Subway Çalışma Şartları ve Personel Maaşları

Subway çalışma şartları ve firma da ki  işleyişi incelediğimiz yazımızda; mesai saatlerinden çalışma koşullarına, sosyal hak ve olanaklardan personel maaşlarıyla ilgili bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

Çalışma Şartları
Mesai Süresi / 8.50 Saat
Özel Sağlık Sigortası
Doğum İzni
Haftalık İzin / 2 Gün
Yıllık İzin / 15 Gün
Resmi ve Dini Bayram İzni / 1 – 4 Gün
Prim ve İkramiye Sistemi / Senede 4 Defa

1965 yılında kurulup, günümüze kadar faaliyetlerine devam eden firmanın kuruluş hikayesi oldukça ilginçtir. Arkadaşının borç parasıyla sandviç dükkânı açan bir üniversite öğrencisi büyük bir marka haline gelmiştir. Dünyanın en ünlü sandviç markası olan Subway firmasının ilk restoranı Bredgeport’ta açılmıştır.

subway çalışma şartları

Subway Çalışma Şartları ve Çalışan Koşulları

Subway Çalışma Şartları ve Çalışan Maaşları

Subway çalışma şartları maaşlara göre doğru bir oranda ilerlemektedir. Günlük mesai süresi en fazla 8 saattir. Personellerde buna göre maaş almaktadır. Mesai süresi sadece 8 saattir. Eğer çalışanlar bunun dışında çalışırlarsa firma tarafından fazla mesai alırlar. Subway çalışma koşulları buna bakarak çok ağır değildir. Resmi tatiller içerisinde çalışıldığında da ek ücret alınmaktadır. Ancak dini tatiller için ödeme yapılmamaktadır.

Subway’ da Çalışmak

Subway çalışma şartları içerisinde izin konusuna da değinmemiz gerekiyor. Günlük 8 saat çalışan personellerin 1 gün haftalık izin yapabilme hakları bulunmaktadır. Firma, çalışanların performanslarının artmasını istedikleri için prim ödemesini benimsemişlerdir. Bunun için şubelerin belirledikleri hedefleri ve satışları aşmaları gerekiyor.

Çalışanların sigorta ödemelerinin her ay düzenli olarak yatığını belirtebiliriz. Subway, bu konularda oldukça dikkatli.

Subway çalışma koşulları ve şartları genel olarak bu şekildedir. Eğer Subway’de çalışmak istiyor ve şartların size uygun olduğunu düşünüyorsanız, başvuruda bulunabilirsiniz. Firma çeşitli pozisyonlar için sürekli olarak eleman alımı gerçekleştirmektedir. Sizler de yeni personeller arasına girerek kariyer hedefinize bir an önce başlayabilirsiniz.

Firmanın çalışma şartlarını ele aldığımız yazımızın sonuna gelirken, firmaya ait Subway İş İlanları! İş Başvurusu Formu ve İlan Detayları! başlıklı yazımızı inceleyerek iş başvurusu yapabilirsiniz.

Leave a Reply