Yemen Kahvesi Çalışma Saatleri! Mesai Saatleri ve Tatil Günleri

Yemen Kahvesi çalışma saatleri ve firmada ki işleyişi incelediğimiz yazımızda; mesai saatlerinden açılış – kapanış saatlerine, iletişim ve çağrı merkezi numaralarından resmi ve dini bayram tatilleriyle ilgili bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

Yemen Kahvesi Çalışma Saatleri ve Firma Detayları

Çalışma Saatleri
Açılış Saati 10:00
Öğle Arası –
Kapanış Saati 22:00
Resmi Bayramları – Açık
Dini Bayramlar -14:00 – 22:00

Yemen Kahvesi, 2011 yılında kurulmuş ve bugün Avrupa’da ve Türkiye’nin birçok şehrinde franchise’ler veren güçlü kahve markalarından biridir. Yemen Kahvesi şubelerinde, soğuk ve sıcak içecekler ile çeşitli yabancı kahve çekirdekleri ile harmanlanan Türk kahveleri de zengin menülerin içerisinde yer almaktadır.

yemen kahvesi çalışma saatleri

Yemen Kahvesi Çalışma Saatleri – Yemen Kahvesi Mesai Saatleri

Türk kültüründe kahvenin önemine binaen Yemen Kahvesi çalışma saatleri vatandaşlar tarafından merak edilmektedir. Mesai süresi nedir, kaçta açılır, kaçta kapanır, hafta sonları açık mı, resmi tatillerde ve dini bayramlarda açık mı gibi sorular özellikle kahve düşkünleri tarafından merak edilen konular arasındadır.

Yemen kahvesi açılış-kapanış saati sabah saat 09.00 ile akşam saat 22.00 arasındadır. Detaylara yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

Yemen Kahvesi Mesai Saatleri! Açılış – Kapanış Saatleri

1980’li yıllarda babadan oğula devrederek başlayan yolculuğuna 2011 yılında kurumsal bir marka olarak devam eden Yemen kahvesi açılış-kapanış saati sabah saat 09.00’da başlamaktadır. Akşam saat 22.00’ye kadar hizmet veren şubeler bu süre zarfında öğle tatili molası vermemektedir. Haftanın 7 günü Pazartesiden Pazara kadar aynı saatler arasında hizmet vermektedir. Yemen Kahvesi çalışma saatleri hafta içi olduğu gibi hafta sonu değişmeden aynı saatler arasında hizmet vermektedir.

 

Yemen Kahvesi Hafta Sonu ve Resmi Tatiller

Hafta sonları Yemen Kahvesi Cumartesi ve Pazar günleri aynen hafta içi olduğu gibi sabah saat 09.00 ile akşam saat 22.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Hafta sonu tatili olmayan Yemen Kahvesi resmi tatil günlerinde de kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Dini Bayram tatili olan Ramazan ve Kurban Bayramı tatillerinin ilk günlerinde şubeler biraz geç açılsa da kapanış saatleri değişmemektedir.

Bayramların diğer günleri standart çalışma saatlerinde hizmetlerine devam etmektedir. Bayram arifelerinde Yemen Kahvesi açılış-kapanış saatleri değişkenlik gösterebilir.

Firmanın çalışma saatlerini ele aldığımız yazımızın sonuna gelirken, firmaya ait Yemen Kahvesi İş İlanları ve Personel – Eleman Alımları 2019  başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Leave a Reply