Soykan Market İş İlanları ve 2021 Soykan Market İş Başvurusu Formu!

Soykan Market iş ilanları ve Soykan Market iş başvurusu ile ilgili bütün detaylar yazımızın devamında! Personel alımı ve Soykan Market İş Başvurusu Formu başta olmak üzere, eleman alımı yapılan açık pozisyonlar, iş olanakları ile personel adaylarında aranılan özellikler hakkında bilgi edinebilir, Soykan Market iş ilanlarına iş başvurusu yapabilirsiniz.

Soykan Market İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Kulvarının önde gelen değerleri arasında yer alan Soykan Market, hizmet kalitesi ve firma ilkelerine uygun eleman ve personel alımları yapmaktadır. Genel mağaza iş ilanlarının yanı sıra engelli personel ve part time eleman arayışı içerisinde de olan Soykan Market, bu doğrultuda engelli ve part time personel alımları yapmaktadır.

Soykan market iş ilanları
Soykan Market Mağazası

Soykan Market iş ilanlarında pek çok eğitim seviyesi ve özelliklere göre çalışabileceğiniz iş pozisyonları belirtilmiştir. Buna paralel olarak; bay – bayan eleman ilanlarından vasıflı – vasıfsız personel ilanlarına, ilköğretim mevzunu iş ilanlarından üniversite mezununa varana kadar iş başvurusu yapabileceğiniz pek çok iş pozisyonu bulunmaktadır.

 • Tecrübeli ya da Tecrübesiz
 • İlk Öğretim (Mezun)
 • Lise (Mezun)
 • Ön Lisans (Mezun)
 • Üniversite(Mezun)
 • Yoğun Çalışma Temposuna Uygun
 • Pozisyonunda ve Sektörün de Deneyimli
 • İnsan İlişkilerinde Başarılı, Çalışkan ve Azimli
 • Askerlik Hizmetini Tamamlamış ya da Muaf
Popüler İş İlanları
A101 İş İlanları 2021
Ülker İş İlanları 2021
Bim Market İş Başvurusu 2021
Şok Market İş İlanları 2021
CarrefourSA İş Başvurusu

Soykan Market Açık İş Pozisyonları

Soykan Market iş ilanlarında belirtilen pozisyonlar içerisinde kasiyer, satış danışmanı, depo personeli, part time satış danışmanı ve temizlik işçisi yer alırken, Soykan Market şubelerinde görevlendirilmek üzere insan kaynaklarına yapılan iş başvuruları kabul edilmektedir.

Mağaza içi elman alımlarının dışında, muhasebe uzmanı, satın alma, bilgi işlem gibi ofis çalışanı ilanları da yayınlayan firma, engelli personel ilanları yayınlayarak, engelli eleman alımları da gerçekleştirmektedir.

Market sektöründeki diğer firmaların yayınladığı iş ilanlarını Market İş İlanları sayfamızdan ulaşabilir, gerekli değerlendirmeleri yaparak, tercih ettiğiniz firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

Satış Temsilcisi Soykan Market

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

 • İnsan ilişkileri ve iletişimi kuvvetli,
 • Güler yüzlü ve iletişim becerisi yüksek,
 • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
 • Müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiş,

 ‘SATIŞ TEMSİLCİSİ’ arayışımız bulunmaktadır.

 İŞ TANIMI

 • Ürünlerle ilgili detaylı bilgi vererek müşterilere yardımcı olmak,
 • Belirlenen hedefler doğrultusunda satış yapmak,
 • Mağaza ve reyon düzenini sağlamak,
 • Stok ve depo yönetimine destek vermek,
 • Mağaza içi temizlik ve düzenini standartlara uygun yürütmek,
 • Çeşitli mağaza fonksiyonları ve kasa işlemlerini gerçekleştirmek,
 • Ürün teşhirlerini ve diğer görsel elemanları, görsel standartlara uygun şekilde düzenlemek ve bunun sürekliliğini sağlamak,
 • Yöneticisi tarafından kendine verilen işi zamanında ve doğru olarak yerine getirmek.

NOT: ‘Satış Temsilcisi’ olarak seçilecek adaylar gösterdikleri performansla ilişkili olarak, üst pozisyonlar için yetiştirilecektir.

Aday Kriterleri

Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar

Askerlik Durumu: Yapıldı, Tecilli

Eğitim Seviyesi: İlk Öğretim(Mezun), Lise(Mezun), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Mezun)

Pozisyon Bilgileri

Firma Sektörü: Ticaret

Departman: Satış

Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı

Pozisyon Seviyesi: Eleman

Personel Sayısı: Belirtilmemiştir

Ülke/Şehir: Ankara(Merkez, Elmadağ, Gölbaşı, Polatlı, Sincan, Etimesgut, 100.Yıl, Çankaya, Macunköy, Beşevler, Yenimahalle, Altındağ, Keçiören, Mamak, Pursaklar)

Soykan Market İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Soykan iş ilanlarına başvuru yapmak istiyorsanız, öncelikle Soykan Market İş Başvurusu Formu‘nu sitemiz üzerinden yada en yakın yetkili mağazadan sağlayabilirsiniz. Doldurduğunuz Soykan Market iş başvurusu formunu firmanın insan kaynakları birimine mail atabilmekle birlikte, yetkili Soykan mağazasına elden de teslim edebilirsiniz.Soykan Market İş Başvurusu

Elden başvurunun haricinde, Kariyer.net, Yenibiris.com gibi ilan sitelerinden de iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.Tüm bu anlatılanlar biraz uzun ve karışık geliyorsa eğer yazımızın altında paylaştığımız başvuru linkinden Soykan Market İş Başvurusu Formunu doldurup, iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Soykan Market İş Başvurusu Yapacaklara Tavsiyeler

Hangi iş yeri olursa olsun, başvuru yapmadan önce çalışmak istediğiniz yerle ilgili iyi bir araştırma yapın. Çalışma şartları ve firmadaki kariyer olanakları hakkında bilgi edinmeniz, istemediğiniz şeyler yaşamanıza engel olacaktır.

Her şeyin başında Cv ve Başvuru Formunu düzenli ve eksiksiz doldurmaya özen göstermelisiniz. Unutmayın ki sizi karşı tarafa tanıtacak en önemli şey, iş başvurusu formu ve Cv’niz olacaktır.

Mülakata çağrılmanız durumunda kendinden emin ve soğuk kanlı olmanız gerekmektedir. Mülakatlar sırasında tabiri caizse kendinizi karşı tarafa pazarlamanız gerekiyor. Bu sebeple kendinizi iyi ifade edip dikkatli davranmanız durumunda iş başvurusu yapan diğer rakiplerinizle aranızda önemli bir ayrıcalık olacaktır.

Tabi ki iş başvurunuza olumsuz sonuç almanızda olasılıklar arasında. Öngöremediğiniz yada personel alımı yapılacak kişi sayısına ulaşılması durumunda iş başvurunuz kabul edilmeyebilir.

Hemen vakit kaybetmeden Soykan Market ile aynı sektörde yer alan, tercih ettiğiniz iş pozisyonu ile ilgili personel alımı yapan bir çok firmaya başvuru yapabilirsiniz. Dilerseniz bunun için sitemizde yayınlanan Market iş ilanları sayfamızda yayınlanan Carrefoursa, Metro Market, Bim ve A101 gibi bu sektörün lider kuruluşlarına İş Başvurusu Formu gönderebilirsiniz.

Market İş İlanları sayfamızda yer alan firmalara ait en son yayınlanan duyuruların bazıları şu şekildedir;

CarrefourSA İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Metro Market Personel Alımı ve İş Başvurusu 2021

A101 İş İlanları! İş başvuru formu

ŞOK MARKET Eleman – Personel Alımı ve İş Başvurusu 2021

Bim Market İş İlanları ve İş Başvurusu

İş Başvurusunda İstenilen Belgeler

Soykan işe alım sürecinde personel kayıtlarınızın yapılabilmesi için çeşitli evraklar istenmektedir. Bu belgeler tüm firmaların eleman alımları sırasında kanunen temin edilmesi gereken belgeler olup,  çoğunu e-devlet sayfasından kolayca temin edebileceğiniz niteliktedir.

