Tekzen Çalışma Saatleri! Mesai Saatleri ve Tatil Günleri

Tekzen çalışma saatleri ve firmada ki işleyişi incelediğimiz yazımızda; mesai saatlerinden açılış – kapanış saatlerine, iletişim ve çağrı merkezi numaralarından resmi ve dini bayram tatilleriyle ilgili bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

Tekzen Çalışma Saatleri ve Firma Detayları

Çalışma Saatleri
Açılış Saati 10:00
Öğle Arası –
Kapanış Saati 22:00
Resmi Bayramları – Açık
Dini Bayramlar -14:00 – 22:00

Tekzen, yapı malzemeleri ve mobilya grubu satışı yapan uluslararası bir yapı market zinciridir. Mağazalarında tüm yaşam alanları için on binlerce ürün yer alan Tekzen, kaliteyi, uygun fiyatlarla müşterileriyle buluşturmaktadır. Bu nedenle en fazla tercih edilen markalardan biri olmayı başarmıştır.

tekzen çalışma saatleri

Tekzen çalışma saatleri, açılış-kapanış saatleri, mesai süresi, sabah kaçta açılıyor, akşam kaçta kapanıyor, bayramlarda açık mı, açıksa saat kaçta açılıyor konularında yaptığımız detaylı araştırma sonucunda en çok merak edilen Tekzen açılış-kapanış saati ve hafta sonu çalışma saatleri hakkında tüm bilgileri yazımızın devamında bulacaksınız.

Tekzen Mesai Saatleri! Açılış – Kapanış Saatleri

Türk-Alman iş ortaklığı ile Götzen adı ile 1995 yılında kurulan Türkiye’nin ilk yapı marketi olan şirket, 1999 yılından itibaren Tekzen adıyla faaliyetlerine devam etmektedir. Türkiye’de 53 ilde 114 şube ile hizmet veren Tekzen açılış-kapanış saati bulunduğu il ve ilçelere göre farklılıklar göstermektedir.

Ancak genel olarak Tekzen çalışma saatleri sabah saat 09.00 ile akşam saat 22.00 arasındadır. Öğle tatili molası vermeden aralıksız olarak hizmet vermektedir. Tekzen mağazalarının bazı yerlerdeki şubeleri Cuma günleri Cuma Namazı nedeniyle, namaz süresince kapalıdır.

Tekzen Hafta Sonu ve Resmi Tatiller

Tekzen mağazaları hafta sonu Cumartesi ve Pazar günleri standart çalışma düzeninde ve saatinde müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Milli bayram tatilleri olan 23 Nisan, 19 Mayıs, 15 Temmuz, 30 Ağustos ve 29 Ekim gibi günlerde ve resmi tatil olan 1 Ocak ve 1 Mayıs gibi günlerde kesintisiz olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Dini bayram tatilleri olan Ramazan ve Kurban Bayramlarının ilk günleri mağazalar öğlen saat 13.00’de açılır ve akşam saat 22.00’de kapanır. Bayramın diğer günleri normal çalışma saatlerinde hizmetlerine devam etmektedir.

Firmanın çalışma saatlerini ele aldığımız yazımızın sonuna gelirken, firmaya ait Tekzen İş İlanları ve Personel – Eleman Alımları 2019 ve Tekzen Satış Danışmanı Ekip Üyesi İş İlanları! İş Başvuru Formu ve İlan Detayları başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Leave a Reply