Dominos Pizza Çalışma Saatleri! Mesai Saatleri ve Tatil Günleri

Dominos Pizza çalışma saatleri ve firmada ki işleyişi incelediğimiz yazımızda; mesai saatlerinden açılış – kapanış saatlerine, iletişim ve çağrı merkezi numaralarından resmi ve dini bayram tatilleriyle ilgili bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

Dominos Pizza Çalışma Saatleri ve Firma Detayları

Çalışma Saatleri
Açılış Saati 10.00
Öğle Arası 13.30 – 14.30
Kapanış Saati 01.00
Resmi Bayramları – Açık
Dini Bayramlar 13:00 – 01:00

Özellikle eve sipariş hizmetleri ile kurmuş olduğu sipariş ağı sayesinde birçok kişi tarafından tercih edilen Dominos Pizza çalışma saatleri doğal olarak tüketiciler tarafından merak edilmektedir. Merkezi, ABD’de olan 1988 yılından itibaren Türkiye’deki faaliyetlerine başlayan ve Fast food sektöründe hızla büyüyen Dominos Pizza açılış-kapanış saati pizza severler tarafından araştırılmaktadır.

dominos pizza çalışma saatleri

Dominos Pizza Çalışma Saatleri

Özellikle gecenin bir vakti canı Pizza çekenlerin sıklıkla araştırdığı konulardan biri de Dominos Pizza akşam saat kaçta kapanıyor, servis saatleri nedir, gibi detayları yazımızın devamında sizlerle paylaşıyor olacağız.

Dominos Pizza Mesai Saatleri! Açılış – Kapanış Saatleri

Dominos Pizza açılış-kapanış saati genellikle sabah saat 10.00 ile gece saat 01.00 arasındadır. Ülkemizde 7.500 çalışanı ile hizmet veren bu fast food zinciri özellikle 30 dakika içerisinde teslim edilmeyen Pizzalarda anında bedava kampanyası yapmaktadır.

Bu kampanya sayesinde hızla büyüyen Dominos Pizza çalışma saatleri bazı lokasyonlar da farklılıklar göstermektedir. Ancak toplu siparişler bu kampanyaya dâhil değildir. Bazı şubeleri 24 saat açık olan Dominos Pizza’nın bazı şubeleri de gece 03.00’e kadar açıktır. Dominos Pizza kapanış saatine en az 15 dakika kala servis hizmetini bırakmaktadır.

 

Dominos Pizza Hafta Sonu ve Resmi Tatiller

dominos pizza çalışma saatleri

Dominos Pizza Çalışma Saatleri ve Tatil Günleri

Dominos Pizza hafta sonu tatili olan Cumartesi ve Pazar günleri de tıpkı hafta içinde olduğu gibi standart saatlerde yani 10.00 ile 01.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra Dominos Pizza 29 Ekim, 30 Ağustos, 1 Ocak, 19 Mayıs, 1 Mayıs, 23 Nisan ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günleri ile Kurban Bayramı ile Ramazan Bayramı gibi dini bayram tatili günlerinde standart çalışma saatleri ile hizmet vermektedir.  Ayrıca, Dominos Pizza çağrı merkezi 24 saat boyunca müşterilerine hizmet vermektedir.

Firmanın çalışma saatlerini ele aldığımız yazımızın sonuna gelirken, firmaya ait Domino’s İş İlanları ve Eleman Alımları 2019 ve Domino’s Pizza Yapım Elemanı İş İlanları! Başvuru Formu Yayınlandı! başlıklı yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

Leave a Reply