 •         Adli Sicil Kaydı
 •         Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği
 •         İkametgah Belgesi
 •         Askerlik Durum Belgesi
 •         Kimlik Fotokopisi
 •         SGK Hizmet Dökümü
 •         Öğrenim Durum Belgesi

E-Devlet Giriş Sayfası

Soykan Çalışma Şartları ve Personel Maaşları 2021

Kurulduğu günden bu yana çalışanlarına her zaman pozitif yaklaşımda bulunan firma, bunun karşılığı olarak da sürekli büyümeye ve saygı duyulan bir marka değeri olmaya devam etmektedir.

Çalışma Saatleri
Açılış Saati 09:00
Öğle Arası 12.30 – 13.30
Kapanış Saati 22:00
Resmi Bayramları – Açık
Dini Bayramlar 13:00 – 22:00

Sağladığı çalışma şartları ve ekonomik imkanlarla kariyer hedefi olan birçok kişinin ilk tercihi durumundadır.

Soykan çalışma şartları ve personel ücretlerini hazırladığımız aşağıdaki tabloda; vardiya saatlerinden Soykan eleman ücretlerine, sosyal hak ve yardımlardan fazla mesai ücretlerine kadar bilgi edinebilir ve Soykan iş İlanlarına müracaatta bulunabilirsiniz.

İş Başvurusu Yapmak İçin Tıklayınız.

Soykan Market İş Başvurusu & Sıkça Sorulan Sorular

Soykan Market iş ilanları ve iş başvurusu sürecine ayırdığımız yazımızda, iş arayanlara kolaylık sağlaması açısından bilgiler sunmaya çalıştık. Her ne kadar yeterli bir kılavuz hazırladığımızı düşünsek de, sizler tarafından yapılan geri dönüşlerde bazı konuların anlaşılır olmadığını gördük. Bu sebepler sizlerin bize iletmiş olduğu soruları alt alta sıralayarak, kısa ve öz cevaplar sunmaya çalıştık.

Soykan Market İş Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?

Soykan Market İş Başvurusu Formunuz firmanın insan kaynakları birimine ulaşır ulaşmaz değerlendirmeye alınmaktadır. Bu safhada gelen başvuru formlarını büyük bir titizlikle inceleyen insan kaynakları, başvurusu olumlu karşılanan personel adayları ile en geç 10 gün içerisinde irtibata geçmektedir.

Soykan Market 2021 İş Başvurusu Formu Elden Teslim Edilebilir mi?

Bu soruya hemen kısaca “Evet” diye cevap verebiliriz. Soykan Market ofislerine giderek 2021 Soykan Market İş Başvurusu Formu temin edebilir, Soykan Market insan kaynakları birimi ile birebir görüşerek iş başvurusu yapabilirsiniz. Yalnız belirtmeliyiz ki, neredeyse yarım gününüzü bu iş için ayırmanız gerekebilir.

Engelli Personel Alımı Yapıyor Mu?

Soykan Market engelli personel alımları için yüksek miktarda personel kadrosu ayırmaktadır. Yasal sorumluluklarının dışında bu konu hakkında oldukça duyarlı bir politika izleyen firma, yılın belirli dönemlerinde engelli personel alımları gerçekleştirmektedirç

Stajyer Alımı Ne Zaman Yapılıyor?

Firma Stajyer alımları ile programını yıllık olarak yapmaktadır. Örneğin 2021 yılı için stajyer alımı planını sene başında gerçekleştirmektedir. Buna Bağlı olarak Soykan Market stajyer ilanları sene başında yayınlanmakta ve gerçekleştirilmektedir.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.