uygulama” niteliği taşımaktadır. Bizler de PepsiCo Türkiye olarak hem çalışanlarımız hem de şirketimiz açısından maksimum fayda sağlayacak şekilde, öncelikle bu global araç ve sistemleri eksiksiz uygulamaktayız. Bunun da ötesinde, yerel piyasa koşulları, kültürel faktörler veya organizasyonel ihtiyaçlardan kaynaklanan her alanda, lokal araçları da geliştirip hayata geçirmekteyiz.

alpdulger

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona Personelalimi.web.tr ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

3 Yorum

 1. Merhaba satış ve pazarlama konusunda tecrübeliyim şirketimizde çalışmak için değerlendirilmek istiyorum iletişim bilgilerim aşağıdaki gibidir tşkler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu