Vatan Bilgisayar Çalışma Saatleri! Mesai Saatleri ve Tatil Günleri

Vatan Bilgisayar çalışma saatleri ve firmada ki işleyişi incelediğimiz yazımızda; mesai saatlerinden açılış – kapanış saatlerine, iletişim ve çağrı merkezi numaralarından resmi ve dini bayram tatilleriyle ilgili bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

Vatan Bilgisayar Çalışma Saatleri ve Firma Detayları

Çalışma Saatleri
Açılış Saati 10:00
Öğle Arası –
Kapanış Saati 22:00
Resmi Bayramları – Açık
Dini Bayramlar -14:00 – 22:00

Türkiye’nin ilk bilgisayar mağazası olarak 1983 yılında İstanbul, Taksim’de bilgisayar ve bilgisayar programları satış mağazası olarak hizmete açılan Vatan Bilgisayar açılış-kapanış saati, vatandaşlar tarafından araştırılmaktadır.

vatan bilgisayar çalışma saatleri

Vatan Bilgisayar Çalışma Saatleri ve İzin Günleri

Vatan Bilgisayar kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, hafta sonu açık mı, bayram tatillerinde açık mı gibi soruları araştırdık ve sizler için detaylı bir şekilde yazımızın devamında sunacağız. 135’i aşkın mağazasında 5 bini aşkı çalışanı ile hizmet evren Vatan Bilgisayar çalışma saatleri sabah 10.00, akşam 22.00 arasındadır. Detaylar haberimizde.

Vatan Bilgisayar Mesai Saatleri! Açılış – Kapanış Saatleri

Her geçen gün yeni bir mağaza açan ve büyüme hızını arttırarak devam eden Vatan Bilgisayar açılış-kapanış saati tüm mağazalarında standart olarak hafta içi her gün sabah saat 10.00’da başlar ve akşam saat 22.00’ye kadar devam eder.

Vatan Bilgisayar mağazalarında öğle tatili arası verilmemekte ve mağazalar mesai saatleri içinde kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Ayrıca Vatan Bilgisayar internet sitesi üzerinden de 7 gün 24 saat satış hizmeti verilmektedir.

Vatan Bilgisayar Hafta Sonu ve Resmi Tatiller

Vatan Bilgisayar Cumartesi ve Pazar günleri de yine aynı çalışma saatleri içerisinde sabah saat 10.00 ile akşam saat 22.00 arasında hizmet vermektedir. Resmi tatil günleri ve dini bayram tatili olan Ramazan ve Kurban Bayramı tatillerinde de Vatan Bilgisayar çalışma saatleri değişmemekte, mağazalar standart çalışma düzeninde hizmet vermeye devam etmektedir.

Vatan Bilgisayar çağrı merkezi çalışma saatleri, hafta içi saat 09.00 ile akşam 18.40 arasındadır. Hafta sonları ise sabah 10.00 ile akşam 17.00 saatleri arasındadır. Vatan Bilgisayar satış sonrası destek ekibi çalışma saatleri hafta içi saat 09.00 ile akşam saat 18.40 arasında, hafta sonları ise sabah saat 09.00 ile akşam 16.00 saatleri arasındadır.

Firmanın çalışma saatlerini ele aldığımız yazımızın sonuna gelirken, firmaya ait Vatan Bilgisayar İş İlanları ve Personel – Eleman Alımları 2019 ve Vatan Bilgisayar Satış Danışmanı İş İlanları! İş Başvuru Formu ve İlan Detayları başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Leave a Reply